Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok bana farketmiyo😂
Aynen 😂
Senin sırrın okul bence😍Love
Diyet kafasinda olmasam tamam ben bayılıyorum piknik çay organizasyonlarina 4o derece sıcakta bile yediriyor adama 🙃Bir ısırık poğaçadan alıp kısıra kaşık atmayı o bitmeden ağızda arkadan agliyan kekle aşk yaşamayı o başka kırmızı çizgimiz😁

Selam kızlar
Pek iyi deyilim yahu
2 gündür demir ilacını içmiyorum ve içmeyeceğim, karar verdim, bırakıyorum.
Kendi kendime çok çabaladım, kâh düzgün devam ettim, kâh saçmaladım, kilo veremedim.
Inşallah bundan sonra biraz daha kolay verebilirim.

Cuma 79.300
Bugün 80.000
pastelfit pastelfit yeni tartıyı yazalım canım, eski tartım 78.900 dü.
Hedef_69 Hedef_69
succulentaski succulentaski

Menü ve spor bildirmek istemiyorum, çok yoğunum 🥰

Diyet kafasinda olmasam tamam ben bayılıyorum piknik çay organizasyonlarina 4o derece sıcakta bile yediriyor adama 🙃Bir ısırık poğaçadan alıp kısıra kaşık atmayı o bitmeden ağızda arkadan agliyan kekle aşk yaşamayı o başka kırmızı çizgimiz😁
:KK70: siir gibi yazmissin kuzum :KK70: ben de ayniyim 40 derecede bile yerim yani

Sağol canım 😍
Tabi canım normal olan da o :KK66: öyle böyle vericez bu yağları 😍
Yüzme imkanın var mı kuzum

Olursun canımmm haydi :KK9:

Verirsiniz kızlarrr haydiii 4 gün var :KK9:
imkanim var aslinda isyerime cok yakin havuz var, o havua kartim da var maa bu sene cok az kullandim.
persembe gunu burda deniz kenarina gitcez insallah orda yuzecegim hergun denizde degil tabi havuzda, burda denizde yuzmek ne mumkun deniz suyu hep buzzz gibi :KK70:

Tamam canım ayağına sağlık🥰

Günaydın🥰

Günaydın kolay gelsin canım 🥰

Günaydın😍

Kaç çıktın canım bugün

Günaydın canım

Güzel canım Cumaya düşersin🥰

Günaydın🥰

Gider canım Cuma’ya çok var🥰

Vay vay vay tebrik ederim canım 🤩

Olabilir canım😔

Olsun verirsin canım 🙏
regliden mi benden mi anladim yedim yani haftsonu, ama gidecek bir sekilde baska caresi yok

Selam kızlar
Pek iyi deyilim yahu
Kendi kendime çok çabaladım, kâh düzgün devam ettim, kâh saçmaladım, kilo veremedim.

Cuma 79.300
Bugün 80.000
Hedef_69 Hedef_69

Merhaba canım 😘
Demirle beraber multivit de alıyor muydun
Hayırdır niye negatif hissediyorsn

imkanim var aslinda isyerime cok yakin havuz var, o havua kartim da var maa bu sene cok az kullandim.
persembe gunu burda deniz kenarina gitcez insallah orda yuzecegim hergun denizde degil tabi havuzda, burda denizde yuzmek ne mumkun deniz suyu hep buzzz gibi :KK70:
Kıız ne güzel iştee 😀 yaz kış git :KK66:
Ben kiloluyum ama yüzüyorum sen de havanı atarsın herkes zayıf olcak değil ya yüzen 🥰

Teşekkür ederim canim lakin fazlaliligi attım asıl başarı cuma günü olucak hedefe ulasirsam
Güzel gidiyorsun, Cuma’yı merak ediyorum😍
Ayağına sağlık canım 🤩
Offf piknik mi🫠
Selam kızlar
Pek iyi deyilim yahu

Cuma 79.300
Bugün 80.000
Hedef_69 Hedef_69

Tamam canım. Bügüne 80 kg yazıyorum 🥰
eksi eksidir masallah cnaim
Teşekkür ederim canım 🥰

Adet etkisidir Cuma’ya geçer🥰
regliden mi benden mi anladim yedim yani haftsonu, ama gidecek bir sekilde baska caresi yok

Merhaba canım 😘
Demirle beraber multivit de alıyor muydun
Hayırdır niye negatif hissediyorsn

Kıız ne güzel iştee 😀 yaz kış git :KK66:
Ben kiloluyum ama yüzüyorum sen de havanı atarsın herkes zayıf olcak değil ya yüzen 🥰
Yok multivitamin almadım
Troid ilacı
Ağrı kesici
Demir ilacı
Kolajen hapı
Magnezyum hapı
Aspir yağı hapı
A dan z ye vitamin
B 12
Alıyorum, başka bisey almıyorum.
Demiri çıkarıp gerisine devam edeceğim

Sırf demir yetmiyor ya kan ve vücut için ondan sordum ablacım 😘
Öyledir mutlaka, demir ilacını almaya başladığımdan beri iştahımı kontrol edemiyorum. Her akşam diyete başlayıp sabah bozuyorum.
3 hafta sonra düğünümüz başlıyor ve ben aldığım elbiseye giremeyeceğim, biraz da böyle deneyim. Inşallah bu sefer başarabilirim 🥰

Öyledir mutlaka, demir ilacını almaya başladığımdan beri iştahımı kontrol edemiyorum. Her akşam diyete başlayıp sabah bozuyorum.
3 hafta sonra düğünümüz başlıyor ve ben aldığım elbiseye giremeyeceğim, biraz da böyle deneyim. Inşallah bu sefer başarabilirim 🥰
Tamam canım 😍
Proteini de güçlü almaya çalış ve su 🥰

X