Labioplasti olanlar yardım..

Henuz çalışmıyorum ben ise gitme durumum yok disari cikmadim 2 hafta boyunca 1 2 daha cikmayi dusunmuyorum

Ilk 1 hafta cikmam mumkun degildi ama bu hafta istesem cikardim ben risk almak istemiyorum en kucuk terslikte kanama falan oluyor cok hassas bi bolge siz oldunuz mu olmaya mi dusunuyosunuz

Bende önümüzdeki ay olucam ama 3 gün sonra ise gitme durumum var nasıl olucak bilmiyorum

Bende önümüzdeki ay olucam ama 3 gün sonra ise gitme durumum var nasıl olucak bilmiyorum
3 gn icinde cok zor mesela her idrar sonrasi batikonla temizlik yapilmak zorunda bu bile bi zorluk 3 gun icinde kesinlikle tavsie etmem oturmakta cok zor ben yeni yeni oturuorum herkesin bunyesi farkli ama 3 gun mumkn degil

Merhaba herkese
3 hafta bitti. Ağrım tamamen bitti. Artık hiçbir sorun yok. Çok şükür.
3 gün sonra işe gidilir.
Ben bir gün sonra gittim.
Ağrınız olur oturmanız sıkıntılı olur o kadar. Benim ağrım uzun sürdü 3 hafta ya kadar dinletemedim ondan. Ama sorun ayakta durmak değil oturmak zaten ya da pantolon giymek. Etek giyin hiçbir şey olmaz.

Herkesin bünyesi farklı sanırım benim acı eşiğin yüksektir umarım güzel bir şekilde atlatırım elbise benimde aklımda vardı

Herkesin bünyesi farklı sanırım benim acı eşiğin yüksektir umarım güzel bir şekilde atlatırım elbise benimde aklımda vardı
Sonuç güzel ona odaklanın ve de şöyle düşünün. En kötü ihtimal ama en kötüsü üç hafta ağrınız olacak onda da ağrı kesici alırsınız geçer.
Ben hiç geçmeyecek sandım ondan strese girip acıyı daha fazla hissettim galiba. Bir de herkeste farklı ben hiç dinlenemedim tahriş oldum ödem oldu vs. Siz daha bilinçli olursunuz dikkat edin... Emin’im çok güzel atlatacaksınız şimdiden geçmiş olsun

Sonuç güzel ona odaklanın ve de şöyle düşünün. En kötü ihtimal ama en kötüsü üç hafta ağrınız olacak onda da ağrı kesici alırsınız geçer.
Ben hiç geçmeyecek sandım ondan strese girip acıyı daha fazla hissettim galiba. Bir de herkeste farklı ben hiç dinlenemedim tahriş oldum ödem oldu vs. Siz daha bilinçli olursunuz dikkat edin... Emin’im çok güzel atlatacaksınız şimdiden geçmiş olsun
Benimde 2. Haftada bitti agri odem ama dikis yerleri ayni 3. haftada dikislerinizde erime basladi mi

Ozgur kartal a olan arkadaşlar sürelerinizi paylaşabilirmisniz ne kadar sürede iyilesiniz görüntü nasıl vs lütfen yazın benide olucam çok merak ediyorum

Ben Özgür bey e oldum tek taraflı. Dışarı sarkan bir şey Yok ama ameliyatlı dudak digerinden 2 katı büyük. 40 gün olacak yarın. Dışarı sarkan bir şey Yok ama içte asimetrik devam ediyor hala moralimi bozuyor bu durum revizyon icin de vaktim yok

Şeklinin tam anlamıyla oturması 6 ayı bulur bence 40 gun seklinin oturmasi için kısa bir süre bence

İnse inse ne kadar inecek ki? Bariz büyük digerinden. Umarım dediğiniz gibi olur iner. Ama çok sanmıyorum

Şiş gibi değil tabi dokununca hala bi acı var hafif. Ama nasıl anlatayım işte diğer ufak ameliyatlı olan onun iki katı yani

Sizi çok mu rahatsız ediyor bu görüntü peki..şimdi içime bi korku dustu ya hic kaybiniz var mi ozel olacak ama biraz

X