Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim kaptanım ellerine sağlık

tamam canım muhakkak deneyeceğim, çok teşekkürler

Afiyet olsun canim❤
Zipzip- baktım ama telefon kaybetmemiş çünkü pazar evden çıkmadım cumartesi de tel hep cantamdaydi ama bugünden itibaren yazsam olur mu?
Tamam canim
Şuana kadar yediklerimi yazıp iş yapmaya devam etmem gerekiyor yemek ve etraf toplama işleri

Sabah
Kahvaltı yok

Öğlen 13.30
Ton balıklı közde patatesli salata
1 maden suyu
Afiyet olsun canim ❤

Hoş buldum teşekkür ederim bende çok mutlu oldum iyiki bu sayfaya rastladım

Tebrik ederim harikasınız

tamam canım muhakkak deneyeceğim, çok teşekkürler
İnşallah faydasını görürsün canımşifa olsun
selam kızlar

daha 3 gün vardı ama regl oldum, bugünkü artımın ve 2 gündür uyuyamama sebebi buymuş demek

regl öncesi uykularım da çok bozuluyor size de öyle oluyor mu, afakanlar basıyor yatarken resmen
Darısı başıma ne içsem gelir ki acaba?kırkım çıkınca hemen olurdum normalde ama olmadım

İnşallah faydasını görürsün canımşifa olsun

Darısı başıma ne içsem gelir ki acaba?kırkım çıkınca hemen olurdum normalde ama olmadım
amiinn kuzum

canım her doğumda farklı oluyor, büyük kızım da 6 ay sonra regl oldum, küçük kızımda da 13 ay :)

doktora bir danışabilirsin aslında belki bir önerisi olur

Oğlum 1 haftadır hastaydı ondan geçti sanırım baş ağrısı boğaz ağrısı öksürük salgın varmış yine yeniden bu yıl hiç bitmedi zaten denerim canım. Teşekkür ederim
Çok geçmiş olsun canım, en iyi ilacı dinlenmek
Tebrikler canım
Teşekkür ederim kaptanım ama sanırım birkaç güne regl olacağım,inşallah hemen olurum da cumaya kadar siskinligim gider
Kızlar bugün kahvaltı etmedim, bir yere günlük işe geldim. Öğlen yemeğinde lahmacun yersem diyete zarar verir miyim? Akşama zaten hafif yerim ama yine de içime sindiremedim. ne dersiniz?
Birşey olmaz canım ,akşamı hafif tut yeterli
Cuma günü endoskopi ve biyopsi oldum.Ne yesem karnım şişiyor midem bulanıyor.karisik bir haftasonu geçirdim.
Doktor çölyak beslenmeye başla buna alismalisin dedi.biyopsi sonucunu cuma alacağım.
Geçmiş olsun canım, hepimize glutensiz beslenme diyecekler bence zamanla her hastalığın altında o çıkıyor, tiroid için de glutensiz beslenme öneriyorlar ki ben çok severim gluteni
Teşekkür ederim canım bende seni tebrik ediyorum kaptanım
Tebrikler kaptanım
Merhaba kizlar oglani okuldan aldim smdi uyudu bi kahve yapcm kendime sabah spor dus yemek isini hallettim
Tebrik ederim pınar ne güzel sabahtan halletmissin, benim de başlamam lazım spora
selam kızlar

daha 3 gün vardı ama regl oldum, bugünkü artımın ve 2 gündür uyuyamama sebebi buymuş demek

regl öncesi uykularım da çok bozuluyor size de öyle oluyor mu, afakanlar basıyor yatarken resmen
Ahh benim de olmam gerekiyor biran önce olsam keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…