Labioplasty ameliyatı oldum

Şu an için bişey diyemem olabilecek şekilde oldu sanırım yani normal en azından. Klitorisin bi yanınada müdahale edildiği için o tarafta dikiş var baya o yüzden iki dudak eşitmi anlayamıyorum şu an.
Ama dikişler duruyo daha o yüzden anlaşılmıyoda ve şeklide tam oturmadı.
Şimdilik bekliyorum ve kafama takmıyorum. Yıllarca boşuna bu konu yüzünden kendimi harap etmişim.
Ayaktayken kapalı mı peki görüntü kaç yasındasın evli misin

merhaba kızlar tekrar :)

perşembe günü 1 ay doldu. dikiş , şişlik , ağrı sızı vs hiç bir sıkıntı yok . cinsel hayatla ilgili bi sıkıntı da yok. havuza da tekrar başladım. iyim yani çok şükür :) darısı olmak isteyenlere.. benim için çok kolay geçti bu dönem . böyle olacağını bilseydim gerçekten çok daha önce yaptırırdım..

geçmiş olsun canım klitorise müdahale edildiğinde görünümü yeterince küçülüyor mu bir de Hanife hanımın hakkında oldukça haber var insan tereddüt ediyor.. biri mahkemeye vermiş kötü yaptı diye

geçmiş olsun canım klitorise müdahale edildiğinde görünümü yeterince küçülüyor mu bir de Hanife hanımın hakkında oldukça haber var insan tereddüt ediyor.. biri mahkemeye vermiş kötü yaptı diye

Klitorise mudahale olmadi benim , klitorisi kapatan fazla deriyi aldi. Ben doktor arastirirken cok zaman kaybettigimi dusunuyorum daha once de yazmistim bunu. Kac senedir olayim olmayayim kime olayim derken.. Ameliyati olur olmaz rahatladim. Her doktor hakkinda olumlu- olumsuz seyler okudum ben de o yuzden karar veremedim uzun bi sure. Ama cok memnun kaldim Hanife hanimdan. Cok ilgili dusunceli biri. Ameliyat sonrasi sureci de kolay gecirdim 2. Gunden sonra agri kesiciyi bile kullanmadım iyidim. Bu ameliyati olmus biri olarak kendi adima Hanife hanimi oneririm gercekten. Insallah kisa surede sen de karar verip olabilirsin bi yere. :)

Merhaba bende hanife hanıma ameliyat olcam görüştüm kendisiyle dediğiniz kadar var sanki hiç doktorum değilde ablam gibiydi.cana yakın.sizde hersey yolundamı

Merhaba arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun durumlarınız nasıl? Takipteyim sizleri lütfen bilgilendirmeye devam edin ben de yakın zamanda olmak istiyorum şimdiden teşekkürler

Merhaba 4.günüm bi problem yok gayet yürüyorum agrı sızı olmadı dış görüntüm güzel dışarda sarkan bişi yok şiş hala bakalım bi ay bi gecsın iyice oturur diyorum ben ilk ameliyatımı kadın doguma yaptırdım oda sarkan iç dudagı aldı sadece bende o alındıgında olay bitti sandım fakat yapılan dıkışte centik gibiydi ucu dk düzeltti onu eşitledi iç dudakları ve sol taraftaki fazlalığıda aldı bakalım hayırlısı hepımız için

Iki gündür disarda baya zaman gecirdim sikinti olmadi cok sukur. Dunden beri hafif kasinmaya basladi dikisler. Sislik var hala belki cok az inmistir gecen gune gore. Dikisleri sadece bittigi yerlerde goruyorum. Artik sisleri de insin istiyorum.

Merhaba şuan nasılsın aynı anlattığın gibi yasadım bende olayları ne agrı ne sızı bişi yok tepeden baktığımda şişlik var biraz dikişide görüyorum klitoris ustundeki o yerde bakalım dikişler ne zaman düşer.

Merhaba şuan nasılsın aynı anlattığın gibi yasadım bende olayları ne agrı ne sızı bişi yok tepeden baktığımda şişlik var biraz dikişide görüyorum klitoris ustundeki o yerde bakalım dikişler ne zaman düşer.
Gecmis olsun. Her sey yolunda gitti sonrasinda da hep boyleymis gibi:) sen de istedigin goruntuye kavusursun umarim.

Mrhaba bende yarin hanife hanima muane olmaya gidicem bakalim ne dicek neler olcak. Forumda cok arastirmistim o yuzden bende bilgi paylasmak istiyorum digerlerine yardimci olmak icin.. size yarin neler olcagini yazarim. Insllah hersey umdugm gibi olur bu problemimden istedigim seklde memnun kalarak kurtulurum :KK43:

Sukur ilk utanmami falan atlatarak hanife hanima gttim gercekten cok cook guler yuzlu bi bayan ilk karsiladigi anda bile doktor gibi degilde evine misafir gelmis gibiydi. Baya oyle nasilsin falan muhabbet ettik hic ne konu icin gelmistin falan dmiyo insani basta rahatlatiyo yani sohbet ederek. Bikac ornek foto flan gosterdi neyse cumartesine ameliyat gunu aldik :) insllah kurtulcam bu problemden

Sukur ilk utanmami falan atlatarak hanife hanima gttim gercekten cok cook guler yuzlu bi bayan ilk karsiladigi anda bile doktor gibi degilde evine misafir gelmis gibiydi. Baya oyle nasilsin falan muhabbet ettik hic ne konu icin gelmistin falan dmiyo insani basta rahatlatiyo yani sohbet ederek. Bikac ornek foto flan gosterdi neyse cumartesine ameliyat gunu aldik :) insllah kurtulcam bu problemden
Canım nolur herşeyi anlat ben henüz cesaretimi toplayamadım

X