Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunaydinnn bayanlarr 7 gunluk karantina surecim basladi insallah bu surede kilo almam korona oldum maleseff spor falan hak getire ilk oldugumda hic boyle olmamistim bukez sirt agrisi eklem agrisi beni bitiriyo
Geçmiş olsun tatlım rabbim şifa versin
Nesi vardı kuzum
Ateş ve boğazım ağrıyor diyordu inşallah iyileşmişdir canım
Günaydınlar kızlar
Günaydın şeker kız

Canım her iki aileden de uzak olmak en güzeli. Davulun sesi uzaktan hoş geliyor bu doğrudur. Antalya'da yaşıyorum. Benim akrabalar, anne tarafı Maraş' ta. Baba tarafı Antep' te. Eşimin akrabaları Ankara ve İstanbul' da. Böyle daha iyi huzurlu.

Gunaydin tatlisler temizligin ustune yuruyus biraz odem tutmusum sol ayak taragimi da zorlamisim kalan islerimi bitirip aksam yine yuruyecegim insallah , bide odem suyu yapiyim bari hic sevmesemde
Geçmiş olsun canım. Yürüyüş planını gerçekleştir imkan bulmuşken. Dün akşam eksik adımlarım için sahile indim yaprak kimildamiyordu su içinde kaldım. Bu sabah da aynısı çok sıcak. Mayisip kaldım. Hareket etmeye korkuyorum. Klima migreni tetikliyor. Oturup sonbaharın gelmesini bekliyorum.

Günaydınlar kızlar
Günaydın canim
Selamun aleyküüümm hayırlı sabahlar, şükür evimdeyim artık aktif olabilirim
Hayırli sabahlar canim
Gunaydin tatlisler temizligin ustune yuruyus biraz odem tutmusum sol ayak taragimi da zorlamisim kalan islerimi bitirip aksam yine yuruyecegim insallah , bide odem suyu yapiyim bari hic sevmesemde
Günaydın canim

Ayağı iylestirip yurusen balım iyce kötü olmasin bu sefer

Şartları oluşturup bı iki sene içinde nasip de varsa gitmek en doğrusu ozaman

Patlatma yontemi degil.yavas yavas yikiyorlar cunku iki sitenin ortasinda biz karsi yolda kaliyoruz ama tozu mahvedecek 20 bina az degil ve hala bu binalari kiraya veriyorlar 3000 TL ye saka gibi ama kiralik daire yok ucuz diye tasiniyorlar
Kız tutanlar bilmiyor mu peki
Ya da bedava da olsa tasinilir mi hayret gerçekten
Bizim site de 125o,15oo ken kiralar şimdi 35oo 4ooo çıkardılar kiracılara mücadele edin çıkmayın diyoruz kanun onlardan yana.. nasıl bir hale geldi ekonomi ya gerçekten paramız pul oldu resmen

Gunaydinnn bayanlarr 7 gunluk karantina surecim basladi insallah bu surede kilo almam korona oldum maleseff spor falan hak getire ilk oldugumda hic boyle olmamistim bukez sirt agrisi eklem agrisi beni bitiriyo
Çok geçmiş olsun inşallah kolay atlatırsın .Aşıları yaptırmış mıydın

Zipzip- günaydın balım daha evime yeni gelebildim hiç vaktim olmadı buralara girmek için birazda ara verdik psikolojisi ile girmedim sanırım annemin tartısı biraz eksik tartıyor ilk bir kaç gün kontrollü gidiyordum son günler iyice saldım dün gece de yolda acıkıp döneri yedikten sonra bitiş çizgisine ulaştım ve sabahıma evde tartıldım ama yol şişkinliği vs 64.3 ü gördüm neyse diyorum bayramda herkes dedi çok zayıflamışın filan diye keyfim yerinde inş cumaya kadar en azından bıraktığım kilolara geri dönerim
Sizleri çok özledim umarım herkesin keyfi yerindedir
Cordelia

Günaydın kızlar
Günaydın
Evet 2 biontec asimda yapildi
Geçmiş olsun canım
Hoşgeldin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…