Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Büyük oğlun kaç yaşında ablacım 😘

Yani bir konuş evli miyim yalnız mıyım vs öğrenirsin kısa zamanda,bir konu bulmaları lazım önden 😂
24 yaşında, çok konuştuk,gelin adayı bulduk. Bizimkinin pasifliği yüzünden ilerleyemiyoruz, kızlar bekliyor, bir adım atsa arkası gelecek, adım atmıyor benimki.
O kadar efendi çocuk ki, işi de var, nerdeyse aileler getirip eliyle verecek kızlarını

Çok üzüldüm canım, inşallah şifa bulur arkadaşın🙏

Afiyet olsun canım 🥰

Afiyet olsun canım 🥰

Afiyet olsun canım 🥰

Hiç iyi bişey değilmiş🤭kız tutturdu suşi bilmem ne. Çok kore dizisi izliyo. Neyse Dün onu yine kulak doktoruna götürmüştük(bu sefer kulakları açıldı, duyuyo artık😄) Gitmişken girdik; suşi, nudıl, çin mantısı, karides salatası ortaya söyledik. 4 kişi o küçük küçük şeyleri zor bitirdik. Kurufasulyenin gözünü seveyim😂

Afiyet olsun canım 🥰

Ayağına sağlık canım 🥰

Hayırlı olsun canım🤩

Merhaba kaptanım😍
Amin canım, tüm hastalara şifa versin Rabbim

Benim torunlarda suşi sever, arada annesi götürür çin lokantasına, bana da teklif ettiler, gitmedim, gitmem de😁

Kızlar artık harbiden geleceğim korkunç kiloya geldim 😭😭😭
Gel hayatım yaaa, valla gidince kilo alınıyo, ben o yüzden kör topal kaptanlık yapıyorum 🙈

Benim torunlarda suşi sever, arada annesi götürür çin lokantasına, bana da teklif ettiler, gitmedim, gitmem de😁
Ayyy yedik kurtulduk, çocuklar merak etti diye gittik zaten. Allahtan sevmediler😂

24 yaşında, çok konuştuk,gelin adayı bulduk. Bizimkinin pasifliği yüzünden ilerleyemiyoruz, kızlar bekliyor, bir adım atsa arkası gelecek, adım atmıyor benimki.
O kadar efendi çocuk ki, işi de var, nerdeyse aileler getirip eliyle verecek kızlarını

Daha küçükmüş 🥰 daha dlgunlaşınca evlenecek belki ve daha iyi tanıyacak kızları
Sen acele etme 😘

Ay bi de evli çocuğun mu var 😍 Allah bağışlasın 💝

Amin saracığım, akciğer kanseri
Carşamba bize çağırdım, geldiler, dünde biz gittik, yüzüne bakamıyorum, ne diyeceğimi bilmiyorum, çok zormuş ya
Allah yardımcısı olsun
Moral çok önemli ablacım
Sigara içiyor muydu

20220826_114121.jpg
Geçen hafta 79,300
Bugün 79,500
+200 gr

Aslında gayet iyi gidiyordum, dün hiç yürüyemedim, su içemedim, ödem olduğunu düşünüyorum, inşallah haftaya daha iyi olur
pastelfit pastelfit

Daha küçükmüş 🥰 daha dlgunlaşınca evlenecek belki ve daha iyi tanıyacak kızları
Sen acele etme 😘

Ay bi de evli çocuğun mu var 😍 Allah bağışlasın 💝

Allah yardımcısı olsun
Moral çok önemli ablacım
Sigara içiyor muydu
Anca bulur diyorduk 😁

Evli kızım var, 3 tane de kız torunum 🥰

Sigara içiyordu, son paketim, bırakacağım dedi.
2 ay önce korona olmuştu, ağır geçirdi, belki o hızlandırmış olabilir diyoruz, gayet sağlıklı ve 8 saat çalışan bir kadındı

44. ETAP MASTERFİT ADIM YARIŞI
Masterfitin sportmen azımlı kızları bu haftamızın 1. benım galıba sanrsam bı yanlıslıgım yoksa tabı:):spor::21::sampiyon::sampiyon: siz listeyi kontrol edın yanlısım varsa duzeltelım
AdımlarC.tesiPazarP.tesiSalıÇarş.
Hedef_69 Hedef_69 MASTERFİT8.0008.0005.3408.0008.000
pastelfit pastelfit MASTERFİT8.0008.0006.2666.1275.630
sara_28 sara_28 MASTERFİT8.000❌8.0008.0008.000
L u c i a L u c i a MASTERFİT6.9448.000❌
@Bal0ncuk MASTERFİT8.0008.0008.000
@B O Z A MASTERFİT8.0008.000❌❌

X