Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başlangıcin hayirli olsun canim♥️
Bugun fotoğrafa gerek yok cuma gunu fotografli bildirim yaparsin🥰🥰

Aa oyle mi bu ay bol bol dogum gunu kutlaması yapacağız 🥰🥰🥰

Guzel eksi tebrik ederim canim 🤩🤩

Kolay gelsin ablacim♥️

Sarı Takım 😅😅

Sarı takım ama spor yapıyor. 🤗😁
Aynen ama evet sarı takım da spor var bende o da yok :olamaz: Ay çok fena saldım ya hiç diyet modunda değilim bide yeni komşum var hergün pasta poğaça bişeyler yapıyoruz yiyoruz.
Cumartesi ağlayan pasta yaptım (ayıptır söylemesi çook da güzel olmuştu 😋) bi saat sonraya bitmişti bile 😅

Herkese Mutlu bir hafta diliyorum.

Öncelikle çeşitli nedenlerle bildirimleri yapmıyor ya da geç yapıyorsunuz. Elif ve benim ne durumda olduğumuzu biliyor musunuz? Sizce bir günde biz neler yapıyoruz? Mesela pazartesi ve cuma saat 14 e kadar mutlaka forumda olmak için ne fedakarlıklar yapıyoruz?

Bir menü yazmak kilo bildirmek kaç dakika alıyor?
Bizim spor listeleri menü listeleri takım listeleri yapıp forumu okumamız kaç dakika alıyor?

Bunları teşekkür edin diye yazmıyorum.
Menü ve spor bildirimlerinizi zamanında yapın diye yazıyorum başka bir beklentim yok.

Ağlayarak, misafirimin yanında karnım aç yemek yiyememişken de burayla ilgileniyorum. Elif adına konuşmak istemiyorum.O benden fazlasını yapıyor bildiğiniz gibi.

Çok kırgınım ve üzgünüm. Bu yazdıklarımdan dolayı takımı bırakacak belki bazıları. Kimseyi kırmayalım üzmeyelim diyoruz
Belki biz de kırılmak istemiyoruzdur kimbilir.....

Zamanınızı ayırıp okudugunuz için teşekkür ederiz.

Zipzip- Zipzip- bilgisi dahilinde yazmadım. Tamamen benim duygu ve düşüncelerim.

S sulisim Kırmızı Kaptan
fesang fesang Kırmızı
Tutku44 Tutku44 Kırmızı
hllgkchl hllgkchl Kırmızı
Hedef65tir Hedef65tir Kırmızı
Bar_na Bar_na Kırmızı
Cordelia Cordelia Kırmızı-Sarı
Hallederiz Hallederiz Kırmızı-Sarı
zeyneppk zeyneppk Yeniden
Begonya2 Begonya2 Yeniden
Lavinia_98 Lavinia_98 Yeniden

Aynen ama evet sarı takım da spor var bende o da yok :olamaz: Ay çok fena saldım ya hiç diyet modunda değilim bide yeni komşum var hergün pasta poğaça bişeyler yapıyoruz yiyoruz.
Cumartesi ağlayan pasta yaptım (ayıptır söylemesi çook da güzel olmuştu 😋) bi saat sonraya bitmişti bile 😅
Afiyet olsun canim😅😅

Herkese Mutlu bir hafta diliyorum.

Öncelikle çeşitli nedenlerle bildirimleri yapmıyor ya da geç yapıyorsunuz. Elif ve benim ne durumda olduğumuzu biliyor musunuz? Sizce bir günde biz neler yapıyoruz? Mesela pazartesi ve cuma saat 14 e kadar mutlaka forumda olmak için ne fedakarlıklar yapıyoruz?

Bir menü yazmak kilo bildirmek kaç dakika alıyor?
Bizim spor listeleri menü listeleri takım listeleri yapıp forumu okumamız kaç dakika alıyor?

Bunları teşekkür edin diye yazmıyorum.
Menü ve spor bildirimlerinizi zamanında yapın diye yazıyorum başka bir beklentim yok.

Ağlayarak, misafirimin yanında karnım aç yemek yiyememişken de burayla ilgileniyorum. Elif adına konuşmak istemiyorum.O benden fazlasını yapıyor bildiğiniz gibi.

Çok kırgınım ve üzgünüm. Bu yazdıklarımdan dolayı takımı bırakacak belki bazıları. Kimseyi kırmayalım üzmeyelim diyoruz
Belki biz de kırılmak istemiyoruzdur kimbilir.....

Zamanınızı ayırıp okudugunuz için teşekkür ederiz.

Zipzip- Zipzip- bilgisi dahilinde yazmadım. Tamamen benim duygu ve düşüncelerim.

S sulisim Kırmızı Kaptan
fesang fesang Kırmızı
Tutku44 Tutku44 Kırmızı
hllgkchl hllgkchl Kırmızı
Hedef65tir Hedef65tir Kırmızı
Bar_na Bar_na Kırmızı
Cordelia Cordelia Kırmızı-Sarı
Hallederiz Hallederiz Kırmızı-Sarı
zeyneppk zeyneppk Yeniden
Begonya2 Begonya2 Yeniden
Lavinia_98 Lavinia_98 Yeniden
Bilgim dahilinde olmasa da sonuna kadar katılıyorum kaptanim dediklerine 🥰🥰