Leke kremi aldım kızlar siz kullandınız mı memnun olan var mı??

fasulyegunaydin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2020
2
-1
48
Kızlar uzun zamandır günlük kullanabileceğim bir ürün arıyordum bir kaç arkadasımın tavsiyesi ile leke kreminden sipariş verdim sivilcelerde de etkiliymiş onlar cok etkisini görmüş bende aldım sizede bir sormak istedim aranız da kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hanimlar bende bir çok krem denedim cogunuda reklamlardan gorerek aldim ama etkisini bu kadar hızlı sonuç almaya başladığım bir ürünü buldum nihayet. Yuzumdeki sivilcem icin almıştım 2 gunde söndür du vallahi cok seçici birisi olmama ragmen tavsiyemdir hanimlar...

Düzeltme Yaklasik 1 hafta sonra lekelerim birden cikti. Eskisinden daha kotu oldu. Aman ben yandim siz yanmayin. Uzak durun bu urunden. hatta su anda ciltim alev 🔥 yaniyor. dolandirildigima mi yanayim. Cildim daha da kotu oldu ona mi yanayim offf off aptal kafam. Licape leke kreminden uzak durun. :KK43:

Hiç duymadım. İçeriği nedir yazabilir misiniz? Lekeyi açan hangi madde varmış bakalım.

ben içeriğini okuyarak aldım baya iyi içeriği vardı kutusu gelincede arkasındanda yazıyor içeriği ordanda bakmıştım

Hanimlar bende bir çok krem denedim cogunuda reklamlardan gorerek aldim ama etkisini bu kadar hızlı sonuç almaya başladığım bir ürünü buldum nihayet. Yuzumdeki sivilcem icin almıştım 2 gunde söndür du vallahi cok seçici birisi olmama ragmen tavsiyemdir hanimlar...

bende sivilceler arttı, saçlarım döküldü sizde nasıl böyle güzel etkiler yarattı anlamıyorum.

Şu uyduruk üründen bahsetmiyor muyuz ?

Son düzenleme:
bende sivilceler arttı, saçlarım döküldü sizde nasıl böyle güzel etkiler yarattı anlamıyorum.

Şu uyduruk üründen bahsetmiyor muyuz ?
Cilt kremi saç kremi değil. Saçla ne ilgisi var?

Kızlar uzun zamandır günlük kullanabileceğim bir ürün arıyordum bir kaç arkadasımın tavsiyesi ile leke kreminden sipariş verdim sivilcelerde de etkiliymiş onlar cok etkisini görmüş bende aldım sizede bir sormak istedim aranız da kullanan var mı?
Ben de 4 gündür alnımdaki sivilce ve sivilce izleri için kullanıyorum. Nerdeyse şimdiden tamamen geçirdi. cilt tonu rengimi de eşitledi. İçeriği de çoğunlukla doğal ham maddelerden oluşuyor. Bu kadar hızlı sonuca temiz bi içerikle ulaştığım için çok memnun kaldım.

Ben de 4 gündür alnımdaki sivilce ve sivilce izleri için kullanıyorum. Nerdeyse şimdiden tamamen geçirdi. cilt tonu rengimi de eşitledi. İçeriği de çoğunlukla doğal ham maddelerden oluşuyor. Bu kadar hızlı sonuca temiz bi içerikle ulaştığım için çok memnun kaldım.

içeriğinde ki Chilean Boldo yağının yan etkilerini biliyor musunuz ?

işte saçı döken bu ! saçı döküp krem sürdüğünüz bölgeyi kıllandırıyor.

X