Popüler Konu LenaG ile MasterFit

8 Ağustos 9840 Kinoalihatun Kinoalihatun
7F5EC1EE-5689-4CC0-A9C2-31BAA76F3B39.jpeg

Bence ucuz atlatmissin 😂 afiyet olsun bu yemeklere karsi koymak kolay değil
Di mi ama? 😅Tamamen yememe stratejileri işe yaramadı bende. Bu ara hep de böyle olacak gibi. Pandemide uzak kalınan herkesle yemeli içmeli planlar yapıldı🙆

fesang fesang 🤩😘😘

Güzel bir gün olsun hepimize 🌸🌸🌸 gidem yumurta kaynatam da temiz besleneyim dünden sonra:p

İşte bu 🤗 biliyordum ben azmine hayranım senin azminle motivasyonunla bu cuma zafer bizim 🤩
@sara_28 Kırmızı takima hoşgeldin canım 🤩 bu hafta hepimiz için güzel bir başlangıç yapıp tam motive devam ediyoruz 🤗🤩💐
Canım arkadaşım aynı azim motivasyon sizde de olmasa isterse sayfalarca yazıyım faydası olmaz😍😍😍Cuma günü emeklerimizin karşılığını alairiz inşallah 💃💃

Merhaba bende zayıflamak istiyorum. Topigi okudum ama yine de küçük bir bilgilendirme alabilir a miyim
Merhaba canim hosgeldin aramiza
Gunluk menu ve spor paylasimi yapiyoruz
Cuma ve pazartesi tarti günümüz

Cuma günleri Masterfit icin takimlari olusturuyoruz,en cok kilo veren kaptan oluyor
Aklina takilan birsry olursa sorabilirsin her zaman
Biraz yoğunluğum var cok fazla ilgilenemiyorum topikle🤗🤗

aaaaaa kırmızı takımamı geçtim hepimize hayırlı olsun beni seçtiğin için teşekkür ederim kaptanım Hedef_69 Hedef_69 :KK200:
Saracigim hoşgeldin takimimiza❤️❤️❤️ Hisselerime güvenirim seni seçerek doğru karar verdigime ,cuma çok iyi bir eksi ile 1.ligimize büyük katkıda bulunacagina hatta önümüzde ki hafta kırmızı takım kaptanı olup beni takımına alacağını hissediyorum ☺️❤️

boş ver gezegenim her zaman konuşacak birileri bulunur önemli olan bizim ne istediğimiz ne düşündüğümüz :KK39:
Ben boşveriyorum da karşımdaki boşvermiyor.
Ben bıkıyorum, onlar bıkmıyor.
Benim yolum bu, istedikleri kadar konuşsunlar, sanki dinleyen var😁

Bosver canım sen sağlığını düşünüyorsun bende bilmm kaç kiloya gelmiş sağlıklı beslenmek hiç aklına gelmeyen insanlara şaşırıyorum sen enazindan kendini sağlığını düşünüp hominigirtlak yemiyorsun olsun enazindan çaba sarfediyorsun bosvrr takılma
Bak aynı kelimeleri kullanmasam da böyle söylüyorum, hallerinden memnun deyiller, bana hak veriyorlar, birdaha ki karşılaşmada yine aynı.
Insanlar değişmiyor. Ben de değişmiyorum bunu anlamıyorlar 😂

Selam canım 😍 nbr
Ayak tabanına, kulağına ensene mentollü bişey sürmeyi deneyebilirsin ferahlatıyor 😘
Buzlu sudan sonra yaparsan etki x 2 oluyor tikat 😂
Migren taşı diye bişey aldım geçen ay, kızımın baş ağrısını yarım saatte geçirmiş, mentollü bişey dedi

X