Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başlıyorum ovakit hadi bismillah
pastelfit pastelfit bacım rakibim olmuyorsun bari takımda oldu:KK66:😍
Hayırlı olsun kaptanım😍
Kaptanınız konuşuyor toplanın yamacıma😁Sadece masterfitin değil bu alemin de en azimli kızları olduğunuz için özellikle sizleri seçtim☺️
Ateşli kırmızilarim öyle bir hafta yasiyalim ki eritemedigimiz yağ kalmasın💃💃❤️

Benim için tartidaki eksiden çok kacamaksız menüler yapılan sporlar önemli kızlar.Bir kac haftadır yarışma yok zaten yeterince yedik dinlendik...Yarışmaya katildigimizin haftasın da elimizden gelenin en iyisini yapalim alevli kızlarım❤️❤️
İstediğiniz tarz diyet yapabilirsiniz detoksta yapılabilir bir kaç gün En iyi detoksun açlık olduğunu söylüyor tıbbi beslenme uzmanı Eyyup yılmaz bakın videolarına farkindaliginiz articaktik..
Aralıklı oruç yapiyorum ve gerçektende çok kolay kilo verip diyetimi surdurebiliyorum

Verimli aktif keyifli bir hafta olsun inşallah 😍 karşı da dişli bir takım var onları da ezip geçip kupayı da kaldıralım diyorum 😬💪 💃💃
pastelfit pastelfit
Tutku44 Tutku44
@karamelllim
@zeyneppk
D Diyettenvzgctm-olmuyo
@Aomine Daiki
@L u c i a
Herkese bol eksiler🥰

Kaptanınız konuşuyor toplanın yamacıma😁Sadece masterfitin değil bu alemin de en azimli kızları olduğunuz için özellikle sizleri seçtim☺️
Ateşli kırmızilarim öyle bir hafta yasiyalim ki eritemedigimiz yağ kalmasın💃💃❤️

Benim için tartidaki eksiden çok kacamaksız menüler yapılan sporlar önemli kızlar.Bir kac haftadır yarışma yok zaten yeterince yedik dinlendik...Yarışmaya katildigimizin haftasın da elimizden gelenin en iyisini yapalim alevli kızlarım❤️❤️
İstediğiniz tarz diyet yapabilirsiniz detoksta yapılabilir bir kaç gün En iyi detoksun açlık olduğunu söylüyor tıbbi beslenme uzmanı Eyyup yılmaz bakın videolarına farkindaliginiz articaktik..
Aralıklı oruç yapiyorum ve gerçektende çok kolay kilo verip diyetimi surdurebiliyorum

Verimli aktif keyifli bir hafta olsun inşallah 😍 karşı da dişli bir takım var onları da ezip geçip kupayı da kaldıralım diyorum 😬💪 💃💃
pastelfit pastelfit
Tutku44 Tutku44
@karamelllim
@zeyneppk
D Diyettenvzgctm-olmuyo
@Aomine Daiki
@L u c i a
kaptanım sabah maydonozlu su ve yogut karısımla güne başlamıstimmm bu haberle birde yururyus yaptim mı mukemmeell bir gün olur :KK36: :KK36: :KK36: :KK36: :KK36: :KK36: :KK36: :KK36: :KK36: :KK36:

kupaaa bizimmm :sampiyon::sampiyon::rolleyes::rolleyes::rolleyes::sampiyon::sampiyon::sampiyon::KK75::KK75:

Yeşil çay zamanı.
Hadi icecekleri kapın,gelin.
IMG20220806151151.jpg
👍

Robot süpürge aldım dün. Çılgınlar gibi çalıştırıyorum sabahtan beri, nasıl keyif alıyorum 😂 hata yapmışım bugüne kadar beklemekle. Bugün çılgınlar gibi temizlik günü, fırsat buldukça geleceğim 😘
güle güle kullan canım. bizde ara ara almayı düşünüp hep vazgeçiyoruz 🤭 hangi marka ve model aldın?

Ooo secmeler yapilmis hayirli olsun takimlar 😊

Bugun temizliğe devam ettim. Parca parca yapabiliyorum dahada cok isim var. Artik bir an evvel haftaya pazar olsa da nikahla birlikte işlerimde bitmiş olsa 😭😭😭 topuklarim aciyor şimdiden

güle güle kullan canım. bizde ara ara almayı düşünüp hep vazgeçiyoruz 🤭 hangi marka ve model aldın?
Canım bende hep vazgeçiyordum, ona güvenip ev temiz diyemem diyordum ama hiç fena değil. Benim evde mutfak, koridorlar seramik zemin, odalar ahşap zemin. Ahşap zeminde harika, 2 cm ye kadar halılara da tırmanıyor, girebildiği her yere giriyor. Amaaa, saçaklı halılara kilimlere fena takılıyor ve seramik yüzeyde pek iyi değil (yanındaki fırça toz atlamamak için süpürme yapıyor, seramikte aşırı kaydığı için yerdeki şeyler süpürdüğü alana gidiyor, kalıyor 3-5.) ben xiaomi vacuum mop pro aldım canım.

X