Labioplasti -Anadolu yakasında Labioplasti yapan yerler varmı ?

Merhaba Ayla benim doktorum anadolu yakasında,özelden mesaj atamıyorum dut87@hotmail.com mail adresim bana boş bir mail gönderirsen canım memnuniyetle hemen geri dönüş yaparım sana

mail gönderdim sana, müsait olduğunda cevap yazarsan çok sevinirim. bu arada pzt operasyonun varmış inşallah herşey istediğin gibi olur :)

mail gönderdim sana, müsait olduğunda cevap yazarsan çok sevinirim. bu arada pzt operasyonun varmış inşallah herşey istediğin gibi olur :)

Teşekkür ederim Aylin:)buarada ben mailimi yanlış yazmışım düzelttim ama sen görmedin sanırım dut87@mail.com buraya yollarsan hemen cevaplarım iyi dileklerin için çok teşekkürler:)

dut. o kadar sevindim ki anlatamam :-) en zorunu basardin iste, ameliyat olmak en kolayi:-) cok cok mutlu oldum insallah cok da guzel kolay gecer tum sikintilar geride kalir, genelanestezimi lokal mi yapicak doktorun bi de hangi yontemi kullaniyo konustunuz mu?

Kırmızıı yedi nerelerdesinnn:KK43:merak ediyorum seni bende pazartesi ameliyat olacağım:KK43:

Teşekkür ederim Aylin:)buarada ben mailimi yanlış yazmışım düzelttim ama sen görmedin sanırım dut87@mail.com buraya yollarsan hemen cevaplarım iyi dileklerin için çok teşekkürler:)

senin düzelttiğin maile yollamıştım, şimdi tekrar yolladım. inşallah ulaşır bu sefer sana:KK43:

Dutcum seni merak ettigim icin bi bakayim demistim bende kalp kalbe karsiymis demek ki:) cok sevindim cok heyecanlandim, yarin dualarim seninle,guzel haberlerini bekliyorum, mutlaka haber ver xok merak edrim insallah hersey cok guzel olacak, guzeldusun korkma hic, bak o gun geldi catti bile, cok opuyorum seni canim benim:))) yarin bambaska biri olaak cikacaksin ordan:KK66:)

Laviniacım sen nerelerdesinnnn inşallah iyisindir canımmm:)vallahi az kaldı inşallah güzel gecerde ameliyatım güzel haberler veririmmm sana:))

dutt canım buralardayım ben hayatım biliyosun bebiş topiğinde takılıyorumm ayy canım bak biz seni teselli ediyordukk bak görüyomusun o gun gelmişde çatmış bile bugun amelıyat oluyormussun canımm benım allah yardım cın olsunn kolaylıklar diliyorum sanaa İnşallahh herşey cok güzelll gelişir senin için aklımdasın canımm fazla merakta bırakma bizi kendini iyi hissedince yaz hemen :KK34:

Canım arkadaslarım destek veren güzel insanlar :)ameliyatımı oldum detayıyla anlatmak istiyorum

Sabah 6:45 gibi hastaneye yattım,kan tahlilleri sonuçlar anestezi doktorruyla görüşme derken ,vakit geldi cattı saat 8:20 de kolumdan sakinleştirici iğne olduktan sonra direk ameliyathaneye gittim ama o sırada normalde bu iğneyi olanlar hep gülermiş ben nekadar kastıysam kendimi ağladığımı hatırlıyorum,ameliyathaneye indik doktorum benim için anne gibi bir insan diyebilirim o güler yüzlülüğü beni nasıl yatıştırdı zaten sonra yine kolumdan verilen anestezi ilacı ile uykuya daldım,ameliyta girmeden önce 3 ihlas 1 fatiha ve 21 kere besmele okudum,ameliyttan 9:20 geçe cıkmışım ,kendime geldim yalan sölemiycem gercekten bir acıyla uyandım ama dayanılabilir bir acı,sonra doktorum geldi actı ve gösterdi orayı bak tatlım dedi çok doğal ve cok güzel diktim dedi inanın şuan şu dikişli halim bile bana bebek gibi geldi,hastaneden cıkarken arabaya binerken biraz acı hissettim ,nitekim eve geldim ve şuan yatıyorım agrım var ama cok mutluyum.Şunu söylemek istiyorum siz olmasanız bu ameliyatı olamazdım çarşamba günü kontrolüm var doktorum çok titiz birisi buarada 1 antibiyotik ve 1 agrı kesici verdi:)laviniacım,bahar06 ,kerr ,gulshenn,kırmızıyedi eger ismini yazmadığım diğer arkadaslarım varsa onlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim allah hepinizden razı olsun ,yine aglıyorum şuan ama yine mutluluktan destekleriniz bana umut ve güven oldu ,detayları burdan yazacagım yine gün gün ,hepinize tekrar tekrar teşekkürlerrr :)

Canim benim yaa okurken gozlerim doldu, cok cok cok sevindim, sonucun guzel olmasi senin mutlu olman hersey ne kadr guzel:) o acilar 1 hafta sonra gecicek ruhumuz acisinin yaninda ne ki o aci dimi:) allah cok sukur atlattim bitti gitti, bundan sonrasi cokdaha guzel oluyo hergun hizla iyilesmesini gozlemliyceksin, cok gecmis olsun tekrar, cok opuyorum seni

geçmiş olsun tatlım. 3. gün her şey çok daha kolay olacak emin ol. hızlı bi iyileşme süreci var. her şey istediğin gibi olur inşallah çok sevindim senin adına :)

Son düzenleme:
Canım arkadaslarım destek veren güzel insanlar :)ameliyatımı oldum detayıyla anlatmak istiyorum

Sabah 6:45 gibi hastaneye yattım,kan tahlilleri sonuçlar anestezi doktorruyla görüşme derken ,vakit geldi cattı saat 8:20 de kolumdan sakinleştirici iğne olduktan sonra direk ameliyathaneye gittim ama o sırada normalde bu iğneyi olanlar hep gülermiş ben nekadar kastıysam kendimi ağladığımı hatırlıyorum,ameliyathaneye indik doktorum benim için anne gibi bir insan diyebilirim o güler yüzlülüğü beni nasıl yatıştırdı zaten sonra yine kolumdan verilen anestezi ilacı ile uykuya daldım,ameliyta girmeden önce 3 ihlas 1 fatiha ve 21 kere besmele okudum,ameliyttan 9:20 geçe cıkmışım ,kendime geldim yalan sölemiycem gercekten bir acıyla uyandım ama dayanılabilir bir acı,sonra doktorum geldi actı ve gösterdi orayı bak tatlım dedi çok doğal ve cok güzel diktim dedi inanın şuan şu dikişli halim bile bana bebek gibi geldi,hastaneden cıkarken arabaya binerken biraz acı hissettim ,nitekim eve geldim ve şuan yatıyorım agrım var ama cok mutluyum.Şunu söylemek istiyorum siz olmasanız bu ameliyatı olamazdım çarşamba günü kontrolüm var doktorum çok titiz birisi buarada 1 antibiyotik ve 1 agrı kesici verdi:)laviniacım,bahar06 ,kerr ,gulshenn,kırmızıyedi eger ismini yazmadığım diğer arkadaslarım varsa onlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim allah hepinizden razı olsun ,yine aglıyorum şuan ama yine mutluluktan destekleriniz bana umut ve güven oldu ,detayları burdan yazacagım yine gün gün ,hepinize tekrar tekrar teşekkürlerrr :)

çok mutlu oldum bebeğimmm
geçmiş gitmiş olsun emi ben dün yazamamışsındır die bakmamıştım
ama ooo bizim dut herşeyi yazmış maşallah :KK1:
bişey dicem narkozun etkisi geçince idrar problemi yaşadınmı
ben çişim geliyoooo die hastaneyi ayağa kaldırmışım da :KK52:
annem bizi rezil rüsva ettin diyip duruodu :KK1:
süper geçmiş dikişliyken beğendiysen dikişler dökülünce nolur bilmiorum :KK1:
canım jel buzlardan almışsındır umarım buzunu ihmal etme
hep üstünde dursun şu 2-3 gün şişmesin
sonra konuşuruz bol bol gelişmeleri anlat olur mu

çok sevindim herşeyin istediğin gibi olmasına :) inşallah hemen iyileşip ayaklanırsın :) okurken ben de hemen olmak istedim valla, neyse iyice iyileş de dr.unu o zaman öğrenirim senden :KK66: haberlerini bekliyoruz

geçmiş olsun tatlım. 3. gün her şey çok daha kolay olacak emin ol. hızlı bi iyileşme süreci var. her şey istediğin gibi olur inşallah çok sevindim senin adına :)

Çok teşekkür ederim canım çok sağol bugün biraz daha iyiyim :)

çok sevindim herşeyin istediğin gibi olmasına :) inşallah hemen iyileşip ayaklanırsın :) okurken ben de hemen olmak istedim valla, neyse iyice iyileş de dr.unu o zaman öğrenirim senden :KK66: haberlerini bekliyoruz

Canım teşekkür ederim ,birkaç kişi mail atmış ben cevapladım ama bidaha bakıyorum şimdi atladığım var mı diye :)

çok mutlu oldum bebeğimmm
geçmiş gitmiş olsun emi ben dün yazamamışsındır die bakmamıştım
ama ooo bizim dut herşeyi yazmış maşallah :KK1:
bişey dicem narkozun etkisi geçince idrar problemi yaşadınmı
ben çişim geliyoooo die hastaneyi ayağa kaldırmışım da :KK52:
annem bizi rezil rüsva ettin diyip duruodu :KK1:
süper geçmiş dikişliyken beğendiysen dikişler dökülünce nolur bilmiorum :KK1:
canım jel buzlardan almışsındır umarım buzunu ihmal etme
hep üstünde dursun şu 2-3 gün şişmesin
sonra konuşuruz bol bol gelişmeleri anlat olur mu

:)))Gulshencimm canım valla kendime gelir gelmez yazdım :))İdrar problemi yaşamadım ,sadece komik bişey söyliyim ben uyurken başparmağımı istemsiz emiyorum ,annem yukarı cıktıgında elin ağzındaydı dedi :)))Bide doktorum buz falan hiç bişey söylemedi sadece temizliğini yaparken önceden kaynatıp beklettiğin suyla yıkıcaksın orayı dedi,biraz dün kanamam oldu ama bugün yok çok şükür azcık acı hissediyorum ama dünkü kadar değil,şimdi düşünüyorumda ilk gittiğim doktorun neler dediğini hatırlarsın sende heralde beni kesip biçip kuşa çevircekti,allah korumuşş beni vallahi:KK43:Şimdi biraz daha iyiyim ama antibiyotik sanırım bünyeme ağır geldi sabah biraz istifra ettim yarın sabah kontrole gidicem yine detayları yazıcam :))

Canim benim yaa okurken gozlerim doldu, cok cok cok sevindim, sonucun guzel olmasi senin mutlu olman hersey ne kadr guzel:) o acilar 1 hafta sonra gecicek ruhumuz acisinin yaninda ne ki o aci dimi:) allah cok sukur atlattim bitti gitti, bundan sonrasi cokdaha guzel oluyo hergun hizla iyilesmesini gozlemliyceksin, cok gecmis olsun tekrar, cok opuyorum seni

Kırmızıyedi canımm allah razı olsun sizin destekleriniz ve dualarınız sayesinde herşey,inşallah günden güne daha iyiye gider,Sen nasılsın iyi dimi durumun haberleşemedik senden haber alamadım die vallahi aklım sende kaldı :)

:)))Gulshencimm canım valla kendime gelir gelmez yazdım :))İdrar problemi yaşamadım ,sadece komik bişey söyliyim ben uyurken başparmağımı istemsiz emiyorum ,annem yukarı cıktıgında elin ağzındaydı dedi :)))Bide doktorum buz falan hiç bişey söylemedi sadece temizliğini yaparken önceden kaynatıp beklettiğin suyla yıkıcaksın orayı dedi,biraz dün kanamam oldu ama bugün yok çok şükür azcık acı hissediyorum ama dünkü kadar değil,şimdi düşünüyorumda ilk gittiğim doktorun neler dediğini hatırlarsın sende heralde beni kesip biçip kuşa çevircekti,allah korumuşş beni vallahi:KK43:Şimdi biraz daha iyiyim ama antibiyotik sanırım bünyeme ağır geldi sabah biraz istifra ettim yarın sabah kontrole gidicem yine detayları yazıcam :))

ay kıyamam yaa dikişlerin varken nasıl istifra ettin acımıştır :KK43:(((((
herkesin komik bi anısı oluyo demekki :KK1:
buzu niye sölemedi acaba dikişlerin var ama dimi?eriyen dikiş?

ay kıyamam yaa dikişlerin varken nasıl istifra ettin acımıştır :KK43:(((((
herkesin komik bi anısı oluyo demekki :KK1:
buzu niye sölemedi acaba dikişlerin var ama dimi?eriyen dikiş?

:)Evet canım dikişim var estetik dikiş yaptım dedi zaten ameliyattan sonra yanıma çıktı hemen açtı oramı gösterdi bak tatlım çok güzel oldu doğallığını bozmadım dedi,vallahi dikiş var mavi renkte gördüm ama belki yöntemi başkadır ,çok güvendiğim için açıkcası hangi yöntem diye sormadım ama yarın sorarım tekrar azcık şişti klotorisimin üstüne doğru ama çok şişlik yok ,yarın detayları yazarım canımm :))

:)Evet canım dikişim var estetik dikiş yaptım dedi zaten ameliyattan sonra yanıma çıktı hemen açtı oramı gösterdi bak tatlım çok güzel oldu doğallığını bozmadım dedi,vallahi dikiş var mavi renkte gördüm ama belki yöntemi başkadır ,çok güvendiğim için açıkcası hangi yöntem diye sormadım ama yarın sorarım tekrar azcık şişti klotorisimin üstüne doğru ama çok şişlik yok ,yarın detayları yazarım canımm :))

heh şişlik olmaması iyi bebekim dikişleri öle iplerle yapıolar zaten çok korkunç :KK1:
tamam sen dinlen bi güsel yarın görüşürük :21:

dut87 arkadaşım çok geçmiş olsun inan zaman geçtikçe çok daha iyi hissedeceksin ,manevi desteğinde yanında tam olunca değme senin keyfine :)..temizliğe ve hijyene dikkat et yeter ,doktorun sana batikon önermedimi ben temizlik için batikon kullanmıştım mikrop falan kapmasın diye......

Kırmızıyedi canımm allah razı olsun sizin destekleriniz ve dualarınız sayesinde herşey,inşallah günden güne daha iyiye gider,Sen nasılsın iyi dimi durumun haberleşemedik senden haber alamadım die vallahi aklım sende kaldı :)

canımcım inşallah amin:)) ben de iyiyim 3.ayım dolmak üzere, doktorum 3. ayda bi göreyim demişti ama sanırım gitmiycem bile:) görüntü fazlasıyla tatmin edici, o düzensiz görünüm kayboldu şişler tamamen inince, iyileşmesi biraz uzun sürdü sanırım benim normalden, ama şükür şuan hiçbişey yok, sende çok kısa zamandda iyileşirsin ama buzu ihmal etme eczaneden aldır çok rahatlatır seni, ve dikişli hali bile seni mutlu ediyosa çok çok daha güzel olacak demektir, benim ki çok şişti mesela ve görüntü korkunçtu:KK70: güzelce dinlen, tekrar öpüyorum

X