Makyaj Ürünleri Lancome Mu Loreal Mi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Lancome Mu Loreal Mi?

• Ankete Katılan
    168
her ıkısınıde kullanıyorum...

makyaj urunlerım loreal,

cılt bakım urunlerım lancome...

ama bır yazı okumustum.. cıldınıze ekstra bakım yerıne sadece nemlendırıcı kullanın ve markası hıç önemlı degıl içerıgı hepsının aynı dıye...şakkıdı

lancomenın urunlerı hedıyelı ya bana hedıyelerı cazıp gelıyor sanırım:1closedeyes:

bencede lancome ama çok fiyatları uçuk ama bir parlatıcısı ve fırçalı rujları var harika birde rimeli ve fondoteni.farlarını hiç denemedim

kesınlıkle lancome... ben lancomeun farı ruju goz makyaj temızleyıcısı hatta parfumlerının cogunu kullanıyorum cok memnunum ustelık cıldı hassas olanlara kesınlıkle tavsıye ederım..lancome hıypnose atlamayın kızlar..benden soylemesi

tabııkıde lancom ben kullanıyom ve cok memnunum maxfac.ve mac dan sonra gelıy kendısı..

ikisinin arasında dağlar kadar fark var üretim teknolojileri ürünleri kalitesi herşeyi farklıtabiki LANCOME

Ben eski LANCOME ciyim-lancome markasının bir çok cilt bakımı (peeling,maseke,gece ve gündüz kremleri,nemlendirici,hatta güneş kremim bile LANCOME dir) ve makyaj ürünlerini ( allık ve gloss)şu ana kadar kullanıyorum ve hiç değiştirmeyi bile düşünmüyorum.L'oreale geldikte onunda bir kaç ürününü kullandım ve hiç birisini beğenmedim-boşuna para atıyorsun.Kıyaslayamam bile kesinlikle LANCOME!!!!:sm_cool::sm_cool:

ben lancome kullanıyorum cokta memnunum
yengem france de guzellık merkezınde calışmıs
lancome loreal den 1 kat daha ıyı bı urun dıyor .bende memnunm tafsıye ederım ıkı markada ıyı.ama bırlıkte yasadıdım kuzenım lancome kullanıp avon satıyo.avonun maskarasını aldım guzeldı.

guzellık merkezınde calısan bı yengem var o bana lancome pudrasının 70 ytl oldugunu soyledı.ama ben adanada 5 ytl ye buldum henuz almadım.adam orjınal oldugunu ve surıyeden getırdıgını soyledı .sattıkları urunlerde marka ve kalıte.adamın yalancısıyım gercekmı bılmıyorum ama denemeyı dusunuyorum.

gamsiz canım çok sahte ürün var dikkat et
bu arada loreal e oy verdim güzellik uzmanlığı yaptım ve ordan biliorum ki hiç bir ürün mucizeler yaratmıo lancome ve loreal aynı firmaya ait ben loreal tercih ederim çünkü cilt ürünleri ve makyaj ürünleri çok kaliteli ayrıca daha hesaplı.lancome a 100 ytl fazla verince inanılmaz farklar olmuo

bence ikisi kiyaslanmaz cunku ayni tip markalar degiller. urunler benzer sonucda ama markalar arasidna baya fark war loreal in fiyati daha uygun lancome biraz daha pahali ama daha guzel. rujlarini en cok begeniyorum

arkadaşlar bende lancome kullanıyorum makyaj olarak çok güzel fakat cilt bakım kremlerini kesinlikle tavsiye etmem %98 kimyasal bence cildinize yazık etmeyin sadece makyajda iyi

27 yaşındayim, lancome u yaklaşık 4-5 senedir kullaniyorum, ozellikle hydra zen serisi guzel bir seri, yuz temizleme icinse galateis clarte losyon ve tonigi var uygun cilt tipine gore alinirsa, gercekten cok guzel sonuclar veriyor, ama fiyat olarak gercekten cok pahali.

lancome turkiyede loreal fabrikasinda cikiyor zaten arkadaslar ikisi hemen hemen ayni zaten yani

maybelline, vichy, garnier, helena rubinstein, lancome, ralph lauren ve giorgio armani parfums, biotherm, cacharel, kerastase, la roche posay bu markalar hepsi l'oreal in alt markalari en son da the body shop tabii ki.. ben lancome un rimel ve kalemlerini hic begenmedim yani guzeldi ama o kadar ovuldugu kadar da degil maybelline 10 basar bence tabii kisiden kisiye degisir onemli olan kendi cildine ve ihtiyacina uygun olani bulabilmek mesela cogu kisi l'oreal alerji yapti demis ama bende hic bir sey yapmadi ozellikle bronz pudrasini cok seviyorum limited edition u almistim icinde hafif altin simler de var allik gibi suruyorum yaz aylarinda mukemmel duruyor coksekeriremsu lancome'un da jucy tubes i tek gecerim :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…