Laparoskopik Abdominal Serklaj yapan doktorlar

Amin Rabbim kimseyi kucağı boş döndürmesin evine
Amin inşAllah canım bende doğum yaptım ama doğumdan sonra bacagım pıhtı attı şimdi tekrar iğnelere başladım bobreğimde ki stent daha alınmadı Rabbimin imtihanı işte hersey bizim için inş tez vakit sende gebe kalırsın🤲

Amin inşAllah canım bende doğum yaptım ama doğumdan sonra bacagım pıhtı attı şimdi tekrar iğnelere başladım bobreğimde ki stent daha alınmadı Rabbimin imtihanı işte hersey bizim için inş tez vakit sende gebe kalırsın🤲
Sende abdominal serkulajlimisin

Çok agrı yoktu canım leke gelince acile gittim bi anda hersey oldu bitti normal dogurdum acılma var dendi

Çok agrı yoktu canım leke gelince acile gittim bi anda hersey oldu bitti normal dogurdum acılma var dendi
Yok canım benimki bildiğin doğum sancısı ben burdan paylasirim inşallah hayırlı haberlerimi benim durumumdan olanlarda yazsın lütfen moral umut olur

Merhaba cnm ne durumdasın abdomınalden sonra neler yasadın saglıklı guzel bır gebelık gecırdın mı
3 aylık oldu oğlum canım abdominal de bi sorum olmadı sadece bebeğin kilo alımı durdugu için erken sezeryan oldum 36 haftada küçük doğdu ama kuveze d3 girmedi şükür

Yok canım benimki bildiğin doğum sancısı ben burdan paylasirim inşallah hayırlı haberlerimi benim durumumdan olanlarda yazsın lütfen moral umut olur
Slm gülsüm, abdominal oldun sanırım sen, ne zaman oldun ve şu an gebemisin?
Ben kasım 2020 de oldum henüz gebe kalamadım :KK43:

İlfa53 gebeliğini yatarakmı geçirdin?
Çok yatmadım ama işte yapmadım kayınvaldem de kaldım gebelik boyunca hafta ilerledikce baskı arttı zaten istesem de kalkamadım ama benim bobrekte de stent takılıydı onunda agrısı oluyordu herkeste oyle olucak değil

X