Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ablacım iyiyim şükür 🤗 çok erken kalkıyorum bel ağrısıyla ve benim oğlanın ağlamasıyla, bir daha da uyuyamıyorum . Burda güneş erken doğuyor, trafik gürültüsü de var, bir de eskisi gibi uyku hali kalmadı sanki bende . Bunlar dışında her şey yolunda.
Sen nasılsın ? Kızının yanındasın değil mi? Nasıl geçiyor vakit?
Senin ufaklık kaç yaşında şiracım,bıraksalar bende uyurumda bazen gözümü açıyorum bazen zilin kafasına çakıyorum hemen.
Bende iyiyim sağol,yarın gidiyorum şiracım öğleden sonra yolculuk kısmetse,erken çıkarım servise binecem havaalanına gidecem çünkü. :KK200: :KK200:

Senin ufaklık kaç yaşında şiracım,bıraksalar bende uyurumda bazen gözümü açıyorum bazen zilin kafasına çakıyorum hemen.
Bende iyiyim sağol,yarın gidiyorum şiracım öğleden sonra yolculuk kısmetse,erken çıkarım servise binecem havaalanına gidecem çünkü. :KK200: :KK200:
1 yaşına girecek 8 temmuzda 🤗 yaaa hadi şimdiden iyi yolculuklar ablacım 🤗 zaman çok keyifli geçsin senin için 😍

Günaydın kızlar. Çılgın bir koşturmaca ile haftasonunu bitirdim, hemen eksik bildirimler gelsin.
24 haziran cuma adım
27C01A1F-818D-46D6-9289-96238AC2F6F5.jpeg
Adım sayısı:18.036
25 haziran c.tesi adım sayısı
EEA315A3-4819-42F2-8E87-BE14B2F8E669.jpeg
Toplam adım: 5.782
26 haziran pazar adım sayısı
64B86F96-D10A-46EC-9CC3-CB9C900F82BE.jpeg
Toplam adım:8.242 Cordelia Cordelia S sulisim

Günaydın

Şuan şok içerisindeyim. Çünkü +1 geldim 😔
Bu kadar da fazla ne yedim anlamadım. Bütün motivasyon herşey gitti bende.
Zipzip- Zipzip- HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir Cordelia Cordelia
Gunaydin canim moralini bozma cumaya eksiye düşersin ♥️
Kilo bildirimi
Geçen Cuma 86,5
Bugün 86,9
Fark +400 gr
Yüzde % 0,46
Artı çıkmamın sebebi hem erken tartılmış olmak, hem de dün akşam yemeği ve akşamki tuzlu çekirdek olabilir . Gece boyu su içtim çünkü
Bir ara halsizlikten yürüyüşü bırakır gibi olmuştum . Ama 2 gündür güzel yürüyorum. 8-9 bin adım atıyorum . Riskli bir durum olmadığı sürece de yürümeye devam etmeyi düşünüyorum 🤗
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Artin cok degil canim cumaya eksiye dusersin♥️
Güüüünnnnaaaayyyyddddııınnn :KK33: :KK33: :KK33: :KK33: :KK33:
Günaydın fesangim♥️
Hayırlı yolculuklar şimdiden ablacim♥️♥️

Günaydın kızlar hepimize iyi haftalar :KK200:
Kilo bildirimi
+400gr.
Onu da dün yediklerimden dolayı ödem varsayıyorum 🤣🤣
Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
Bugün protein mi yapsan? 🙂

Cuma 62.6
Pazartesi 62.7
+100 gr
62 git artık git 😤:bicak:
61 gelsin lütfeen😥😥
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Gideeer 🤩

Nereden anladın canım 😍
Ben etiketlemiştim eski takımdan hanımları canım yeni , ordan mı geldi anlamadım ama 🙂

X