Laparoskopik Abdominal Serklaj yapan doktorlar

abdominal serkülaj yaptıktan sonra bebegini kucağına alan annelere soruyorum onceki kayıplarınızda kanamalarınız oldu mu dogum sancısı gibi sancılarınız oldu mu çünkü benim 9 kayıptada kanama ve doğum sancılarım oldu ve şimdiki doktorum bana bir dahaki sefere abdominal serkülaj önerdi
Benim sancım olmadı ama gebelikte kanama leke yasamıştım 19. Haftada bi anda olan oldu leke geldi doğurdum şimdi abdominal serklajım var 14. Haftalık oldum şükür bunda hiç kanama yasamadım sizdeki sorun sadece erken doğumsa yaptırın

Benim sancım olmadı ama gebelikte kanama leke yasamıştım 19. Haftada bi anda olan oldu leke geldi doğurdum şimdi abdominal serklajım var 14. Haftalık oldum şükür bunda hiç kanama yasamadım sizdeki sorun sadece erken doğumsa yaptırın
Rrabbim kucağınıza almayı nasib etsin ve size bağışlasın bu arada teşekkür ederim cvp için benim ikinci aydan itibaren şakır şakır kanama ve doğum yada düşük zamanı geldiğinde su gelişi ve doğum sancısı sonra da kayıp

Rrabbim kucağınıza almayı nasib etsin ve size bağışlasın bu arada teşekkür ederim cvp için benim ikinci aydan itibaren şakır şakır kanama ve doğum yada düşük zamanı geldiğinde su gelişi ve doğum sancısı sonra da kayıp
Histereskopi hiç yapıldı belki rahimde sorun vardır canım Rabbim yardımcın olsun gercekten cok zor kaybetmek düşük olması iyi bir doktor bulmak da zor

Histereskopi hiç yapıldı belki rahimde sorun vardır canım Rabbim yardımcın olsun gercekten cok zor kaybetmek düşük olması iyi bir doktor bulmak da zor
Histeroskopi de yapıldı hsg de çekildi genetik te bakıldi ama sorun yok temiz cikti aynen çok zor ama Rabbim sabrinida veriyor Elhamdülillah

Merhaba canım abdomınal serklajlı mısın snde

abdominal serkülaj yaptıktan sonra bebegini kucağına alan annelere soruyorum onceki kayıplarınızda kanamalarınız oldu mu dogum sancısı gibi sancılarınız oldu mu çünkü benim 9 kayıptada kanama ve doğum sancılarım oldu ve şimdiki doktorum bana bir dahaki sefere abdominal serkülaj önerdi
Merhaba canım gecmıs olsun oldunmu abdomınal sen

Yazilanlari okuyunca tek olmadığımi gördüm. Benimde iki kaybim var ne yazık ki. Ikinci de kondu teşhis. Doktor bi daha ki gebelik de 12.haftada dikis atacaz dedi. Gerçekten cok zor bir durummus arkadaslar. Rabbim kimsenin basina vermesin.

Kızlar pazartesi günü Göğşen Bey e randevum var.Eğer uygun görürse abdominal yapacak.
Birşey soracağım sizlere abdominal yapılanlara 12. Haftada yine serklaj yapıyorlar mı?

Kızlar pazartesi günü Göğşen Bey e randevum var.Eğer uygun görürse abdominal yapacak.
Birşey soracağım sizlere abdominal yapılanlara 12. Haftada yine serklaj yapıyorlar mı?
Bemde sadece abdominal var gebeyken oldum su an hersey yolunda

Merhaba acaba karından atılan dikişimi yaptırdınız nereye hangi doktora yaptırdınız acaba birde maliyeti nedir bende 2 kere bebeğimi kaybettim 1 cisi rahim açıldı birden 22 haftada kaybettim kincisi serklaj varken rahim açıldı suyum geldi enfeksiyon kaptı bebek 25 Ci haftada erken doğdu rica etsem bana yardımcı olur musunuz İzmir'de oturuyorum ben

Teşekkür ederim doktorumu buldum Eylül'ün 9 nda atılıcak dikiş nasipse gebelik öncesi yapılacak
Merhaba bende tam 2 hafta önce yaptırdım abdominal serklaj. Dikişlerim düşmedi inşallah Rabbim bebeğimi artık hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı nasip eder. 5 düşüğüm oldu bundan önce

Mrba ilfa53 durumunu merak ettim iyimisin şuan?

Ne zaman yaptırdınız? Olumlu sonuçlanma varmı peki 😯
Mart ayinda yaptirdim.henuz hamile degilim.

Ben cok dogru ornek olmayabilirim. Onceki hamilelikte vajinal serklaj yaptridim, dikia cok iyiydi, acilmadi da ama dogum sancisi geldigi icin erken dogum oldi yine de, dikisi aldilar. Rahim agzi yetmezligi degil benim temel sorunum.

Eger sizin sorununuz rahim agzi yetmezligi ise faydsini gorenler var. Abdominal serklaj ile istersen zipla deniliyor, rahmin tam yukarisindan yakaladigindan performansi yuksek bu islemin.

X