Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlarrr mutlu pazarlarrrr ♥️☕🧿🤩🙏🏻🌺

6463311F-2D98-47EF-81A2-C19A0607816E.jpeg

Günaydın kızlar 😍😍
Günaydın canim ♥️
Zipzip- Zipzip- günaydın balım daha evime yeni gelebildim hiç vaktim olmadı buralara girmek için 😬☺️ birazda ara verdik psikolojisi ile girmedim sanırım annemin tartısı biraz eksik tartıyor ilk bir kaç gün kontrollü gidiyordum son günler iyice saldım dün gece de yolda acıkıp döneri yedikten sonra bitiş çizgisine ulaştım ve sabahıma evde tartıldım ama yol şişkinliği vs 64.3 ü gördüm neyse diyorum bayramda herkes dedi çok zayıflamışın filan diye keyfim yerinde inş cumaya kadar en azından bıraktığım kilolara geri dönerim 😂💃😥
Sizleri çok özledim umarım herkesin keyfi yerindedir 🧡💜❤️💚💙
Cordelia Cordelia 😘
Hosgeldin canim💜
Günaydın hanımlar🥰
Günaydın pastelfitim ♥️
Günaydın kızlarrr mutlu pazarlarrrr ♥️☕🧿🤩🙏🏻🌺

Eki Görüntüle 3098309
Günaydın canim ♥️

Sagol canim. Dikkat etmeye calisiyorum ama su siralar asiri aclik hissediyotum aksamlari
Süt ve ayran içebilirsin canım.tarçın çayı da etki ediyor.
Tamamdır kaptanım teşekkürler ❤️❤️❤️❤️
❤❤❤❤
Arkadaşlar temizlik yürüyüş filan derken yılmadan yapacam diye inat ettiğim 8800 adımımı şuraya bırakayım 😂 çok değerli benim için 😂
Eki Görüntüle 3098223

Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun ❤️❤️❤️
Harikasın canım😘
Harikasın canım😘
16 Temmuz cumartesi
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Kinoalihatun Kinoalihatun @Elhan

08.30 spor öncesi kahve

Kahvaltı 12.00
Tambuğday dürüm
Peynir marul sucuk
Domates salatalık biber zeytin

Öğle 15.00
Yarım simit
Peynir domates salatalık biber
Yulaf bar

Akşam 20.00
Semizotundan yeşil salata 1 tabak
1 tavuk göğsünden şiş
2 kaşık pilav yarım d ekmek

Su 2 lt

Spor
60 dk reformer pilates
adım 10.086
Afiyet olsun canım.sporda var süper😘
Harikasın kaptanım😘

Geçmiş olsun canım. Yürüyüş planını gerçekleştir imkan bulmuşken. Dün akşam eksik adımlarım için sahile indim yaprak kimildamiyordu su içinde kaldım. Bu sabah da aynısı çok sıcak. Mayisip kaldım. Hareket etmeye korkuyorum. Klima migreni tetikliyor. Oturup sonbaharın gelmesini bekliyorum. :KK14:
Buralar o kadar isinmadi henuz. Bu mevsimde camlar kapali uyumazdik . Aksam balkonda usuyoruz bile
Ayağı iylestirip yurusen balım iyce kötü olmasin bu sefer
Sabah kotuydu ama simdi hareket ettikce isindi canim
Kız tutanlar bilmiyor mu peki
Ya da bedava da olsa tasinilir mi hayret gerçekten
Bizim site de 125o,15oo ken kiralar şimdi 35oo 4ooo çıkardılar kiracılara mücadele edin çıkmayın diyoruz kanun onlardan yana.. nasıl bir hale geldi ekonomi ya gerçekten paramız pul oldu resmen:KK43:
Biliyor ev yok. Kiracilar ciksa pahali oldugundan kimse cikmiyor . Arkadas bize yakin ev almisti krexiyi odeyemediler hayat sartlari cok degisti alim gucu dibe vurunca evi satti, kiralik bulamadi baska bir yerden daha makul ev aldi . Sabah tasindilar cok uzgundu okul vs de degisti tabi. Allah kolaylik versin herkrse

X