Labioplasti ve hudoplasti operasyonlarımla ilgili tüm detaylar

Merhaba birşey sormak istiyorum o yüzden kendime hesap oluşturdum ben 5 gün önce aynı ameliyatı oldum kanama ağrı yok fakat üst kısım klitoris bölgesi açıkta kaldı morarma var biraz ödem var onun dışında sorunum yok orası zamanla kapanirmi sizin nasıl şuan ve her tuvaletten sonra baticon ve oksijenli su birliktemi kullanıyorsunuz nasıl kullaniyorsunuz biraz açar mısınız rica etsem teşekkür ederim

Klitoris bölgesi açıkta biraz kapanirmi zamanla 5. Günüm bugün morarma ve ödem var

Klitoris bölgesi kapanirmi zamanla bugün 5. Günüm açık duduyor dudaklar

Klitoris bölgesi kapanirmi zamanla bugün 5. Günüm açık duduyor dudaklar
Çok geçmiş olsun. Ödem indikçe her gün yavaş yavaş kapanıyor. Benim iki haftayı geçiyor operasyon olalı, tam kapanma olmadı fakat her gün biraz daha kapanıyor gözle görülür fark oluyor

Teşekkür ederim peki sizde batma şeklinde kaşıntı oldumu ve pantolon giyinebiliyormusunuz rahat ediyormusunuz

Teşekkür ederim peki sizde batma şeklinde kaşıntı oldumu ve pantolon giyinebiliyormusunuz rahat ediyormusunuz
Evet o batma hissi çok normal bir durum. Ben iki haftam dolduktan sonra pantolon giydim yani daha yeni. Öncesinde hep etek ve elbise giydim. Herhangi bir rahatsızlık durumu olmadı pantolon giydiğimde ama bence siz de iki haftanız dolana kadar etek veya elbise giyin

Evet baticon un hücreleri öldürdüğünü duymuştum. Bu sebeple ilk 3-4 gün baticon kullanmam gerektiğinde oksijenli su ile seyrelttim. Sonrasında ise baticon u bıraktım komple
Oksijenli suyu dr mu soyledi kendinizmi arastırmalarınız sonucu aldınız ekstra

Evet baticon un hücreleri öldürdüğünü duymuştum. Bu sebeple ilk 3-4 gün baticon kullanmam gerektiğinde oksijenli su ile seyrelttim. Sonrasında ise baticon u bıraktım komple
Bende yarın olacagım sonunda ve yalnız gideceğim kimseye acamadıgım bir konu bu korkuyorumda yalnız gitmeye. Siz yalnız mı gittiniz amaliyat oncesi yakınınıza ait bir numara falan istendimi

Bende yarın olacagım sonunda ve yalnız gideceğim kimseye acamadıgım bir konu bu korkuyorumda yalnız gitmeye. Siz yalnız mı gittiniz amaliyat oncesi yakınınıza ait bir numara falan istendimi
Ben annemle gittim. Operasyon öncesi bir form doldurdum orada yakınımın da numarası istendi. Aslında tek de gidilebilir fakat küçük bir operasyon da olsa uyandığınızda tedirgin oluyorsunuz. Bir yakınınız da size eşlik etse çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Hem bir ihtiyacınız olursa yardımcı olmak hem de psikolojik destek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…