Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim
Afiyet olsun canım, o vakte kadar nasıl bekledin yumurta yiyebiliyor musun?Protein de eklesen ogunlerine
Yapacak bir şey yokk canım sağlık olsun

Sütün bol olsun canım. Hareket vardi diyorsun o zaman beni dikkate alma bir gülücükle geçiver. Ben kaptanlığımi yapayım yine de
Estağfurullah canım kaptanım olur mu öyle şeytabi ki dikkate alacağım

Afiyet olsun canım, o vakte kadar nasıl bekledin yumurta yiyebiliyor musun?Protein de eklesen ogunlerine
canım kendimi Ramazana hazırlıyorum :) bir de aralıklı beslenmeye çok alıştım o yüzden açlık saatlerini epey uzatabiliyorum

yumurta çok da severim aslında ama kahvaltı yapmadığım için öğlen ya da akşam öğünüme de eklemiyorum aslında iyi olur tüketsem çok faydalı

Yapacak bir şey yokk canım sağlık olsun
aynen kuzumm

Tamamdır teşekkürler

Anladım canım ekle kuzum protein kas kaybını önler hem
Kızlar selamlar. Depremzedelere yardım dağıtımı konusunda görevliyim, fırsat bulupta yazamıyorum. Dünün adımları eksik kaldı, akşam topluca gönderirim olur mu?
Kolay gelsin canım

Karabuğday ekmeği yapmayı denedim kızlar. Çok kabarmasada fena olmadı.Aldigim ekmekler çok kalorili. Benim yaptığım kalori bakımından daha uygun.sogusun dilimleyip derin dondurucuya atacağım.krep yapacağım yarın da.lavas yapıp derin dondurucuya atayım diyorum. önümüz ramazan.

Vay be masallah amma cok yürümüssün cnm bu ama insani bi zaman sonra yorar hergünün böyle mi geciyor
Pnrrr-12 mavi takıma hoş geldin.
Bizimle istediğin motivasyona ulaşabilirsin yanındayız kuzum.
Hosbuldum kaptanim insallah

Menüm 13.03.2023

11:00 filtre kahve az sütle, 2 incir, 3 ceviz

13:30 tost sucuklu peynirli domatesli, Ayran

16:30 3 hurma, 1yk keten tohumu, 1yk yulaf, 7 badem, 1 bardak sütle (metebolizma hizlandirici shake)

18:45 2 adet tavuksis, bol Salata, 5yk yogurt

10.000 bin civari adim
2.5lt su
2 mil leslie

Zipzip- Cordelia Elhan

Kızlar selamlar. Depremzedelere yardım dağıtımı konusunda görevliyim, fırsat bulupta yazamıyorum. Dünün adımları eksik kaldı, akşam topluca gönderirim olur mu?
Allah kolaylık versin inşallah.
Eline sağlık, dolapta hazır ne varsa illaki dar vakitte işe yarıyor. ne güzel düşünmüşsün. Yemekte nasip olsun inşallah.
Afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…