Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen hafta 79.9
Bu hafta 81.6
Fark +1.7
Dokunmayın çok fenayım
Kvdemde oldgmdan dolayı resimli paylaşamıcam kilo bile acele tartildim, Bu gün akşam evimize geçiyoruz inşaAllah, aktif olamadım artık aktif olurum inşaAllah. Tam gaz başlıyorum inşaAllah artk önmzde engel yok
Kaptanım takıma girersem daha motive olurum ama 1 hafta daha deneyelm dersen tamam derim Zipzip-

Takimlara girebilirsin canim
Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba gunleri 8000 adım atman sorun olmaz degil mi

Dün bahsettiğim gibi şekersiz 21 güne başladım bugün. Kahvaltımı yaparken de daha önce deneyimleyenlerin videolarını izliyordum. Neredeyse hepsi programa başlamadan önce şeker için alternatifleri sıralıyor Ben ‘meyve de yemiyim’ diye düşünürken dilim dilim tahıllı ekmeklerinden, tam buğday makarnalarından vs… bahsediyorlar. Şaştım kaldım bu işe

Bazi sekersiz programlarda sadece basit sekerleri kaldırıyorlar canim
Aslinda bence mantikli olan bu cunku hayatimizdan tamamen cikartamayiz meyveyi,ekmegi

Bazi sekersiz programlarda sadece basit sekerleri kaldırıyorlar canim
Aslinda bence mantikli olan bu cunku hayatimizdan tamamen cikartamayiz meyveyi,ekmegi
Hmm… meyveyi hiç sevmem, ömrü hayatım boyunca belki 3 kilo yemişimdir. Ekmek kısmına katılıyorum ama ben vücudumu arındırmak için bu yola girdiğimden hiç aklımdan geçirmemiştim. Belki çok ihtiyaç duyarsam mercimekten yada yulaf kepeğinden ekmek yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…