Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın ortaaaammm 3 hafta da sen bu işi yine çözersin canım başlangıcımız hayırlı olsun inşallah canım
Yavaş gitmeye çalışacağım bu sefer. Menülerim biraz daha kalabalık olacak. Yoksa hedefe ulaştıktan sonra normal yemeye geçişle beraber çabuk kilo alıyorum

Seninde 1 haftalık işin var

Takimlara girebilirsin canim
Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba gunleri 8000 adım atman sorun olmaz degil mi
Adım sıkıntı olablr kaptanım ya 2 kızım var 5 ve 2 yasnda, evin içinde attığm adım oluyo sadece ama leslie yapablrm inşaAllah

Olsun canim sarida onemli degil zaten
Nasil gidiyor hamilelik
Tamam kaptanım teşekkür ederim
Bayram benim için eziyet gibiydi, koku hassasiyetim zirvede. Yemek, et vs pişerken ben balkonda bekledim onun dışında keyifliydi. Torun sevdiler annemle babam, ayrılık zor oldu biraz ama hayat işte

Olsun canim sarida onemli degil zaten
Nasil gidiyor hamilelik
Tamam kaptanım teşekkür ederim
Bayram benim için eziyet gibiydi, koku hassasiyetim zirvede. Yemek, et vs pişerken ben balkonda bekledim onun dışında keyifliydi. Torun sevdiler annemle babam, ayrılık zor oldu biraz ama hayat işte

Günaydın canlar Eki Görüntüle 3097618 @Zipzip- @Cordelia masterfite katılmak istiyorum
+3.5 kilo felanim iste,
Günaydın canim neyseki +10 değilmiş
Zipzip- bugün adım yoktu değil mi canım unutmuşum hemen yoktu ama ya cumartesi başlıyorduk diye hatırlıyorum
Dogru hatirliyorsun yarin basliyoruz
En çok ben almışım. Ödülümü isterim Zipzip-
Daha tum bildirimler bitmedi
Adım sıkıntı olablr kaptanım ya 2 kızım var 5 ve 2 yasnda, evin içinde attığm adım oluyo sadece ama leslie yapablrm inşaAllah
Bende evin icinde tamamliyorum adımlarımı canim yaparsin bence
Günaydın hanımlar
79.3 ile masterfite katılmak istiyorum bende .
+700 gr almışım
Zipzip-
Günaydın canim ekledim masterfite

Tahmin edebiliyorum koku benim icinde büyük bir sıkıntı
Yaa keske daha uzun kalabilseydiniz ama dedigin gibi hayat şartları

Mersi şeker
Yavaş gitmeye çalışacağım bu sefer. Menülerim biraz daha kalabalık olacak. Yoksa hedefe ulaştıktan sonra normal yemeye geçişle beraber çabuk kilo alıyorum

Seninde 1 haftalık işin var
Aynen canım yavaş olsun o zaman yesende hemen alınmıyor çok bir şeyimiz yok zaten zamana yayıp yavaş yavaş sağlıklı olsun
Herkes yeniden hoş geldi selamlar
Selam canımmm
Geçmiş olsun kaptanım

Bir 8 bin yapın yine de. Yarın yarış yaparız
olarrrrr
Allah kavuştursun canım bende 2 gün önce geldim ayrılık zor rabbim kötü ayrılıklar yaşatmasın sağlık verisinde tekrar kavuşulur inşallah

Tşk kaptanım

1o kilo alacak kadar yemedim dikkat ettim biraZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…