lem yelid duasi 70 000

Başın da bir dua okunuyor mu sadece lem yelid deyip bırakıyor muyuz 70000 okuyup bırakıyor muyuz sonunda yapmamız gereken birşey var mı
Aslında başında okunuyordu sanırım telden silinmiş İhlas okunuyordu sanırım 7 falan emin deilim canim ama sen bol dua ile oku

Bende arastirmistim canim ama bilgisine çok guvendigim vi arkadaşımdan duydum etkili bebek sahibi ola varmış diye denicem
Tamam sadece lem yelid denecekse ben işyerinde çaktırmadan okurum. Rabbim bu duayı edecek olan herksin yüzünü güldürsün inşallah.

1)“EuzubillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahimKul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid velem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad” (7 kez okunur)

2)”Lailahe illallahü vahdehû la şerike lehû ehaden sa-medel lem yelid velem yûledvelem yekül lehû küfü-ven ehad” (7 kez okunur)

3)”LEM YELİD” (Manası: Doğurmamış) okunur. Toplam 70000 adet okunacak.

DUAMIZ
Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikram kapına geldim, senden diliyor ve dileniyorum, hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anne olabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözü dinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını Peygamber efendimiz HZ:MUHAMMEDMUSTAFA(S:A:V) hürmetine, ............................................(okuyanlarınisimleri) ve isteyen herkese nasip etmeni senden diliyor ve dileniyorum.İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNNN

BUNU BU FORUMDAN BULDUM

Canim zikirmatiz al avuç içinde çekersin ara ara emin ol çabuk ilerleesin hiç moralini bozma ben dün yikildim bugün toparlandım bil dua etcem insallah
Telefona zikirmatik uygulaması indirdim süper valla. Ama abdestli ve başörtülü olmak şart mı canım ya? Abdest alırım da işyerinde başımı kapatamam. Nasıl olacak?

1)“EuzubillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahimKul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid velem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad” (7 kez okunur)

2)”Lailahe illallahü vahdehû la şerike lehû ehaden sa-medel lem yelid velem yûledvelem yekül lehû küfü-ven ehad” (7 kez okunur)

3)”LEM YELİD” (Manası: Doğurmamış) okunur. Toplam 70000 adet okunacak.

DUAMIZ
Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikram kapına geldim, senden diliyor ve dileniyorum, hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anne olabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözü dinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını Peygamber efendimiz HZ:MUHAMMEDMUSTAFA(S:A:V) hürmetine, ............................................(okuyanlarınisimleri) ve isteyen herkese nasip etmeni senden diliyor ve dileniyorum.İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNNN

BUNU BU FORUMDAN BULDUM
Ayy Nasıl sevaba geçtin anlatamam sana Allah razı olsun gönlündekini versin inş ☺️☺️ okuyan arkadaşlar adlarınınyazarsa bitirdiğimde herkesin adını anarak duamı ederim inş ☺️☺️☺️

Ayy Nasıl sevaba geçtin anlatamam sana Allah razı olsun gönlündekini versin inş ☺️☺️ okuyan arkadaşlar adlarınınyazarsa bitirdiğimde herkesin adını anarak duamı ederim inş ☺️☺️☺️
Ben bugün ikindi namazında başlayacağım inşallah. Ama işyerinde ve yolda okurken başım kapalı olmayacak maalesef. İnşallah kabul edilir :anneadayı:

Kızlar, ben başladım. Yarım saatte 2000 tane okudum. Dakikada 70, 5 dakikada 350 civarı okunuyor. Günde 5000 tane okusam adete yetişir :KK8:..Hepinizden güzel haberler bekliyorum. Hadi bakiymmm :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:..İçime bir ferahlık geldi. Herkes başlamalı

X