Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoş geldin badem

Kuşum afiyet olsun.
Bereketli yemektir karnabahar afiyet olsun.

Kilo bildireym neden böyle oldu bilmiyorm 2 gündür milhshake vsrdi onlsr bozdu belkide

Cuma: 74.15
Bugun: 74.4
Fark +250gr

Zipzip- sara_28
Cumaya eksiye düşersin canim❤
Kural gereği olarak mavi takımdan Faunaa yi alıp Pnrrr-12 yi kırmızı takımdan gönderiyorum
Yeni takımlarınızda başarılar diliyorum kızlar

Zipzip- Cordelia
Hayırlı olsun değişimler kaptanim❤
Afiyet olsun canim❤
Afiyet olsun canim ❤

13.03.2023 menü

9.00

Sade nescafe şekersiz

10.05

4 adet kepekli ince grissini

1 adet üçgen peynir

Şekersiz çay

11.30

Sade nescafe

12.45

Bir kase sebze çorbası

2 adet kıymalı kuru patlıcan dolması

Yarım kase yoğurt

15.50

Yarım adet protein bar

17.00

Yarım kase yoğurt

3 adet grissini

19.30

6 yk yaprak mantar sote

5 sarma

Salata

21.00

Gibi de bir bardak süt içer günü bitiririm

Su : 2 litre

Zipzip-

selam kızlar

daha 3 gün vardı ama regl oldum, bugünkü artımın ve 2 gündür uyuyamama sebebi buymuş demek

regl öncesi uykularım da çok bozuluyor size de öyle oluyor mu, afakanlar basıyor yatarken resmen
Genelde bende kan revan için de kalacağım düşüncesiyle rahat uyuyamama hali oluyor geçmiş olsun canım

Selam kızlar, iyi akşamlar..

Menü

Kahvaltı
Yok

Öğle
1 porsiyon mercimek çorbası
1 tane lahmacun
3 sivri biber
1 tane küçük elma

Akşam
Yok çünkü evde ekstra misafir var işten geldim mutfak topla çay koy şimdi oturdum. Yemek istemiyorum yoruldum. Bir kase yayla çorbası içeceğim sanırım.

Su 2 litreye yakın içtim.

Zipzip- sara_28 Cordelia

Adım ekledim. Öptüm hepinizi.

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-13-20-01-24-431_com.google.android.apps.fitness.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 29
Afiyet olsun canim

İyi akşamlar kızlar. Bugün tam bir öğütücü gibi çalışıp dolapta kalan şeyleri tükettim. Menümü yazayım;

Sabah 10.30
2 haşlanmış yumurta,
2 yeşil biber,
1 salatalık,
1 parça peynir.

Öğlen 13.30
Yarım avuç ceviz

Akşam 18.00
4 yk kuskuslu salata,
1 kase mercimek çorbası,
1 tabağa yakın pırasa yemeği.

Su:2 lt ye tamamlayacağım. Elhan Zipzip-

11.823 adimla geldim gecmise bakip listeyi hazirlayayim
Süpersin kaptanim
selam kızlar

daha 3 gün vardı ama regl oldum, bugünkü artımın ve 2 gündür uyuyamama sebebi buymuş demek

regl öncesi uykularım da çok bozuluyor size de öyle oluyor mu, afakanlar basıyor yatarken resmen
Yaa iyi bari sebebi belli oldu cnm cumaya güzel bi eksi gelcek demekki
Ben genelde herzaman rahat uyurm esim cok gamsizsin der hatta
Sağlık olsun canim cumaya eksi olursun inşallah
Insallah canim
Kural gereği olarak mavi takımdan Faunaa yi alıp Pnrrr-12 yi kırmızı takımdan gönderiyorum
Yeni takımlarınızda başarılar diliyorum kızlar

Zipzip- Cordelia
Tamamdir Kaptanim, hayirlisi olsun
Pnrrr-12 hoşgeldin maviş kelebeğim
hosbuldummm
Oglani okula birakinca kahvemi icip spor yapmayi aliskanlik haline getirdim iyi oldu sende baslarsin insallah
Cumaya eksiye düşersin canim❤

Hayırlı olsun değişimler kaptanim❤

Afiyet olsun canim❤

Afiyet olsun canim ❤
Insallah kaptanim

Günün özeti
7 de kalktım hemen kahvaltı hazırladım çocukları uyandırdım onlar kahvaltı yaparken yatakları toplayıp okul cantalarini hazırladım
Okul ev arasi gidiş geliş 2.2 km onları okula bıraktım 40 dk yürüyüş yaptım dönüşte eve geldiğimde saat 10 geliyordu neyse hemen bir kahve yaptım evi topladım bulaşıkları yıkadım iki oda supurdum sildim baktım kızın çıkış saati gelmiş kostüm okula aha 2.2 km daha neyse markete gitmem lazım buralarda adım sayari açmadım bile eve geldim eşim evdeydi bugün dedi ne pisireceksin dedim ıspanak yok dedi tavuk yapalım baktım dolapta tavuk yok tekrar çıktım evden gittim markete baktım istediğim tavuktan yok kostum başka markete neyse buldum aldım geldim eve pişirdim aaa ne göreyim ekmek almayı unutmuşum tekrar ciktip kostum bakkala ekmek aldım tam oturacağım sofraya artık kahvaltı niyetine oğlumun çıkış saati gelmiş kostum okula yemek yalan oldu okuldan aldım doğru kursa bıraktım tekrar geldim eve yemek kalmamış bir daha kendime yemek yaptım pisti o arada eşimin bıraktığı bulaşıkları falan hallettim bir yemek yedim bir kahve içtim oğlumun kursu bitmiş 2 tür git gel 4.5 km de o yaptı dedim abarttım maset 3 5 tur yuruyeyim toplam 14 km yol yaptım bugün adım falan saymadım artık km sayıyorum aha şimdi de buzlukta poğaça kek kalmamış onu yapıyorum apartman merdivenleri oğlum çamur yapmış bide onu süpürüp silecegim

Yediklerin iyi iyi korkutma beni
Afiyet olsun kuşum.

Aynen canım.iyi tarafından bakmak lazım bir tepsi börek yaptım.miss gibi koktu.imkansiz bir parça yerdim yani.artik yasak.yiyemiyorum

13 mart menüm
Sabah 9 00
5 kaşık yulaf 10 adet ceviz 1 haşlanmış yumurta ile lapa
Öğlen 13 00
1 kepçe mercimek çorbası
1 dilim rosto köfte
1 2 kaşık karnabahar
Akşam
1 kase yoğurt içine biraz leblebi fıstık

Saat 20 gibi
1 kupa kahve 2 kare bitter
2lt su

sara_28
Zipzip-
Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20230313_204122_Samsung Health.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 25
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…