Labioplasty ameliyatı oldum

Merhaba siz evl misiniz acaba yaş kaç??

Kızlar size hangi işlemler yapıldı, bende hem iç dudaklarda sarkma, hem de klitorisin üzerinde fazla deri var. Hanife Akınoğlu'nu ben de düşünmeye başladım, ücrette çok uygun daha erken bir tarihte operasyon geçirmeme olanak sağlıyor. Catpower sen şuanki şeklinden memnun musun, dışarı sarkma hiç var mı, tamamını mı alıyorlar nasıl oluyor ben hiç görmedim ameliyat sonrası fotoğraf. Hanife hanım fotoğraf gösteriyor mu öncesi, sonrası ? Bir de canım senin şuan dış dudaklar o bölgeyi tamamen kapatıyor mu, kapalı bir görüntüye mi sahipsin, benim sarkıklık olduğundan açık görünüyor ve hiç hoş durmuyor.

benim de aynı şekilde hem iç dudak küçültüldü hem de klitoris üzerindeki deri alındı. hepsini almıyo dudakların normal ölçüde bırakıyo. :) valla baya kapanıyo bi kaç gündür çok çok küçük bi aralık kalıyo şişlikten. dışarı çıkan hiç bir şey yok. ama fotoğraf konusunda malesef yeterli veriye ulaşılamıyor. doktorlarda bile yok. sadece hemen ameliyat öncesi-sonrası hasta baygınken çekilen fotolar oluyo en fazla. ama bence onlar da çok yönlendirici olmuyor. daha kötüsü olmaz diyip gitmek gerekiyor yoksa araştıra araştıra bir sürü zaman kaybettim ben. çok detaylı anlatım da göremedim burda. ama şimdi bu ameliyatı geçirmiş biri olarak Hanife hanımı kesin öneririm. hiç bir ağrı sızı yaşamadım en önemlisi buydu benim için.

Hanife hanım hangi hastanede yapıyor

Xanım operasyon sonrası çekilen fotoğrafta henüz şiş değilken nasıl görünüyordu. Tamamen kapanıyor muydu? Açıkçası ben de bu halinden daha kötüsü olmaz diye düşünüyorum ama yaptırmısken de olabildiğince güzel olmasını istiyorum. Bu yüzden doktor seçimine karar vermekte zorlanıyorum:/ bu arada yaptırdıktan sonra hemen lazere baslamak istiyorum sen doktoruna sordun mu ne zaman başlanabiliyormuş.

Hanife hanım hangi hastanede yapıyor

muaynehanesine çok yakın Estethica Levent'te yapıyor . güzel bi butik hastane :) biz eşimle arabayla gittik geldik 1 saat falan sürüyo trafikle. ama Hanife hanım kendisi teklif etti uzaksa burası bakırköydeki estetica'da da yapabiliriz dedi. orası da bize aynı uzaklıkta sayılır. bi de Estetica Levent hep ameliyat yaptığı yer olduğu için daha iyi olur dedik kendi bildiği hemşireler , anestezi uzmanları olsun diye.

bi de yine biz herhangi bi talepte bulunmadan Hanife hanım kendisi dedi bayan hemşire ve bayan anestezi uzmanı ayarlıcam rahat ol diye. ister istemez daha rahat oluyosun tabi saolsun bu konularda da çok dikkatli.

aşağı yukarı her şeye başlamak için 3 hafta dedi. normalde havuza , spora da gidiyodum 1 ay en iyisi beklemek için. lazer de aynı şekildedir. ben de bacak koltukaltı gidiyodum lazere sırf bu ameliyatı bekledim bu bölgeye de gitmek için. bayramdan sonra falan ben de başlıcam.

henüz şiş değilken kanlı ve dikişli görünüyodu pek iç açıcı değildi. ve o zaman bile biraz şişti zaten. ama şimdiden çok mutluyum biraz daha inince çok güzel olcak :)

Canım hafif bir genel anesteziyle yaptı demişsin, konuşarak mı geçti operasyon sen uyanıktın değil mi

Yok komple uyudum en son uykun geldi mi dediklerini hatirliorum ben de uyanik kalcam saniyodum ama oyle degilmis. Heralde miktar az veriliyo kasit o emin degilim. 45 dk falan snra bitiyo hemen uyaniyosun zaten.

Canım hafif bir genel anesteziyle yaptı demişsin, konuşarak mı geçti operasyon sen uyanıktın değil mi

Daha önce doktora gittinmi bilmiyorum ama bence bikaç doktor gez fotolara bak tabi hepsi göstermiyo. İşlemi nasıl yapacaklarını öğren. Zaten fikir edinirsin.

Sana en mantıklı olanı seçersin gerisinede yapabilecek bişey yok bi doktordan memnun olanda olmayanda çıkıyo muhakkak.
İnşallah sıkıntısız bi şekilde atlatırsın

Teşekkür ederim canım ins

Canım dikisler, şişler, görüntü ne durumdasın?

Sisler baya indi. Sanirim %85 gibi oturdu sekli. Klitoris üzeri de baya indi . yani ilk 4 gunden sonra falan normal hayatına devam edebiliyosun. Cok sukur kolay atlattim. Ve seklinden de cok memnunum. :)

Canım ilk günler kendin kalkabildin mi yataktan, yoksa destek mi aldın birinden

Mrb ben cevap vereyim :)
Benim ameliyatım rahat geçti ameliyattan sonra anestizinin etkisi geçince yola çıktım 3 saatlik eve gittim. Yani her zaman desteksiz kalktım bi sıkıntı olmadı bende.

Ama doktorun dediği genelde böyle rahat oluyo tabi ama bünyeye göre farklılıkta gösterebilir. Bende burda uzun süre yatakta geçirenleri yada yürüyemeyenleri okuyunca korkmuştum baya ama ilk gün bile yürüyüşümden anlaşılmıyodu.
Tabi daha dikkatli oturup kalkıyosun.

Ben bi hafta sonra ameliyat olduğumu unuttum bile. Şimdi üç hafta oldu dikişler duruyo onların düşmesini bekliyorum şekliyle ilgili tereddütlerim var ama o kadar kötüydü ki şükrediyorum şimdi haline yinede.

Sende sıkıntısız atlatırsın inşallah. Kesin olacaksan ameliyat cesaretini topla ol derim. Boşuna beklemişim yıllarca şimdi diyorum keşke çok önceden olsaydım.

Canım şekli tam istediğin gibi olmadı mı :/ ben de bundan korkuyorum

Canım şekli tam istediğin gibi olmadı mı :/ ben de bundan korkuyorum

Şu an için bişey diyemem olabilecek şekilde oldu sanırım yani normal en azından. Klitorisin bi yanınada müdahale edildiği için o tarafta dikiş var baya o yüzden iki dudak eşitmi anlayamıyorum şu an.
Ama dikişler duruyo daha o yüzden anlaşılmıyoda ve şeklide tam oturmadı.
Şimdilik bekliyorum ve kafama takmıyorum. Yıllarca boşuna bu konu yüzünden kendimi harap etmişim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…