Laminant parke rengi için birkaç fikir verir misiniz?

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.511
8
42
arkadaşlar, evimin üç odasını laminant parke döşetmeyi düşünüyorum. ikisininkine karar verdim, çok açık değil ama açık renk....ama yatakodam için koyu kahverengi düşünüyorum, hem halılarım hem de mobilyalarım açık renklerde....yerleri koyu yapıp zıtlıkla bir hoşluk katmak istiyorum ama koyu renk laminant parke çok toz gösteriyor, bir yandan iyi, kirlenince hemen görme imkanı verir ama bir yandan da ya silemezsem bir süre, çok sırıtır mı acaba ya da hoş olur mu, ne dersiniz yoksa üç odayı da aynı renk mi yapayım?

ben de akçaağaç tavsiye ederim.yere düşen hemen belli olur ama koyularda da fazla toz olmasa bile fazla gibi belli ediyor.
hem ev çokk ferah duruyor beyaza yakın,hem de geniş gösteriyor odaları.ben ne açık ne koyu ortasını yaptırdım.ama bir dahakine mutlaka akçaağaç yaptırmayı düşünüyorum.

yazanlar akçaağaç da hem fikir öyleyse ama çok açık renk olması da beni korkutuyor açıkcası, ne dersiniz? evinde olanlarda yazsa keşke de fikir oluşsa...

canım yarın ben evime bu rengi döşetcem.belki fikir verir sana.çok koyu istemedim.evim güneş alıyor.çok toz belli ediyor.:1hug:

akağaç iyi fikir ama sıcağa bakan bir renk daha sıcak bir ev havasıda verebilir eski evimde güzel sıcak bir kahve laminant parke vardı şimdiki evde daha boz bir kahve içim ısınmadı parkelere bir türlü..umarım güzel bir renk bulursunuz..

çok açık renk en ufak bir lekeyi bile belli ediyor koyusu daha da beter aslında laminat parke kullanmak zor iş canım bizim evdede var sürekli pamukcuk topluyo heleki yatak odası hergün silinmek istiyor 2 günde bir de süpürmen lazım yoksa heryer pamukcuk oluyo bilmiyorum belki bizim evden kaynaklanıyordur dicem cadde üstü falan diye ama genelde aynı şikayet var ama yinede herşeye değer ne çok açık nede çok koyu yaptırın bence heryeride aynı renk yaptırın...

bende akçağaç çok beğendim bir yakınımın evinde....çok ferah ve geniş gösteriyor kullanış açısından bir fikrim yok ama......benimkiler orta bir renk aslında ondanda memnunum ben......

ben sadece yatak odasını koyu yaptırmayı düşünüyordum, diğerlerini salonumla aynı....aslında heryeri aynı yaptırmak daha iyi galiba...o zaman salonumda olandan yaptırayım bari...çok koyu nasıl içime sinmeyip size sorduysam çok açıkta içime sinmiyor.....salon, orta renk sıcak bir kahve....

özloş, sanırım bu senin parkelerin.....benim salonda bundan.....o zaman diğer odaları da aynı yaptıtayım değil mi arkadaşlar?

ben de yiilardir laminant kullaniyorum ama hic pamukcuk gibi birseyle karsilasmadim bilmiyorum ben yurt disinda oturuyorum belki mal farki vardir. Ben olsaydim her odayi degisik yapmazdim neden öyle yapiyorsunuz bilmiyorum öyle bi laminant secki her mobilyaya gitsin ve heryeri ayni yap cok daha sik ve sade olur canim mesela BTRKLC nin gösterdigi tonlarda yapabilirsin benimde kullanidigim laminant böyle desenli toz belli etmiyor ve görünümü de hos

canım, öncelikle yorumun için teşekkür ederim....ben her odayı zaten farklı renkte yapmayı düşünmüyordum..sadece yatak odası için zıtlıkla (mobilyam açıkrenk, halılarım da) hoş bir görünüm elde edebilir miyim diye düşünüyordum...ama bir arkadaşımız akçaağaçı önerince (o da açık bir renk) hem yatak odası için hem de diğer odalar için uygun bir renk bulayım bari sizlerin de yardımıyla dedim...bakalım....evim yerleşince paylaşırım sizlerle

benim evimdeki parkeler koyu renk tavsiye etmem arkadasim gorunumu cok guzel ama cok toz belli ediyor bide leke belli ediyor bi su damlasa izi siritiyor hergun temizlik gerektiriyor acikcasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…