Makyaj Ürünleri Lancome Mu Loreal Mi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Lancome Mu Loreal Mi?

• Ankete Katılan
    168
ben lorealin farlarına bayılıyorum, rimel ve rujlarım da loreal, başka bir şey de kullanmıyorum zaten...

lacome poeme mutlaka deneyin muhteşem bir koku.bu arada tabi ki lancome rujlarnı fondetnini ve parfümlerini kullanıyrum tek geçerim yaniiiiiiiiiiiiiiiiiii

Bence ikisi kıyaslanamaz bile elbette lancome..
Parfüm olsun makyaj malzemesi cilt temizlik lorealin ürünlerini de lancome'un ürünlerinide kullanıyorum ikisindende memnunum hiç bir problem yaşamıyorum ama lancome'un ürünlerini kullandığınız zaman farkı hissedebiliyorsun apaçık...

heralde lancome delikafadulden
loreal daha hafif,daha maybeline,max factor kategorisinde sayabiliceğimiz bi marka bence.
tabi maybeline den de iidir hakkını yememek lazım
:roflol:

Yıllardır makyaj malzemelerinde nerdeyse kullanmadığım kalmadı ama nedense loreal ürünlerinden hiç bir zaman memnun kalamadım ve tekrar almadım. O yüzden çok kozmetik marketi dolaşırım ama loreal standı hiç dikkatimi çekmez. Lancome'un çok ürününü kullanmadım sadece farı ve göz temizleyicisi var bende onlardanda memnunum.

ikisi de ayni marka =)
lancome; chanel, dior, estee lauder, guerlain gibi markalara denk olani,
loreal ise max factor, nivea gibi markalara denk olani.
hepsi pazarlama stratejisi, aslinda maliyeti 5 lira olmayan urunlere dokuyoruz paralari, bu da bir gercek =)
ama nihayetinde bayan tarafima yeniliyorum ve lancome diyorum.

loreal rimeli lancom unkinden daha iyi olduğu kesin :nazar:
ayrıcada lorealin kalıcı ruju saatlerce çıkmıyo ve aynı şekliyle duruyo
lancome da bunu göremedim ....

lancomedan 1 tane alıcağıma lorealden 2 tane alırım karlı çıkarım :kahve:

Lancome tabiki :) aralarındaki fark tartışılmaz bile ... ama cilt bakımında este lauder micro -d yi tavsiye ederim herkese inanılmaz işe yarıyor hatta imkanınız varsa estenin idealist serisinin tümü mükemmel ....

loreal'in o kadar rimelini kullandım sadece içlerinden birisini beğendimmm. başka ürünlerinde de hayır yokk zatenn:KK70: mircaleyi de hiç kullanamadım kokusu beni açmadııışakkıdı

X