Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• IMG_20220826_103423.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 18
Slm kizlar dun sabah burda deniz kenarina geldik. O yuzden dun sabah tartildim:
Bugunku kilom: 72,8
Gecen hafta: 72,2
Fark; 600gr
Yuzde; 0,82

pastelfit
Canim pazar gecesi evime dobuyirum. Insallah ondan sonra aktif olacagim. Iyi haftasonlari simdiden

Eklentiler

• A68A12D3-A33F-41E6-A7C7-E96DA6475574.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 15
Günaydın hanımlar
Ben henüz tartılmadım, az daha bekliyeceğim. Reglimin en ağrılı ve yoğun sabahına uyandım. Berbat durumdayım
Tesekkur ederim CNM

Sagol canım

Eline sağlik. Bu arada kiloda 3 ncü sıradaymisim benden zayif iki kisi 50 lerde 60 lı yok, 9 kisi arasında .
Şimdilik öğle , okullar açılsın kış gelsin , herkes vermeye başlarSen de 60’ları bitirirsin
Ayağına sağlık canım
Kızlar günaydın
pastelfit Hedef_69
19 Ağustos 59.7
22 Ağustos 60
26 Ağustos 59.6
Sen de benim gibi oldun yüz yüz gidiyo. Olsun eksi iyidir
İyi tatiller canım
Geçen cuma günü : 89.2 kğ
Bugün : 89.5 kğ
Fark : + 300 gr

pastelfit Hedef_69 succulentaski

Eki Görüntüle 3119700
Ödem olabilir canım haftaya gider
Başlangıcın hayırlı olsun canım
Vallahi helal olsundediğini yaptın tebrik ederim canım
Tutkucugum tatile cikicam Çarşamba günü bayrağı sana teslim ediyorum günlüğümuzu boş birakmayin
İyi tatiller canım
Adım 8000 mı yine ?
Evet canım
Tartıldım 61.8 çıktım
Bu hafta dikkat edeyim diyorum ama takımlara girmeyeyim kendime güvenmiyorum
Gel canım yaaa3-5 verirsin motive olursun
Tamam canım hayırlı olsun başlangıcın
Tamam canım iyi tatiller. Tebrikler güzel eksi

Teşekkür ederim canim benim

tatile çıkacağina çok sevindim seninle yarısamayacagima cok üzüldüm .. olsun du .. tatilden donunce bir takım calışmalar yapariz
Hedef_69
Lokumum bütün enerjimi toplayıp gelıcem ve seninle büyük bir azimle yarışın seni yenicem

Gecmis olsun ya yok kiz nerdeee, az kalsin arti cikicaktim, tartida antreman yaptim

Geçen cuma günü : 89.2 kğ
Bugün : 89.5 kğ
Fark : + 300 gr

pastelfit Hedef_69 succulentaski

Eki Görüntüle 3119700

Yine bir ödem muzdaripliği yaşıyorum sanırım bu kadar dikkat etmeme rağmen sonuç bu

Bende spor listesini hazırlıyım pastelfit cnm önümüzdeki iki hafta listeyi hazırlayamam Tutku44 tutkucugum kabul ederse o adımları takip etsin
Tamam canım
Gecmis olsun ya yok kiz nerdeee, az kalsin arti cikicaktim, tartida antreman yaptim
Alemsin yaaben de bir saat kadar dolandım regl etkisini azaltmak için
evet canım ya yüz yüz gidecek artık heralde. 58e kadar hızlı inerim sonra yavaşlar diyordum ama 59da tıkandı
Buna şükür pastelfit
Öyle oluyor, arada duruyor, az gidiyor. Ben yaklaşık 1,5 aydır 56,1-56,6 aralığında yoyo etkisindeyim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…