Labioplasti -Anadolu yakasında Labioplasti yapan yerler varmı ?

dut87 arkadaşım benimde bu sorunum var canım fakat aileme söyleyemiyorum. sen dedin ya sadece bikinide belirgin olması sorun değil diye başka neylere yol açıyor bana söylermisin aileme onu bahane edip söylebilirim belki benim sürekli iltihep problemim oluyor fakat bununla ilgili demiyor ailem in yanında öyle dese en azından ameliyatta destek olurlar ama söylemiyor. bana yardımcı olurmusun ne gibi sağlık sorunlarını teşvik ediyor? birde klorist de gergin değil dışarıdan belli oluyor onuda düzeltebiliyorlarmı?

Canım inanki benim aileme söylemem bile bir hayaldi ama burdaki arkadaslarımın destekleri sayesinde anneme durumu acabildim,Öncelikle benim sorunum orasının sürekli nemli kalması,dudakların uzunluğundan dolayı temizliğini iyi yapamamam ,oraya agda bile yapamıyorum :KK43:Birde kot giydiğim zamanlar sadece kot değil dar bir corapta olabilir dudaklar uzun oldugundan yürürken geriliyor ve agrı yapıyor.Bunu anneme açıkca anlattım çok zorlandım ama sonuçta oda bir bayan anladı beni,hatta açıp gösterdim tabi anneler cocuklarına toz konduramaz bence çok fazla bir sorun yok ama sen iyi hissediceksin anlattın bak zorlukları varmış dedi,hemen yaptıralım dedi,doktorla görüştük reglimin bittiği gün yapıcak ameliyatı ,inşallah hayırlı bir sonuçla dönerim .bu konuda doktorda çok önemli tabi.İlk gittiğim doktor okadar moralimi bozduki belki okumuşsundur burdan ,neler neler dedi,yok çok kötü durumdaymış baya meşakkatli bir ameliyat olucak seninki dedi neler neler söyledi bir ay boyunca inan hergece agladım,sonra allahıma şükür olsun şansıma çok iyi bir doktora denk geldim hiç üzülme kızım düzeltiriz dedi.İnşallah Şubatta ameliyat olacağım.Canım benim başka sormak istediğin bişey varsa cevaplayabilirim,Ama annene söylemek konusunda cekinme sonuçta o bir bayan ,ben annemden bukadar olumlu bir tepki beklemiyordum açıkcası,birde baba kısmı var tabi ,babama kist var dedi annem kasığında kist çıkmış ağrı yapıyormuş alınması gerek demiş annem ,babamda tamam demiş:)

DUT CANIM ne alemdein epeydir yazmamıssın şubat ayını beklıyordun ne yaptın bi gelişme varmı??

DUT CANIM ne alemdein epeydir yazmamıssın şubat ayını beklıyordun ne yaptın bi gelişme varmı??

Canım nişanıma denk geldiği için operasyonu ertelemek zorunda kaldık,çünkü nişan alışverişi falan rahat edemem die düşündük,şimdi maalesef martı beklicem:)

Canım nişanıma denk geldiği için operasyonu ertelemek zorunda kaldık,çünkü nişan alışverişi falan rahat edemem die düşündük,şimdi maalesef martı beklicem:)

hımm anladım canım hayırlısı olsun bundada vardır bi hayır üzülme e hadi bakalım gelsin mart ayı :KK24:

canım en azından hayırlı bi iş için ertelemişsin :21: daha iyi olmuş tadını çıkara çıkara yap bütün hazırlıklarını gelişmeleri de bildir ok?

canım en azından hayırlı bi iş için ertelemişsin :21: daha iyi olmuş tadını çıkara çıkara yap bütün hazırlıklarını gelişmeleri de bildir ok?

Sağol Gülshencim ,allaha şükür nişan alışverişini bu hafta bitirdik en son dün yüzükleride sectik baya koşuşturma oldu ,tabiki gelişmelri yazıcam yazmazmıyım sadce bu aralar biraz yoğun gecti alışverişten dolayı ondan bakamadım yoksa hep aklımda:))

hımm anladım canım hayırlısı olsun bundada vardır bi hayır üzülme e hadi bakalım gelsin mart ayı :KK24:

Teşekkür ederim laviniacım inan ameliyat olsaydım heralde bu koşuşturmacada allah korusun dikiş falan kalmazdı ,o yüzden erteledik martada az kaldı allahın izniyle olsamda bu derdim aradan cıksa

Teşekkür ederim laviniacım inan ameliyat olsaydım heralde bu koşuşturmacada allah korusun dikiş falan kalmazdı ,o yüzden erteledik martada az kaldı allahın izniyle olsamda bu derdim aradan cıksa

merhaba ben de uzun zamandır bu ameliyatı olmayı istiyordum ama çok üstüne düşmüyordum. Ta ki eşim bunu sorun edene kadar. o nedenle acilen bu ameliyatı olmak istiyorum. senin doktorunun ismini öğrenebilir miyim? fiyat söylememen gerekiyorsa önemli değil ama dr ismi benim için çok önemli. Açıkçası yazdıkların bana çok samimi geldiği için senin gittiğin dr a gitmek istiyorum

merhaba ben de uzun zamandır bu ameliyatı olmayı istiyordum ama çok üstüne düşmüyordum. Ta ki eşim bunu sorun edene kadar. o nedenle acilen bu ameliyatı olmak istiyorum. senin doktorunun ismini öğrenebilir miyim? fiyat söylememen gerekiyorsa önemli değil ama dr ismi benim için çok önemli. Açıkçası yazdıkların bana çok samimi geldiği için senin gittiğin dr a gitmek istiyorum

Merhaba Ayla benim doktorum anadolu yakasında,özelden mesaj atamıyorum dut87@hotmail.com mail adresim bana boş bir mail gönderirsen canım memnuniyetle hemen geri dönüş yaparım sana

doktorun nerrde ve ismi ne canm benm de olmam lazm bu amelytı ??

Canım doktorumun ismini yazamıyorum tanıdık falan cıkar diye ,çünkü ben burda bütün hikayemi anlatmımş bulundum,dut87@mail.com adresine boş bir mail gönder hemen doktorumun ismini paylaşayım ordan seninle :)

Bugün regli olmam gerekiyodu ama stresten olamadım:KK43:çok heycanlıyımmmm reglim bittikten sonra artık nasipse ameliyat olacağımmm ayhhh çok stres yapııorum duygularımı sizinle paylaşmal istedimmm

Bugün regli olmam gerekiyodu ama stresten olamadım:KK43:çok heycanlıyımmmm reglim bittikten sonra artık nasipse ameliyat olacağımmm ayhhh çok stres yapııorum duygularımı sizinle paylaşmal istedimmm

inşallah bugün olmuşsundur canım yaa olsun bitsin bi an önce :21:

inşallah bugün olmuşsundur canım yaa olsun bitsin bi an önce :21:

Gulshennnn canımm olamadım yaaa:KK43: bütün belirtiler var ama olamadım vallahi ağlıcam stresten :KK43:((

Kırmızıyedi buarada sen nasılsın canım nasıl oldu son durumun ?

Sonunda regl oldummmm,bugün doktoruma gittim ,pazartesi ameliyat oluyorummm kısmetse,klitorise dokunmıcam dedi ama merak etme en güzel şekile getiricem en doğal haliyle dedi,bana şans dileyin kızlar dualarınıza ihtiyacım varr:KK43:

Sonunda regl oldummmm,bugün doktoruma gittim ,pazartesi ameliyat oluyorummm kısmetse,klitorise dokunmıcam dedi ama merak etme en güzel şekile getiricem en doğal haliyle dedi,bana şans dileyin kızlar dualarınıza ihtiyacım varr:KK43:

aay hadi bakalım dutcumm hayırlısıyla ol ameliyatını şimdiden geçmiş olsun ve kolaylıklar diliyorum sana ..Allah gönlüne göre nasip etsin inşallah..hiç korkma ailen yanında oldugu sürece umarım herşey cok güzel gelişir :KK9:

yaşasıınnn :) bende pazartesi olmuştum allahım yardımcın olsun
herşey çok güsel olcak görürsün bak haftaya bugün çok mutlu olcaksın allahın izniyle :21:

aay hadi bakalım dutcumm hayırlısıyla ol ameliyatını şimdiden geçmiş olsun ve kolaylıklar diliyorum sana ..Allah gönlüne göre nasip etsin inşallah..hiç korkma ailen yanında oldugu sürece umarım herşey cok güzel gelişir :KK9:

Laviniacım sen nerelerdesinnnn inşallah iyisindir canımmm:)vallahi az kaldı inşallah güzel gecerde ameliyatım güzel haberler veririmmm sana:))

yaşasıınnn :) bende pazartesi olmuştum allahım yardımcın olsun
herşey çok güsel olcak görürsün bak haftaya bugün çok mutlu olcaksın allahın izniyle :21:

Gulsheencim canım çok sağol inşallah tek dileğim bu bi aksilik çıkmaz inşallah cok güzel haberlerle dönmek istiyorum,sizlerin desteğinizi unutamam herzaman yanımda oldunuz cokkk teşekkür ederimmmm:)

X