Laminant parke rengi için birkaç fikir verir misiniz?

canim cok acik rengide kullandim cok koyu rengide,hangisini yaparsan yap mat olanini tercih et derim,cilali olmasin cünkü zamanla berbat oluyor...bitter cikolata renginide söyle tavsiye etmem inanilmaz tozu belli ediyor,ve tavsiyem odalar ayni renk daha hos olurdu bence

bende akcaagacı cok begenıyorum.ama gercekten uzerıne dusen koyu renk sacı, kirpiği bile hemen bellı edıyor.ben aynı zamanda armut uda cok begenıyorum.hem orta koyulukta hemde cok tatlı bır renk.kendı evımı armut yaptırmak ıstemıstım ama kayınpeder meşe yaptırmıss:KK43: cunku armutu bulamamıss.buda fena durmuyor ama armut favorim.

benim evimin tüm odaları kızıl kahve gibi çok koyu değil evim fazlasıyla güneş aldığından kasvetli durmuyor.bence koyu renk ağır durduğu için güzel ben biraz klasik severim bu yüzden hoşuma gidiyor.açık renkli parke parke gibi değil sanki ben beğenmiyorum ama resimdeki güzeldi.

ben nişamlıyım arkadaşlar..evimiz hazır ve boş evlenmemizi bekliyor..ben önceleri açık renk düşünüyordum taki nişanlım bana bir parke kataloğu gözterene kadar..ithal bir ürün..yerlilerden biraz pahalı idi..o yüzden sadece salona döşettik..diğer 3 oda normal yerli parkelerden yaptırdık..seçtiğim rengi nişanlım ve kayınvalidem koyu bulsada ben çok beğendim bunu istiyorum diyince tamam dediler sen beğen yeter:KK70: çam ağacı dokusu var..resimde biraz farklı dursada ben iyiki bunu seçmişim diyorum..ama üzgünüm ki markasını anımsamıyorum şimdi:S

Son düzenleme:
ama çok geç :KK70: yapıldı kii..aslında çok koyu değil..resimlerde daha koyu görünüyor..bilmiyorum ben henüz kullanamadığımdan pek yorum yapamıyorum şimdi..görsel olarak bakınca şuan seviyorum..ilerde kullanırlen bakalım sıkıntı yaşatacakmı:KK70:

bizde laminant parke yaptırıyoruz hatta renk konusunda tam net bişey yok kararsız kaldık
ama salon farklı odalar farklı olucak
odalarınki DeSpOiNa'nın gösterdiği laminantın aynısının olma ihtimali yüksek :))
salonunki açık renk olsun istiyoruz
sabahtan akşama kadar güneş içerisinde daha ferah gösterir evi die düşündük

canım bu parke normalden biraz pahalı olduğundan ben salona tercih ettim..açık tonlarıda var yukarıdaki linkte renkleri gösteriyor..benim oturacağım evin salonu da hayli ışık alıyor..gündür hiçde koyu görünmüyor:KK70: az evvel bir sitede bu parkenin m2 si 24 ytl yazıyor..oyüzden ben odalara daha ekonomik yerli malı kullandım:KK70:

bence önce kullanışı düşün arkadaşım benim laminantlar kayın rengi ben çok beğeniyorum ama sana tavsiyem ağaç deseni daha belli olanları tercih etmen daha kullanışlı oluyor lekeyi hemen göstermiyor düz desenlerde leke hemen belli oluyor
biri banyodan çıkınca aykalarını iyice kuruladımı diye benim gibi nöbet tutmazsın böylece

Canım Doğrusu aslında eşyaya göre. Senin eşyalrında açık. Koyu renk güzel olur. Tabi temizliğine katlanırım diyosan. Benim yatak odam koyu mesela. Duş bölümünü lila renk fayansla döşettim. Yerlere de beyaz parke düşünüyorum. Görünüş süper ama saçı bile gösteriyor. Ona göre karar ver canım

Ankara Parke - Moonloc Laminat Parke Renkleri - SEPA PARKE

burdan rennklere bakabilirsiniz..benim tercihimm kayın elegantt..sıcak hava veriyorr

canım, inceledim parkeleri benim salonda senin önerdiğin kayın elegant....diğer odalarla aynı olsun istersem büyük ihtimal hepsi bu renk olacak, yazılanları okudum....genelde orta renklerden memnun herkes.....kayın elegantı da orta bir renk, ne çok açık ne de çok koyu...ağaç desenini belli eden modeller benim pek hoşuma gitmiyor nedense....o biraz da zevk meselesi....

sevgili çamaşırsuyu ; geçen yıl bu zamanlar be nde laminat parke rengi ne olsun sorusuna cevap aramakla parçaladım kendimi kaydirigubbakcemile3

annemler yazlık evimizde koyu kahve yaptırdılar laminatları ..hergünnn silmek gerekiyor..minnacı ktoz düşse belli edio kendini.. beyaza yakın renklerde ise kıl tüy düşse anında göze çarpıyo.. sanırım en kullanışlısı orta tonlar..

akçaağaç istiyordum..kesin kararımdı..kapılarımı da beyaz yaptırıcaktım...

beyaz kapılar zamanla sararıcak sürekli boyaman gerekicek dediler..haklıydılar..

kapılardan vazgeçince parke renginde de kararsızlık yaşadım..seçmeye gittiğim mağzadaki bayanın zevkine güvendim..çok da memnunum ..ufak bi resim ekliyorum...sanırım renk adı akçaağaç...markası vario ... m2 si 10-12 ytl arası bişidi..

jkjnd5.jpg
[/IMG]

X