Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam bu sabah 78.9 gibi birşey gördüm. Şoktan kusuratina bakamadım. Durumum vahim. Gidişat iyi değil
Moralini bozma canım, bir an önce motive olmaya çalış. Yoksa 80’i görürsün, tekrar baştan. Hadi Eylül sonuna 75 için hedef koy, yapabilirsin inanıyorum 🙏
Eline sağlık Pastelfitim💜💜
Teşekkür ederim kaptanım🥰
Kuzular selam,
Hafta sonu beybiyle uğraştım menü adım hak getire. Sabah tartıldım 60 idim pastelfit pastelfit ama kağıda yazıp da foto çekemedim. 🙁
Cuma’ya 59.5 hedefliyorum. Hadi inş..
Tamam canım, Cuma’ya halledersin🥰
Yok multivitamin almadım
Troid ilacı
Ağrı kesici
Demir ilacı
Kolajen hapı
Magnezyum hapı
Aspir yağı hapı
A dan z ye vitamin
B 12
Alıyorum, başka bisey almıyorum.
Demiri çıkarıp gerisine devam edeceğim
Ooo ne kadar çok🙈ben vitamini bile düzenli içmiyorum unutuyorum hep.
Canım bu hafta sonu taşınıyoruz. Tarih net belli değil diye ağırdan alıyordum. Bugün netleşti işte. Taşınalım, yerleşeyim biraz, gelirim tekrar 😘
Merhaba canım, kolay gelsin🥰
Öyledir mutlaka, demir ilacını almaya başladığımdan beri iştahımı kontrol edemiyorum. Her akşam diyete başlayıp sabah bozuyorum.
3 hafta sonra düğünümüz başlıyor ve ben aldığım elbiseye giremeyeceğim, biraz da böyle deneyim. Inşallah bu sefer başarabilirim 🥰
Benim de yaz gelince demir hapım bitti almadım da. Okullar açılınca tekrar tahlil yaptırıp yeniden başlamalıyım. Ben de iştah farketmedi, zaten hep var😄

Merhaba canım 😘
Demirle beraber multivit de alıyor muydun
Hayırdır niye negatif hissediyorsn

Kıız ne güzel iştee 😀 yaz kış git :KK66:
Ben kiloluyum ama yüzüyorum sen de havanı atarsın herkes zayıf olcak değil ya yüzen 🥰
Yok kuzum bu aralar komsularla kosuyoruz duzenli ondan cok sIk gidemedim ne yazik ki havuza. Hayatimda ilk defa kosuyorum, spor yillardir yaparim ama kosu ilk defa. Komsumun biri spor akedemisinden mezun iyi oluyir onunla kosmak 😉 motive ediyor

Bugunku menum
08;00- 1 kase peynir, 1 domates
13:00- firinda bir balik, salata
17:00- 1 kase yogurt, 1 kase peynirli salata
19:00- 1 bardak taze sIkilmis meyve sebze suyu( pancar, limin, elma).

Su:3lt
Spor: 30 dk kosu
30 dakika tabata
8000 adim
pastelfit pastelfit Hedef_69 Hedef_69

Eklentiler

• DD49805F-AE73-4C27-8D2F-4898D0BA63B9.png
    DD49805F-AE73-4C27-8D2F-4898D0BA63B9.png
    107,7 KB · Görüntüleme: 24
X