Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba :KK72::KK72:
IMG_20220721_085526.jpg
pastelfit pastelfit im bugün rüyamda seni gördüm. :KK4:nasil ozlediysen beni artık :sus:

Elhan Elhan hocam maşallah sana alıntı yapmadım foto var sonuçta,deniz kenarında keyfin bol olsun ekürim çıtırım,kısmetse eylülde orada olacağım gene tatil için gelecez kızçemle.:KK200:
Teşekkür ederim bitanem 💙 Sence sorun olmazsa özelden telimi yazayım görüşelim. Eylül'de nerede olurum bilmiyorum belki aynı tarihlere denk geliriz.

Teşekkür ederim bitanem 💙 Sence sorun olmazsa özelden telimi yazayım görüşelim. Eylül'de nerede olurum bilmiyorum belki aynı tarihlere denk geliriz.
Bizde sorgun taraflarına gelecez herşey hazır,bir tek ulaşım kaldı onuda ayarladıkmı tamamdır,5 gün kalacağız kısmetse.
Yolla numaranı sıkıntı yok hocam :KK200:

Günaydın canim ♥️
Nasılsın kaptanım. Çalışmaların nasıl gidiyor, sınavım var demiştin. Şimdiden başarılar diliyorum😻
İyiyim canım sen nasilsin
Çalışmalar iyi gidiyor teşekkür ederim 🥰🥰🥰
Merhaba :KK72::KK72:
Eki Görüntüle 3100399
pastelfit pastelfit im bugün rüyamda seni gördüm. :KK4:nasil ozlediysen beni artık :sus:
Elhosummm💕💕🧿🧿
20 temmuz

Sabah
2 yumurta
Peynir zeytin domates salatalık

Akşam
Kuru fasulye salata
Az ekmek
Az çekirdek

Gece
( Kaçamak yaptık)
Çeyrek kokoreç
Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim♥️

Bugün menüm;
10:00 şekersiz türk kahvesi

12:00:yeşilçay

14:00: sütlü kahve

15:KK30:1salatalik

16:KK30:kayısılı çay
18:KK30:2erik
2
21:00:sadec türk kahvesi

22:KK30:sodalı ayran.

Gün içinde bol su Zipzip- Zipzip-
Kesinlikle motiveni bozmak istemiyorum ama bunu ne kadar devam ettireceksin. Disaridan aldigin vitaminler senin sandigin gibi dolu dolu olamayacak, besin yerine asla gecmeyecek. Heryolu denemis biri olarak soyluyorum bedenini daha kotu hale getirmeni istemem. Verecegin kilo 10 kilo degil ki .

X