lem yelid duasi 70 000

bebek8787

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2015
387
103
36
Arkadaslar ben yeni bişey duydum lem yelid 70 000 bebek olmasi icin bunu okuyan ve bebek sahibi olanlar varmış .ben başladım

Arkadaslar ben yeni bişey duydum lem yelid 70 000 bebek olmasi icin bunu okuyan ve bebek sahibi olanlar varmış .ben başladım
Şimdiden Allah kabul etsin Canım dua tam olarak Nasıl ve Nasıl okunacak aynı günde mi 70000 yoksa kaç günde cevaplardan sevinirim ☺️

Canim nette var anlamı açıklaması ben kendim başladım dün es ve kendin diye duydum yardım da aliniyo sanırım çok bilgim yok canım yalan olmasin

Canim nette var anlamı açıklaması ben kendim başladım dün es ve kendin diye duydum yardım da aliniyo sanırım çok bilgim yok canım yalan olmasin
Tamm Can'ım teşekkür ederim bende kenzulü arş duası okuyorum her gün olmasa da okumaya çalışıyorum

Tam olarak dua

Nasıl int baktım ama bulamadım Nasıl yapılıyor ki kaç günde okunacak en önemlisi duanın tamamı Nasıl
Toplamda 70.000 galiba. Yani günde kaç tane okursan oku önemli olan toplam..Yanılmıyorsam öyle. Başkasına da okutabiliyor musun bilmiyorum

Günde 350 tane okusam, 200 günde biter. Hadi adet gördüm okuyamadım falan 8- 9 ayda biter. Olsun zaten aylardır bekliyorum. En azından boşa beklememiş olurum

Canim naptin ya kısacık dua adetken de okuyorum demişti arkadaş bende adetim okuyorum günde en az 1000 okusun en az ben 3 gundur okuyorum 15000 deyim

Canim naptin ya kısacık dua adetken de okuyorum demişti arkadaş bende adetim okuyorum günde en az 1000 okusun en az ben 3 gundur okuyorum 15000 deyim
Canım çalıştığım için çok zor olur günde bin tane. Yani akşamları falan yemekti bulaşıktı, namaza zor yetişiyorum. İşyerinde ancak mescitte 100 tane falan okuyabilirim. Ama insan isteyince yapar. Dediğim gibi 8- 9 ay sürer belki ama zaten bekliyoruz değil mi nolacak?

X