labioplasty ameliyatı oluyorum.

Bugün ikinci günüm gece tuvalete uyandım biraz kan gelmişti kan tuttu beni çok sıcakladığım için balkona çıkayım dedim balkonda yine gözüm karardı yine hafif bir baygınlık geçirdim annem duyup geldi gözüm kadardı dedim hala sızıntı şekilde kan geliyor kendimi korkutmamaya çalışıyorum sürekli buz kompleksi uyguladığım İçin çok fazla şişmedi umarım da şişmez günde dört tane ağrı kesici içiyorum ve buz kompleksine devam ediyorum . Buz hem ağrıyı azaltıyor şimdilik böyle görüntü fena değil dışarıda kalan bir şey yok ama şişlik olduğu İçin dış labiolar ayaktayken tam kapanmıyor bilemiyorum belki de hep böyle kalır çok da umurumda değil o kadar travmadan sonra :) umarım bir an önce toparlanırım yavaş hareketlerle bacaklarım açık yürüyebiliyorum

Arkadaşlar size sadece şunu söyleyebilirim bu ameliyat bugün olup yarın işe başlarım diye düşünebileceğiniz kadar basit bir operasyon değil onu bilin öyle olun ve mümkünse uzak bir yolsa benim yaptığım hatayı yapmayın yalnız gitmeyin bir de aç kalmayın ben heyecandan yemedim bir şey tansiyonum düştü baygınlık geçirdim

nasıl oldu yürümen disaridan belli olucak gibi mi hala 3.gunun bugun
Canım ağrım baya kesildi ancak kanamalarım sızıntı şeklinde devam ediyor o sebepten hala bacaklarım açık yürüyorum yani daha tam düzelmedim anlaşılan bir haftayı bulacak benim iyileşmem çok dikişim var bu sabah inceledim aşırı derece şişmiş o kesilen bölgeler ödem oluşmuş bakalım inşallah kısa zamanda iyileşirim

Canım ağrım baya kesildi ancak kanamalarım sızıntı şeklinde devam ediyor o sebepten hala bacaklarım açık yürüyorum yani daha tam düzelmedim anlaşılan bir haftayı bulacak benim iyileşmem çok dikişim var bu sabah inceledim aşırı derece şişmiş o kesilen bölgeler ödem oluşmuş bakalım inşallah kısa zamanda iyileşirim
inşallah canim daha yeni toparlanicak 1 haftaya inecek

Arkadaşlar bugün 6. Günüm ödemlerim hala devam etmekte dikişler de şu an kötü görünüyor doktoruma danıştım zamanla düzeleceğini söyledi bakalım biraz daha bekleyeyim. Benim gibi durumda olan sonradan düzelen var mı? İlk gün gayet güzeldi sonra neden böyle oldu anlamadım çok dikkat ettim evden çıkmadım Bile pansumanımı eksiksiz yaptım ilaçlarımı düzgün kullandım nerde hata yaptım anlamıyorum :/

Arkadaşlar bugün 6. Günüm ödemlerim hala devam etmekte dikişler de şu an kötü görünüyor doktoruma danıştım zamanla düzeleceğini söyledi bakalım biraz daha bekleyeyim. Benim gibi durumda olan sonradan düzelen var mı? İlk gün gayet güzeldi sonra neden böyle oldu anlamadım çok dikkat ettim evden çıkmadım Bile pansumanımı eksiksiz yaptım ilaçlarımı düzgün kullandım nerde hata yaptım anlamıyorum :/
Ebru hanım sabırlı olmamı ve başka bir şey kullanmamı söyledi tek umudumuzdur zamanla düzelmesi

Arkadaşlar belki hala okuyan vardır diye yazıyorum bugün 12. günüm şişler oldukça azaldı şekli oturmaya başladı ağrılarım da bitti yürüyüşüm normal ama koşsam koşamam:) dikişler biraz gerginlik hissi veriyor. dikişlerin düşüp ödemlerin tamamen inmesini bekliyorum zamanla çok daha güzel olacağına inanıyorum şimdiki hali bile eskisine nazaran güzel ama sanırım tam anlamıyla iyileşmesi için biraz daha zamana ihtiyacım var

Arkadaşlar belki hala okuyan vardır diye yazıyorum bugün 12. günüm şişler oldukça azaldı şekli oturmaya başladı ağrılarım da bitti yürüyüşüm normal ama koşsam koşamam:) dikişler biraz gerginlik hissi veriyor. dikişlerin düşüp ödemlerin tamamen inmesini bekliyorum zamanla çok daha güzel olacağına inanıyorum şimdiki hali bile eskisine nazaran güzel ama sanırım tam anlamıyla iyileşmesi için biraz daha zamana ihtiyacım var
Ebru hanımın yeri istanbulda nerde tam olarak Bide dudaklar kapalı mı duruyor yoksa açıklık var mı arada

Ebru hanımın yeri istanbulda nerde tam olarak Bide dudaklar kapalı mı duruyor yoksa açıklık var mı arada
Ankarada oldum ben amelişyatı bildiğim kadarıyla istanbulda hizmet vermiyor.Görüntüden memnunum ödemler indikçe daha çok kapanıyor tam iyileşip sonuç vermesi için 6 hafta gerekiyormuş. Benim 3. haftam bitti.

6bin çok değılmı nasıl denkleştirsiniz o kadar parayı Allahım bana da yardım etsin inş biran önce çok bunaldımmmm

6bin çok değılmı nasıl denkleştirsiniz o kadar parayı Allahım bana da yardım etsin inş biran önce çok bunaldımmmm
Bende cok bunalmış durumdayım ve artık uçuk fiyat dusunucek halde değilim. Yıllardır aylin kurt diye yanıp tutuşan ben 6 bini duyunca yıkılan ben çok farkli doktor arayışına girdim. İstanbul da burcu aslan kardaş var burdan tanıştığım ve cok sevdiğim bi arkadaşım ona oldu gayet memnun 3500 fiyat veriyo. Sizde bendensiniz madem düşünün derim

Bende evliyim eşime çaktırmadan bu parayı nasıl biriktirip ve yine çaktırmadan nasıl olcam bilmiyorum.. benimde psikolojim bozuk :KK43:

Bende evliyim eşime çaktırmadan bu parayı nasıl biriktirip ve yine çaktırmadan nasıl olcam bilmiyorum.. benimde psikolojim bozuk :KK43:
Devlet hastaneleri buyuk şehirlerde galiba ücretsiz SGK ile yapabiliyomuş ama ben küçük bi yerde olduğum için arastıramıyorum maalesef sizin öyle bi şansınız varsa bi sorun isterseniz beni de bilgilendirir deniz sevinirin ... :)

Benim devlet hastanesinde olmam imkansız.. kayıtlara geçer ve geçmemesi lazım nedenini sonra açıklarım

X