Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Güzel Saracim metabolizmamız hariç diğer sistemimiz çok benziyor ben de alerji ilacı alıyorum dün bütün gün boyunca hapşurdum burnum aktı ek olarak antibiyotik hala devam ediyor mide için. Verdiğim 1200 gramin 600 gramini geri almışım senin gibi artidaydim sabah. Cumaya pazartesi kiloma ulassam yeter. Haftada 500 Gr vereyim yeter. Kırmızı kaptanlığı bırak mavi kaptan bile olmayim çekişme dürtümü bastiramiyorum. pastelfit gelirse belki devam ederim. Sağlık sorunları yaşamadan güzel güzel geçsin diyetimiz başka da bir isteğim yok.

Sen benim canimmmmm

Günaydınlar kuzum

Çok geçmişle rolsun çıtırım şimd nasılsın iysindir umarım

Geçmiş olsun ablacim dikkat et kendind haftalik 500 gram bile versen yeterli
Geçen hafta tikimi kaybetmişim haberim yoktu. Yönetime sordum süreli olduğu için gidebiliyormus bugün tekrar kavuştum ve çok mutluyum Zipzip- im
Hic farkinda değilim

Bende naıl oalyım iyiyim,bahar mevsimindeyiz artık alerji kısmıda başlar yakında sen gene dikkatli ol çıtırım
İmnüloji mıydı alerji hastalıkları oraya bir uğramak lazım kanımda çıkmıştı, sebebi bilinmeyen alerjim olduğu bir türlü gidemedim. Sen de iyi ol bitanem dişlerinin bitimini ne zaman kutluyoruz

Geçmiş olsun ablacim dikkat et kendind haftalik 500 gram bile versen yeterli

Hic farkinda değilim
Sağ ol bitanem. Bir ayarim yok normal menü kilo aldırıyor sağlıklı beslenirken çok veriyorum. Tikime gelince geçen gün bir üye tik almış durumlarda herkes onu tebrik ediyordu anaaaa bir baktım tikim gitmis hiç farkında değildim. Hemen HanimKelesimiGetir baciminkine baktım o duruyor Bir işe yarıyor mu bilmiyorum ama rütbesi alınmış asker gibi hissettim kendimi. Tekrar kavuştum Elhan tiksiz olur mu

Canım kasık ağrım azaldı ama gece kızı tuvalete götürdüm,dönüşte kucagima alınca belimi acittim, sabahtan beri onun ağrısını çekiyorum neyse Allah başka dert vermesin geçecek bu da inşallah, sen neler yapiyorsun

Olmaz tabi ki tik yakışıyor
Günaydın kizlar, tempo olarak yoğun günler geçiriyorum sanki, yani kafamı toplayıp birşey yapamıyorum gibi hissediyorum
Günaydın canim kolay gelsin

İmnüloji mıydı alerji hastalıkları oraya bir uğramak lazım kanımda çıkmıştı, sebebi bilinmeyen alerjim olduğu bir türlü gidemedim. Sen de iyi ol bitanem dişlerinin bitimini ne zaman kutluyoruz
İhmal etme sakın çıtırım mutlaka gir kontrollerini yaptır lütfen haftaya salı gideceğim dikişlere bakacak doktor tamam derse alınacak.Sonraki süreç ne olur inan bilmiyorum artık başka bişi çıkmasın,sorun yoksa kapamalar yapılacak.
Kimmiş o üye hatırlıyormusun çıtırım,sen demesen farkında bile değilim şu anda var tikin hayırlı uğurlu olsun .
#tikolmadanolmaz # yaşlılar grubu

İnşallah sorun çıkmaz kaplamaların sorunsuz hallolur canım. Bu yeni tikli tubismavis diye bir kadın az önce onu ararken bir de woman adlı üyede fark ettim tiki. Yaşlılar grubundan olduklarını sanmıyorum ama#tikolmadanolmaz#

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…