Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Güncel kilom 91.7 kğ

IMG_20220805_093332.jpg

Zipzip- Zipzip-

Zipzip- Zipzip- benim oturduğum yerde yürüyecek hiç yer yok.. onun yerine leslie yapsam olur mu kalorisi aynı hatta daha fazla diye biliyorum
Bende evde adim atiyorum genelde canim

Leslie i adim olarak gösterebilirsen yapabilirsin tabi ki
Bilekligin var mi ya da telefondan paylasacaksan adimlari telefon uzerindeyken leslie yapabilirsin

6294 adim attim evin içinde bu saate kadar🥰

Bilekligin var mi ya da telefondan paylasacaksan adimlari telefon uzerindeyken leslie yapabilirsin

Telefonun algılayacağını sanmıyorum ben normal diyete devam edeyim o zaman. Masterfite katılmayacağım

MaşaAllah kaptanım evi tur dönüyorsun sanırm 😂😍

Allahım evren hep benden yana... :KK73: :KK73:
Eve doğalgaz bağlanacak. Koridor ve mutfağa su geçirmeyen parke dosetmiştik hep çöktü usta iyi yapamamış. Onlar sökülecek.Balkonda kullanılmayan bir barbekü var o kırılacak Hafta sonu ev inşaata dönüşecek seramik yapılacak. Biraz da bu tadilat beni vazgeçirdi. Hayırlısı bakalım biraz daha tosuncuk olayım bir yerden başlarım artık.
Allah kolaylık versin ablacım :temizlik:

Allahım evren hep benden yana... :KK73: :KK73:
Eve doğalgaz bağlanacak. Koridor ve mutfağa su geçirmeyen parke dosetmiştik hep çöktü usta iyi yapamamış. Onlar sökülecek.Balkonda kullanılmayan bir barbekü var o kırılacak Hafta sonu ev inşaata dönüşecek seramik yapılacak. Biraz da bu tadilat beni vazgeçirdi. Hayırlısı bakalım biraz daha tosuncuk olayım bir yerden başlarım artık.
Günaydınlar ekürüm çıtırım hocam,kolay gelsin sana şimdiden biraz yorulacaksın usta işini düzgün yapsa bu dertler olmayacak zaten.

X