Popüler Konu LenaG ile MasterFit

DUYURU

F Frozen01 Kırmızı Takım kaptanı askrhpozitif askrhpozitif Mavi Takım kaptanı olmuştur. ikiniz burda olduğunuzda listeden birer birer isim söyleyeceksiniz.

P.tesi eksisi en fazla olan kaptana ve takımına avantaj ödülü verilecektir.

@Zipzip- E Elif_Eylul

Arkadaşlar ilk seçimi dikkate almayın. Yeni takımlar belirlenecek.

DUYURU

F Frozen01 Kırmızı Takım kaptanı askrhpozitif askrhpozitif Mavi Takım kaptanı olmuştur. ikiniz burda olduğunuzda listeden birer birer isim söyleyeceksiniz.

P.tesi eksisi en fazla olan kaptana ve takımına avantaj ödülü verilecektir.

@Zipzip- E Elif_Eylul

Arkadaşlar ilk seçimi dikkate almayın. Yeni takımlar belirlenecek.

Lisyeden 1 kisiyi neden soyleyecegiz canim North River North River diyorum o zaman
askrhpozitif askrhpozitif sen sectin mi canim

Geldim geldim normal bir insan olmadigdan ikindi acili sos yapmaya karar verdim simdi ocaga koydum kizi uyuturken bakiyim dedim :) F Frozen01 beni kimler istedi de gittmedim espirisini yapmak istiuorum :KK70: simdi ben neci olarak secildim ara sicak mi tatliya mi geceyim ben yufka acamam ;D
Sef yardımcısı oldun. 😂😂😂

Geldim geldim normal bir insan olmadigdan ikindi acili sos yapmaya karar verdim simdi ocaga koydum kizi uyuturken bakiyim dedim :) F Frozen01 beni kimler istedi de gittmedim espirisini yapmak istiuorum :KK70: simdi ben neci olarak secildim ara sicak mi tatliya mi geceyim ben yufka acamam ;D
Kiz takim kuruyoz biriniz aci sos biriniz tursu kuruyor takim kurulacaginimi buldunuz 🤣
Seni sectim pikaccu 🤣

X