Popüler Konu LenaG ile MasterFit

18 Mart menüsü
Kahvaltı 10.00
2 h yumurta, 1 tk tulum peyniri, bir kibrit kutusu helva, 2 dilim tb ekmeği

Ara yok

14.30
(Arkadaşımın oğlunun doğum günü vardı)
4 YK kısır,marul, az turşu, kızımın tabağında kalan pastası,iki ısırımlik poğaça

16.30 türk kahvesi sade,bir kuş lokumu

17.30 3 YK yoğurt 1 YK mantı

Saatim dün gelecekti bugün geldi.Evde değildim,akşam takabildim.O yüzden her iki saatteki adımları atıyorum 6000 anca ediyor😅
2 lt su Cordelia Cordelia (12yi geçti ama nickin duruyo), Hallederiz Hallederiz Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canım. Zorunda olduğumuz zamanlarda kalorili yiyecekleri erken saatlerde yiyip akşam dengelemek en önemli şey zaten. Burda bulunan hiçkimsenin zayıfladıktan sonra tekrar 3 öğün sağlıksız besinlere gömüleceğini sanmıyorum. Önemli olan sürdürülebilir bir yol bulup ömür boyu o yolda ilerlemek. Bu arada adımlarını resimlerle beraber gün ve adım sayısını belirterek büyük puntolarla yaz emi kuzum. Cordelia Cordelia kaptanımızı yormayalım 🥰

Günaydın kızlarr 🥰 Dün gazı verdim sonra bildirim bile yapmadım. ‘Dediğimi yapın, yaptığımı yapmayın’ diyesim geldi☺️ Çok dillendirmek istemiyorum ama nöbetlerim zor geçiyor. Her gelenle derdini paylaşmak istiyorum, sonra ağlamaktan içim çıkıyor. Rabbim hiç kimseye bir daha böyle bir felaket yaşatmasın, çok zor. Akşam gelince canım hiçbirşey yapmak istemedi. Bütün işlerim bugüne kaldı. Bir sonraki mesajda eksiklerimi tamamlayıp güne başlıyorum.

18 mart menüler
Sabah 12.30
Ekmek arası köfte,
Ayran. (Yanımda yiyecek götürdüm ama yemek geliyormuş. O yoğunlukta ve ortamda ben bunu yemem diyemedim)

Akşam 18.30
Ton balıklı salata.

Su:2 lt Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum

18 Mart Spor ve Adımlar
11 dk kardiyo: 110 puan,
6.548 adım
20D38878-295B-4EE6-B0FC-0773A84B54DA.jpeg

B5054732-7FC2-41F5-99DA-AF5135A2CF4F.jpeg
Cordelia Cordelia

Günaydın kızlarr 🥰 Dün gazı verdim sonra bildirim bile yapmadım. ‘Dediğimi yapın, yaptığımı yapmayın’ diyesim geldi☺️ Çok dillendirmek istemiyorum ama nöbetlerim zor geçiyor. Her gelenle derdini paylaşmak istiyorum, sonra ağlamaktan içim çıkıyor. Rabbim hiç kimseye bir daha böyle bir felaket yaşatmasın, çok zor. Akşam gelince canım hiçbirşey yapmak istemedi. Bütün işlerim bugüne kaldı. Bir sonraki mesajda eksiklerimi tamamlayıp güne başlıyorum.
amin canım zor bir süreç. insanız biz de üzülüyoruz. dün işin vardı takılma. ben de dün gündüz giremedim.

18 mart menüler
Sabah 12.30
Ekmek arası köfte,
Ayran. (Yanımda yiyecek götürdüm ama yemek geliyormuş. O yoğunlukta ve ortamda ben bunu yemem diyemedim)

Akşam 18.30
Ton balıklı salata.

18 Mart Spor ve Adımlar
6.548 adım
Eki Görüntüle 3220210

Eki Görüntüle 3220211
Cordelia Cordelia
afiyet olsun. öyle ortamlarda hemen çantandakini çıkarıp yiyemiyorsun. akşam toplamışsın zaten.

Eve gelince ellerini sirkeli suyla yıka . Ayaklarını da sirkeli suda dinlendir bir süre. İçinden de enerjimi götüren bütün olumsuzluklardan ariniyorum diye niyet et. Dertleri paylaşmak çok güzel ama tekrar enerji yüklenmesine ihtiyacın var senin de. Allah tüm işlerine kolaylık versin kaptan kuşum. :KK60:
Bir de aklıma geldi orada bulunduğun süre içinde cebinde bir parça kaya tuzu olsun. İki haftada bir değiştir.

Son düzenleme:
1.Tarif: Yarım salatalık, on dal maydanoz, soyulmuş çekirdeği alınmış yarım limon, yarım yeşil elma, bir bardak kefir( su da olabilir) bzzzzzt yapıyoruz.
2. Tarif : (Pınar ' ın) 1 yemek kaşığı keten tohumu, 1 yemek kaşığı yulaf, 7 badem, 3 hurma, 1 bardak süt bzzzzzt
Afiyet olsun. :KK60:
Teşekkür ederim canım,kaydettim , ramazanda deneyebilir miyim bilmiyorum ama sonrasında deneyeceğim

İyi akşamlar herkese bugünkü menüm
Kahvaltı
Domates salatalık
5 zeytin
Çok az tereyağı bal
Tahin pekmez
Bir dilim peynir
Üç -dort dilim ekmek
Bir kalem böreği
İki üç tane patates kızartması
Kısaca dışarda kahvaltı yaptık biraz kaçtı ama tamamen ucunu kaçırmadan yedim
Öğlen üç sahanda yumurta
Akşam bir haşlanmış yumurta
Hafta sonları çocuklar evde olduğundan yürüyüş yapamıyorum hafta içi ful yapacağım inşallah
İki litre su
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia 60kiloyum 60kiloyum

Menüm 18.3.2023

10:30 filtre kahve az sürle

12:30 1 dlm tb ekmegi, 1 tane hindi füme salam, labne, domates salatalik

15:45 1dlm kek, 1tane sigara böregi, 7yk havuc tarator, kücük kase makarna salatasi

18:30 türk kahvesi, 1parca cikolata

20:30 kücük kase tavuklu salata yogurtlu

10.192 adim
2,5lt su
Eki Görüntüle 3220095

Cordelia Cordelia Hallederiz Hallederiz Zipzip- Zipzip-

Hallederiz Hallederiz Zipzip- Zipzip-

sabah 10.30
az miktarda sucuklu domatesli omlet, 1 kk peynir, 1 zeytin, salatalık, 1 ince dilim ekşimaya siyez ekmeği

öğlen 14.30
5 küçük köfte, 3 yk pilav, salata

akşam 19.40
1 tavuk baget, 1 yk pilav, 2-3 çatal patates, salata

ara 22.00
10 badem

yatana kadar 1,5 su

Sabah 10 30
5 kaşık yulaf ,10 adet fındık 1 avuç kuru üzüm ile yulaf lapası 1 haşlanmış yumurta
Ara 13 00
1 züber bar 1 kupa kahve
Akşam 18 45
1 kase mercimek çorbası
1 tabak yarısı kadar haşlanmış et
Saat 20 00
1 kupa sade kahve
2 kare çikolata
2lt su
Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum
18 mart adım
12.200
Cordelia Cordelia

18 Mart menü spor
6.085 adım

Menu
Sabah 12.00
2 yumurta
3 domates
7 zeytin
1 kk peynir

Ara
1 avuç kuruyemiş

Akşam 20.00
1 kase mercimek çorbası
6 İnegöl köfte
Salata
Hallederiz Hallederiz Zipzip- Zipzip-
@Willemijn- açım 🥺

18 Mart
Sabah : Smoothie
Öğle: Bir elma
Sade Türk kahvesi
Akşam: Ispanak yemeği, yarım kase bulgur pilavı, bir bardak kefir
Zipzip- Zipzip- Hallederiz Hallederiz
Adım 10774 Cordelia Cordelia
Eki Görüntüle 3220135

18 Mart 2023

Kahvaltı 11.00

Omlet
Peynir
Zeytin
2 dilim tam buğday ekmeği

Akşam 18.00

Mercimek çorbası

1 filitre kahve

3 litre su

Cordelia Cordelia
18 Mart 2023
7911 adım

Zipzip- Zipzip- Hallederiz Hallederiz

18 Mart menüsü
Kahvaltı 10.00

Ara yok

14.30
4 YK kısır,marul, az turşu, kızımın tabağında kalan pastası,iki ısırımlik poğaça

Saatim dün gelecekti bugün geldi.Evde değildim,akşam takabildim.O yüzden her iki saatteki adımları atıyorum 6000 anca ediyor😅
2 lt su Cordelia Cordelia (12yi geçti ama nickin duruyo), Hallederiz Hallederiz Zipzip- Zipzip-

Afiyet olsun kızlar 💙💙❤❤💚💚

18 Mart menüsü
Kahvaltı 10.00
Ara yok
14.30
Evet değiştiremiyorum izin vermiyor. belki yarın değiştirebilirim. Afiyet olsun canım. ❤️😘 Saatini güle güle kullan❤️😘

Mutlu, huzurlu güzel bir pazar diliyorum herkese
Günaydın 🌼❤️🌹
Günaydın Elhoşumm ❤
18 mart menüler
Sabah 12.30
Ekmek arası köfte,

Akşam 18.30
Ton balıklı salata.

18 Mart Spor ve Adımlar
6.548 adım
Eki Görüntüle 3220210

Eki Görüntüle 3220211
Cordelia Cordelia
Afiyet olsun kaptanim ❤
günaydın kızlarrr herkese mutlu, huzurlu, afiyette ama iştahsız bir pazar günü diliyorum :nazar::dua::halay::halay:
Günaydın kaptanim 💙
Günaydın kizlar, dün hiç gelemedim akşam arkadaşa gittik geç döndük, biraz kaçtı dün akşam ama bugün dengelemeye çalışacağım 💪❤️🤲
Günaydın canim❤

bugün bir arkadaşımla görüştüm. günüm güzel geçti. ama sanırım üşüdüm. eve geldim başım ve boğazım ağrıyor. o da hastaydı zaten.
oturduk bol bol muhabbet ettik. herkes aynı olmamakla beraber erkeklerin ne kadar karaktersiz olduğuna karar verdik.
onda glüten hassasiyeti var. bir süredir glütensiz besleniyor. ama çok uğraşan biri değil. ekmek yemiyormuş falan. ama sıkılırsın dedim. onu glütensiz unlar aldığım yere götürdüm. benim tavsiye ettiğim unlardan aldı. bende vardı o nedenle sadece azar azar kinoa unu, teff unu ve kırmızı mercimek unu aldım. çeşit olsun diye aldım. evde karabuğday, yulaf, akdarı, sorgum, mısır unu falan var yoksa. birşeyler yapmaya heveslenirim belki.
Geçmiş olsun rakip kaptanım,şimdi nasılsın? Boğaz ağrın ilerlemeden çözüm bul e mi sonra ağırlaşıyor insan☹️aldıklarını beğenmedim ama fıstıklı baklavalar kadayiflar duruken😜😜🤗
Hayırlı olsun hangi model acaba.sağdaki 🤣
Honor band 5 canım, teşekkür ederim 🤗
Günaydın 🥰🥰🥰
Afiyet olsun canım. Zorunda olduğumuz zamanlarda kalorili yiyecekleri erken saatlerde yiyip akşam dengelemek en önemli şey zaten. Burda bulunan hiçkimsenin zayıfladıktan sonra tekrar 3 öğün sağlıksız besinlere gömüleceğini sanmıyorum. Önemli olan sürdürülebilir bir yol bulup ömür boyu o yolda ilerlemek. Bu arada adımlarını resimlerle beraber gün ve adım sayısını belirterek büyük puntolarla yaz emi kuzum. Cordelia Cordelia kaptanımızı yormayalım 🥰
Teşekkür ederim kaptanım 🥰🥰🥰🥰 büyük punto yazmayı unutmuşum🙈okumuştum aslında mesajı, teşekkür ederim hatırlatma için🤗 Cordelia Cordelia bir sürü ugrasiyor sağ olsun işini kolaylastirmayi çok isterim tabi ki🤗🤗
Eve gelince ellerini sirkeli suyla yıka . Ayaklarını da sirkeli suda dinlendir bir süre. İçinden de enerjimi götüren bütün olumsuzluklardan ariniyorum diye niyet et. Dertleri paylaşmak çok güzel ama tekrar enerji yüklenmesine ihtiyacın var senin de. Allah tüm işlerine kolaylık versin kaptan kuşum. :KK60:
Bir de aklıma geldi orada bulunduğun süre içinde cebinde bir parça kaya tuzu olsun. İki haftada bir değiştir.
Kaya tuzu niye canım?
Evet değiştiremiyorum izin vermiyor. belki yarın değiştirebilirim. Afiyet olsun canım. ❤️😘 Saatini güle güle kullan❤️😘
Ben de cordelia çıkmayıp poldelya çıkınca tereddüt etmiştim🙈 teşekkür ederim kaptanim 🥰🤗

Geçmiş olsun rakip kaptanım,şimdi nasılsın? Boğaz ağrın ilerlemeden çözüm bul e mi sonra ağırlaşıyor insan☹️aldıklarını beğenmedim ama fıstıklı baklavalar kadayiflar duruken😜😜🤗

Honor band 5 canım, teşekkür ederim 🤗

Günaydın 🥰🥰🥰

Teşekkür ederim kaptanım 🥰🥰🥰🥰 büyük punto yazmayı unutmuşum🙈okumuştum aslında mesajı, teşekkür ederim hatırlatma için🤗 Cordelia Cordelia bir sürü ugrasiyor sağ olsun işini kolaylastirmayi çok isterim tabi ki🤗🤗

Kaya tuzu niye canım?

Ben de cordelia çıkmayıp poldelya çıkınca tereddüt etmiştim🙈 teşekkür ederim kaptanim 🥰🤗
Büyük puntoya gerek yok aslinda ben biraz net görünsün diye Büyük yazdim🙈🙈
adım sayısı ve tarih yazilmasi yeterli 🥰🥰
İyi pazarlar Hanımlar
Bugün çok isim var malum Ramazan ayı için temizlik yapmam lazım bol hareketli bir gün beni bekliyor
Iyi pazarlar canim kolay gelsin ❤
Herkese güzel pazarlar ❤️😘❤️😘
Mutlu pazarlar kaptanim ❤

X