Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın ortaaaammm 🥰🥰🥰 3 hafta da sen bu işi yine çözersin canım başlangıcımız hayırlı olsun inşallah canım 😘😘😘
Yavaş gitmeye çalışacağım bu sefer. Menülerim biraz daha kalabalık olacak. Yoksa hedefe ulaştıktan sonra normal yemeye geçişle beraber çabuk kilo alıyorum☘️

Seninde 1 haftalık işin var😻

Takimlara girebilirsin canim
Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba gunleri 8000 adım atman sorun olmaz degil mi 🥰🥰
Adım sıkıntı olablr kaptanım ya:KK43: 2 kızım var 5 ve 2 yasnda, evin içinde attığm adım oluyo sadece :KK43: ama leslie yapablrm inşaAllah

Günaydın hanımlar
79.3 ile masterfite katılmak istiyorum bende .
+700 gr almışım
Zipzip- Zipzip-

Eklentiler

• 20220715_115004(0).jpg
    20220715_115004(0).jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 23
Olsun canim sarida onemli degil zaten 🥰🥰
Nasil gidiyor hamilelik🤗🤗
Tamam kaptanım teşekkür ederim 🤩
Bayram benim için eziyet gibiydi, koku hassasiyetim zirvede. Yemek, et vs pişerken ben balkonda bekledim 🤣 onun dışında keyifliydi. Torun sevdiler annemle babam, ayrılık zor oldu biraz ama hayat işte

Olsun canim sarida onemli degil zaten 🥰🥰
Nasil gidiyor hamilelik🤗🤗
Bayram benim için eziyet gibiydi, koku hassasiyetim zirvede. Yemek, et vs pişerken ben balkonda bekledim 🤣 onun dışında keyifliydi. Torun sevdiler annemle babam, ayrılık zor oldu biraz ama hayat işte

Günaydın canlar ❤️❤️Eki Görüntüle 3097618 @Zipzip- @Cordelia masterfite katılmak istiyorum
+3.5 kilo felanim iste,🙈
Günaydın canim neyseki +10 değilmiş 🙈🙈
Zipzip- Zipzip- bugün adım yoktu değil mi canım unutmuşum hemen :KK53::KK53: yoktu ama ya cumartesi başlıyorduk diye hatırlıyorum 😂😂😂
Dogru hatirliyorsun yarin basliyoruz🥰
En çok ben almışım. Ödülümü isterim🤣🤣 Zipzip- Zipzip-
Daha tum bildirimler bitmedi😅😅
Adım sıkıntı olablr kaptanım ya:KK43: 2 kızım var 5 ve 2 yasnda, evin içinde attığm adım oluyo sadece :KK43: ama leslie yapablrm inşaAllah
Bende evin icinde tamamliyorum adımlarımı canim yaparsin bence🥰
Günaydın hanımlar
79.3 ile masterfite katılmak istiyorum bende .
+700 gr almışım
Zipzip- Zipzip-
Günaydın canim ekledim masterfite 🥰

Tahmin edebiliyorum koku benim icinde büyük bir sıkıntı 🙈🙈
Yaa keske daha uzun kalabilseydiniz ama dedigin gibi hayat şartları 😔😔

Mersi şeker 🥰🥰
Yavaş gitmeye çalışacağım bu sefer. Menülerim biraz daha kalabalık olacak. Yoksa hedefe ulaştıktan sonra normal yemeye geçişle beraber çabuk kilo alıyorum☘️

Seninde 1 haftalık işin var😻
Aynen canım yavaş olsun o zaman yesende hemen alınmıyor çok bir şeyimiz yok zaten zamana yayıp yavaş yavaş sağlıklı olsun 😍😍😍
Herkes yeniden hoş geldi 🤗 selamlar 😘😘
Selam canımmm🥰🥰
Geçmiş olsun kaptanım☘️

Bir 8 bin yapın yine de. Yarın yarış yaparız:KK45:
🤗🤗🤗olarrrrr😂😂😂😂
Allah kavuştursun canım bende 2 gün önce geldim ayrılık zor rabbim kötü ayrılıklar yaşatmasın sağlık verisinde tekrar kavuşulur inşallah 😘😘😘

Tşk kaptanım 😘😘

1o kilo alacak kadar yemedim dikkat ettim biraZ😂