Lekeler, Çiller Lekeler Sivilce lekeleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Benimde özellikle çene bölgemde çok çıkıyor rahatsız oluyorum acıyor bide bende farmasi çay ağacı sabun ve sos serum deniyecem sipariş ettim henüz elime geçmedi ama yorumlara bakmıştım netten faydası oluyormus

Canım bir krem tavsiye edicem ama korkuyorum çünkü içerisinde asit var kullanırken çok dikkat etmek gerekiyor. Bu kremi kullanırken aynı zamanda güneş koruyucu kullanmak, iyileşmeyi hızlandırmak için hametan ya da bepanten sürmek ve yüzü daha fazla tahriş edecek şekilde yıkamamak gerekiyor. Benim yüzüm tamamen çillerle kaplıydı yazın hele daha da artıyordu. Dedim bu böyle olmayacak geçen sene kışın başladım bu tedaviye. Leke tedavilerini yazın yapmak sakıncalı. Aynı zamanda güneş kremimi ihmal etmedim. Birkaç aya kalmadı yüzümdeki tüm çiller kayboldu. Tekrar çıkmasınlar diye güneş koruyucumu her zaman sürüyorum. Kremin adını buraya yazmam doğru mu yoksa özelden mi yazmam gerekiyor acaba ona göre yazıyım.
O kremden bende aldım son zamanlarda çene bölgemde çok sivilce çıktı. Bir kullanıp bir bıraktım ama düzenli devam edemedim. Siz ne kadar süre kullandınız? Ne sıklıkta sürdünüz? Sadece gece mi sürdünüz?

O kremden bende aldım son zamanlarda çene bölgemde çok sivilce çıktı. Bir kullanıp bir bıraktım ama düzenli devam edemedim. Siz ne kadar süre kullandınız? Ne sıklıkta sürdünüz? Sadece gece mi sürdünüz?
Geçen sene kış aylarında kullandım. Evet sadece geceleri sürdüm ama her gece değil haftada 2 kere. Çünkü her gece sürersem kızarıklık yapıyordu. Sabah olunca hemen yıkadım. Çillerim geçene kadar 3 aya yakın kullandım. Tekrar çıkmasınlar diye güneş koruyucu sürüyorum.

Sivilceye etkisini bilmiyorum ben çillerim için kullanmıştım 😊

Geçen sene kış aylarında kullandım. Evet sadece geceleri sürdüm ama her gece değil haftada 2 kere. Çünkü her gece sürersem kızarıklık yapıyordu. Sabah olunca hemen yıkadım. Çillerim geçene kadar 3 aya yakın kullandım. Tekrar çıkmasınlar diye güneş koruyucu sürüyorum.
Sivilce lekelerine de iyi geldiğini duydum bende onun için denemeyi düşünmüştüm. Bundan sonra düzenli kullanmaya çalışırım. Teşekkür ederim cevabınız için 🙏 bir de sizdeki çiller sonradan mı oldu çocukken de var mıydı?

Sivilce lekelerine de iyi geldiğini duydum bende onun için denemeyi düşünmüştüm. Bundan sonra düzenli kullanmaya çalışırım. Teşekkür ederim cevabınız için 🙏 bir de sizdeki çiller sonradan mı oldu çocukken de var mıydı?
Çocukken çok az vardı. Zamanla çoğaldılar denize falan gittikçe güneşe çıktıkça. Vücudumda da tek tük var yani. Çil bizde genetik 😅😅😅

Çok dikkat edin kullanırken. Ben ilk kullandığımda 2 gece üst üste sürdüm. Bir etkisi olmadı diye 3. gece de sürdüm sabah yüzüm kıpkırmızıydı. Bir hafta hiç sürmedim yüzüm tamamen soyuldu sonra haftada 2 şeklinde devam ettim.

Çok dikkat edin kullanırken. Ben ilk kullandığımda 2 gece üst üste sürdüm. Bir etkisi olmadı diye 3. gece de sürdüm sabah yüzüm kıpkırmızıydı. Bir hafta hiç sürmedim yüzüm tamamen soyuldu sonra haftada 2 şeklinde devam ettim.
Yine bir soru soracağım ama 🤭 kremi kullanırken sadece bu kremi mi sürdünüz? Altına ya da üstüne nemlendirici vs kullandınız mı?

Yine bir soru soracağım ama 🤭 kremi kullanırken sadece bu kremi mi sürdünüz? Altına ya da üstüne nemlendirici vs kullandınız mı?
Hayır, kremi temiz cildime gece yatmadan önce uyguladım üzerine başka hiçbir şey sürmedim. Sabahları temizleyici jel ile yüzümü yıkadım. Cildim soyulduğu zaman evdeyken çabuk iyileşme sağladığı için Hametan sürüyordum. Dışarı çıktığımda da güneş koruyucuyu ihmal etmedim. Hepsi bu kadar 😊🌸

X