Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kaptanım tebriklerr 60kiloyum

estağfurullah canım ne kusuru

yaa işte buna çok kızıyorum, bu adamlar hiç mi o yaşlarda olmadılar, hayır kaldı ki çocuk yanlış yapıyor da olabilir belki kafası almıyordur olabilir yani, bu kadar ağır konuşmak neden ki

sonra çocuklar korkudan yalana başvurmaya başlıyorlar o zaman da sen yalancısın diye yüklenirler çocuğa

kırk kere anlattım, bana diyor ki azıcık korksunlar tabii ki, yahu korkması değil saygı duyması önemli, saygı duyan çocuk zaten sana karşı yanlış yapmamaya özen gösterir, korkan çocuk hata yapsa da yalanla kapatır hatasını ruhun duymaz ama yok anlamıyor

Allah yardımcımız olsun gerçekten

Eline sağlık kaptanım.
Hallederiz kaptanım muhtesemsin.
60kiloyum Tebrikler canım

Merhaba kaptanım geç kaldım kusura bakma hemen bildirim yapıyorum

Cuma günü : 92.9 kg
Bugün : 93.5 kg
Fark : + 600 gr

Zipzip-
Cordelia Hallederiz
Cumaya eksiye düşersin canim❤
Değişimler hayırlı olsun kaptanim

Afiyet olsun canim ❤

Aynen canım.o yüzden arkadaş gibi olmaya çalıştım çocuklarıma.Bana anlatsınlar.Benimle gezmeyi severler mesela.Umarim çocuklarımızı ruh sağlıklarını kişiliklerini özguvenlerini kaybettirmeden büyütürüz.

İnşallah canım, herşey bizde bitiyor, Allah yardım etsin de iyi birer ebeveyn olalım

Kaptım harikasın Hallederiz
Tebrik ederim canım 60kiloyum

Emeğine sağlık kaptanım Zipzip-

Kitabın cevap anahtarı yanlış basılmış dediğinde var ya karşimda olacaktı
Tatlım Allah yardımcın olacak ama onu bir güzel benzetmek için literatürünü geliştirmede. Bir süre ona benze bakalim her açığını değerlendir, evin huzurunu artıracağına bozgunculuk etmek nedir. kinoşum sen de kusura bakma. Kadınları üzen erkekler çıkmasın karşıma tutamıyorum kendimi.

Mutfaga gidemiyorum, usta var. Tatli krizi

Yukaridaki yaziyi yazali saatler olmus, gonderememisimyarim kalmis, neyse salla

Eline saglik zipzipim. Yine benim takimim önde
Allah kolaylik versin hepimize
Tesekkurler kaptanimiz

Faunaa hos geldin kız
Afiyet olsun saracim
Erkekler uzmesin kadinlari
Keske uzmese yani
Konuyla alakasiz ama Ufacik seylerden mutlu oldugumuzu bal gibi biliyorlar.

Hoşbulduk canım

Aksama balik var, cok şükür.
Suana kadar 1 ana ogun+2 ara ogunum var. Hadi bu sefer sakin bozma bozaboza ve bozma gecen de bu tip konusma yapip batirdim. Konusmayi iptal ediyorum

kahvalti fotomu cektim
Kahvalti dısı 1 soguk nescafem, bir de yulaf bar var, az sanki ama kahvaltida iki buyuk muz yedim. Kaldi ki gunun bitmesine cok var, simdiden besinler artmamali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…