Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kabağım bitti yine, kabak dayanmıyor. Sebzeci geçer birazdan varsa alırım. Bu arada geçen hafta bir kabak yaptım çok şahane oldu. Rendeleyip zeytinyağda soteledim. Sarımsaklı yoğurt ve köz kırmızı biber konservesi ekledim. Aşırı güzel oldu🤩
Çok karnım ağrıyo🤦‍♀️
Kabaktan karna nasıl bağladın konuyu birden :KK14:gecmis olsun.
Benim de bir kabak tarifim var. Malzemeler aynı. Kabağı istediğin gibi doğra fırına at. Kizardiktan sonra üzerine sarımsaklı yoğurt. Az bir tereyağında kırmızı biber ceviz kavur. Dök üzerine maydanozla süsle , kaşıkla ya da çatalla :63:

Kabağım bitti yine, kabak dayanmıyor. Sebzeci geçer birazdan varsa alırım. Bu arada geçen hafta bir kabak yaptım çok şahane oldu. Rendeleyip zeytinyağda soteledim. Sarımsaklı yoğurt ve köz kırmızı biber konservesi ekledim. Aşırı güzel oldu🤩
Çok karnım ağrıyo🤦‍♀️
Afiyrtler olsun yarasın pastelcim,z.yağlı sebzede ye mutlaka faydası oluyor onunda.
Ellerine sağlık olsun,bol salatada yiyebilirsin mesela. :KK200: regl durumı demi

Kabaktan karna nasıl bağladın konuyu birden :KK14:gecmis olsun.
Benim de bir kabak tarifim var. Malzemeler aynı. Kabağı istediğin gibi doğra fırına at. Kizardiktan sonra üzerine sarımsaklı yoğurt. Az bir tereyağında kırmızı biber ceviz kavur. Dök üzerine maydanozla süsle , kaşıkla ya da çatalla :63:
Hanımcım , sıcakta adet zor demiş ya, ona bi parantez açtım😂ama gerçekten çok ağrıyor🙈
Yaa nefis tarif ellerine sağlık 🤩
Ben de seni 😍

Adaçayı içelim o zaman. :kahve:Bugun sporu biraz azaltabilirsin dinlen istersen. Öperim bal yanaklarından. :KK60:
Adaçayı olur, kahvemi içeyim sonra onu da içerim. Bugün spor zor görünüyor :KK60:
Semiz otu gayet güzel,içğnede ton balığıda katabilirsin seversen tabi,ağrı kesici filan alsana olmazsa.
Aaa semizotu ve ton balığı, harika fikir🤩
Vitamin içtim, olmazsa ağrı kesici de içerim🥰

Adaçayı olur, kahvemi içeyim sonra onu da içerim. Bugün spor zor görünüyor :KK60:

Aaa semizotu ve ton balığı, harika fikir🤩
Vitamin içtim, olmazsa ağrı kesici de içerim🥰
Bol yeşillikli salatayada katarsın ton balığı ben arada yapıyoum onu doyurucu oluyor. :KK200:
Majezik iyi geliyor ağrıda.

selam kizlar
son gunlerde lenf bezlerim sisti cok kotu, bogazmin iki yaninda kurek kemiklerinin orda ve koltuk altinda. Doktora gittim, bakalim kontrollerimi yaptiracagim. Hic basina boyle bir durum gelen oldu mu daha once?
Bendede yanakta şişiyor arada,herhalde dişten kaynaklı benimki ultrason filanda çekildi bişi çıkmamıştı.
Çok geçmiş olsun deryacım,doktorun dediğine göre enfeksiyon nerde varsa orada şişermiş.

Bol yeşillikli salatayada katarsın ton balığı ben arada yapıyoum onu doyurucu oluyor. :KK200:
Majezik iyi geliyor ağrıda.
Evet güzel olur. Ton balığı çok severim🤩
Majezik yok. Çocukların şurubundan içerim.
selam kizlar
son gunlerde lenf bezlerim sisti cok kotu, bogazmin iki yaninda kurek kemiklerinin orda ve koltuk altinda. Doktora gittim, bakalim kontrollerimi yaptiracagim. Hic basina boyle bir durum gelen oldu mu daha once?
Geçmiş olsun canım, bilgim yok maalesef. Haberdar et bizi 🙏

Evet güzel olur. Ton balığı çok severim🤩
Majezik yok. Çocukların şurubundan içerim.

Geçmiş olsun canım, bilgim yok maalesef. Haberdar et bizi 🙏
Ton balığı oldumu hepsi güzel oluyor.
Majezik yoksa bile aşka ağrı kesicide içebilirsin.
Elhan Elhan sen zumbaya yazılmıştım gidiyo musun?
Burada da bugün başlıyomuş. Çarşamba Cuma gitsem mi?
Hocam zumbayamı başladı yoksa süper yaaa ne güzel,git bence harika bişi zaten

Ton balığı oldumu hepsi güzel oluyor.
Majezik yoksa bile aşka ağrı kesicide içebilirsin.

Hocam zumbayamı başladı yoksa süper yaaa ne güzel,git bence harika bişi zaten
Zumbaya yazıldım demişti bayramdan önce. Sonra konuşmadık , devam ediyo mu acaba?
Gideyim de pilatesle birlikte yorar mı acaba. Bi de akşam 7’de , tam karar veremedim,

Ben de 56ları gördüm ya, 57 görünce geriliyorum. Neyseki adetmiş😄

Kolay gelsin canım 🥰

Ben bugün başladım dikkat etmeye, ama ne oldu biraz önce🤦‍♀️Adet oldum. Neyse ödem gider Cumaya inşallah 😍

Allah kabul etsin canım, sağlıkla büyüt kızını inşallah. Kolay gelsin 🥰
Şu rakamların güzelliği 😍😍

X