Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptana yakışmayacak bir menuyle karşınızdayız.

Sabah ,9
1 haşlanmış yumurta
Çeyrek ramazan pidesi
Peynir 8 zeytin 🍅 salatalık yesillik
1muz

Ara 14
1 küçük.armut 1 kayısı 2 erik
1 muz
Leblebi 2 avuç olmuştur,
Bide balık kraker bolca🫣🫣🫣

Akşam 16
Bir tabak patlıcan yemeği
2 lokma pide kabuğu
1 tabak etli spagetti

Su 2 litre yoktur
Spor 1 saat yürüyüş

Zipzip- Zipzip-

Denize gittik açılış yapmaya...onda da gelmeye rüzgar yağmur fırtına burnumuzdan geldi...yoruldugunuzla kaldık... şimdi de sel seli götürüyor burda temmuz oldu nerdeyse Antalya'ya bu mevsimde yağmur görmemiştim
Afiyet olsun kaptanim ♥️
Sabah tartıltm ama.foto atmayı unuttum.kaptanim ya. Yarın bildirim yapıp gelsem olur mu yeşil takıma girmek istiyorum
Tamam canim yesile ekleyelim 🥰
Cordelia Cordelia
Zipzip- Zipzip-
Siz kaç kilosunuz ne alemdesiniz 🤭🤭
58,5 ciktim bu sabah

Akşam kaynımlar gelicek dogum gunu bugun, pasta kesıcez ve ben mavi takım kaptanı olarak pastanın yüzüne bile bakmıycam 💪mavi takımımın yoldaşları çok şanslısınız böyle bir kaptanınız olduktan sonra sırtınız yere gelmez 🤣🤣

Oh afiyet olsun 😘
Takviye de baktın mı? İnternetten de alabilirsin canım
Hobilerin neler 😘
Arkadaşlarınla yemeğe gider misin? Evde mi yaparsın ya da yemekhanede mi yiyorsun cnm
Bakmadım henüz canım doktora gidip ondan sonra bakacağım duruma göre. Bu ara genelde evdeyim okulum yeni bitti canım. Genelde evde yiyorum

Sabah
2 kayısı
Kahvaltı
1 yumurtada 1 yk keten tohumu 2 dilim salam ve kapya biberli omlet
1 dilim peynir
Salatalık
Domates
Ara
Bitter çikolata labne peyniri ve hindistan cevizinden yaptığım minik topcuklardan 3 tane
3 kaju
2 kayısı
Akşam
Biftek
Azıcık salata
1 yk patates püresi
1 buçuk yk pilav
Maden suyu
Zipzip- Zipzip- 🧡 Cordelia Cordelia 💜

Kaptana yakışmayacak bir menuyle karşınızdayız.

Sabah ,9
1 haşlanmış yumurta
Çeyrek ramazan pidesi
Peynir 8 zeytin 🍅 salatalık yesillik
1muz

Ara 14
1 küçük.armut 1 kayısı 2 erik
1 muz
Leblebi 2 avuç olmuştur,
Bide balık kraker bolca🫣🫣🫣

Akşam 16
Bir tabak patlıcan yemeği
2 lokma pide kabuğu
1 tabak etli spagetti

Su 2 litre yoktur
Spor 1 saat yürüyüş

Zipzip- Zipzip-

Denize gittik açılış yapmaya...onda da gelmeye rüzgar yağmur fırtına burnumuzdan geldi...yoruldugunuzla kaldık... şimdi de sel seli götürüyor burda temmuz oldu nerdeyse Antalya'ya bu mevsimde yağmur görmemiştim
Oyy geçmiş olsun canım

Ooo bu saate kadar iyi tutmuşsun kendini bebeğim
Ben de puding yedim :KK70: sabah çikilat yemekten sonra da lokum kestirdim gözüme :KK70:

Zamanını tam hatırlamıyorum baya oldu reglim gecikiyordu doktora gittim bi endokrinoloji ye git biraz tembellik var demişti endokrinoloji doktoruna gittim hiç bir sorun yok dedi sonradan başka doktorlara gittim bir şey yok dediler sonra dogum kontrol ilacına başladım tabi bir daha regl döngümü görme şansım olmadı şimdi de korkuyorum ilacı bıraktım regl olamazsam diye korku sardı 😥
Canım bu yazıyı bir okusana :KK66:

Heryil ayni sey yasiyorum veriyorum gururla geri aliyorum geri veriyorum geri aliyorum vucud aksisini kabul etmiyo, 😂
Alın verin ekonomiye can verin 😂

Sabah
2 kayısı
Kahvaltı
1 yumurtada 1 yk keten tohumu 2 dilim salam ve kapya biberli omlet
1 dilim peynir
Salatalık
Domates
Ara
Bitter çikolata labne peyniri ve hindistan cevizinden yaptığım minik topcuklardan 3 tane
3 kaju
2 kayısı
Akşam
Biftek
Azıcık salata
1 yk patates püresi
1 buçuk yk pilav
Maden suyu
Zipzip- Zipzip- 🧡 Cordelia Cordelia 💜
Afiyet olsun süper cuma menüsü 🙂

X