Laminant parke rengi için birkaç fikir verir misiniz?

canım floorpan natural map kullanıyorum 2 stripli çok da memnunum tavsiye ederim ama süpürmede 1 haftayı aşarsan saçları görüyosun üstünde ben ancak haftada 1 süpürebiliyorum şu sıralar da ordan biliyorum canım

evinizin yüzey genişliğine bağlı olarak çok desenlileri kullanmanızı tavsiye etmem hem gözü yorar hemnde dekorunuz eşyalarınız boğulur.ne çok açık ne çok koyu renkler de riskli olabiliyor en iyisi orta karar bir renk şimdiden kolay gelsin yerimseniben

akçaaağaç kafama yatmaya başladı...renk uzmanının bir bayan evini akçaağaç döşetmiş ve herkese tavsiye ediyor, ayrıca dar odaları geniş ve ferah gösterdiğini belirtmiş...

bizde koyu laminnat var hiç memnun değiliz çok toz oluyo.. süpürüyoz siliyoz yorulduğumuza değmiyo valla ertesi gün gene eski halinde ( bence en güzeli açık renk akçaağaç derim..

bi kaç tane resim koydum umarım yardımcı olmuşumdur bende fikrimi söyleyim biz evde aşağıda resmi var kodu elma diye geçiyo onun biraz açığı gayet memnunuz açık olmasın bence kıl vs çok belli oluyo yinede kendin bilirsin tabi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…