Lastikli halı örtüsü kullananlar

Violetsgr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2017
12
3
35
Merhaba hanımlar benim küçük bir bebeğim var halılarım açık renk bebeğim büyümeden halı örtüsü almak istiyorum nette lastikli halı örtüleri gördüm kullanıp memnun kalan ya da memnun olmayan var mı almak istiyorum fiyatı da 80 90 ama ya alıp memnun kalmazsam diye bir tedirginlik var

Canim arkadasimin kucuk cocugu oldugu icin kullaniyor gayette memnun kaldigini soyledi cok rahatmis supurgeye verilebiliyor toplanmiyormus

Bende bir kaç kişiden aynı şeyi duydum zaten bir halı fiyatı kadar nerdeyse bende vazgeçtim yeni bir halı aldım biri kirlenince diğerini halı yıkamaya veririm daha iyi olur diye düşündüm Eskigunler Eskigunler

Bende kullanıyorum halı örtüsü salon halım beyaz olduğundan ve kucuk cocugum oldugundan cokda menunum süpürürken biraz toplanıyor ama yürürüken olmuyor birde çocugum cok sık istifra ediyor benım o yuzden cok rahat ettim hemen toplayıp makineye atıyorum sabah yeniden seriyorum cok rahat ettım

Merhaba hanımlar benim küçük bir bebeğim var halılarım açık renk bebeğim büyümeden halı örtüsü almak istiyorum nette lastikli halı örtüleri gördüm kullanıp memnun kalan ya da memnun olmayan var mı almak istiyorum fiyatı da 80 90 ama ya alıp memnun kalmazsam diye bir tedirginlik var
ben de bebeğim için aldım. dört köşesi lastikli. toplanma falan yapmıyor. süpürülebiliyor da. gayet memnunum.

Biz kullanıyoruz çok güzel halılar kirlenmiyor makinaya atıyoruz hemen ama polar gibi bizimkisi krem rengi çokta modern duruyor ama yıkandıkca tifsiriyor sanki kadifeler çok daha güzel 80 liraya almıştık şimdi 90 olmuş

X