La İlahe İllallah Muhammedun Resulullah

Allah razı olsun canim bir an önce bitirmeye calisicam insallah cumaya bitiricem
Senden de Allaah razi olsun canim bi onceki sayfada yazdim niyetimide Sen en sona kaldin ama yer degisince aciliyetin varmiydi?? Diger kizlar takip ediyomu acaba hic yazmadilar :KK43:

Senden de Allaah razi olsun canim bi onceki sayfada yazdim niyetimide Sen en sona kaldin ama yer degisince aciliyetin varmiydi?? Diger kizlar takip ediyomu acaba hic yazmadilar :KK43:
Sira kaydi sandim ama onemli değil sonda da olabilirim..gönlümuz bir olsun dualarimiz gonulden olsun yeterki..
Diger kizlar yarin girer herhalde.hafta sonu pek girilmiyor.yarin özel mesaj yollaistersen

Sira kaydi sandim onemli değil sonda da olabilirim..gönlümuz bir olsun dualarimiz gonulden olsun yeterki..
Diger kizlar yarin girer herhalde.hafta sonu pek girilmiyor.yarin özel mesaj yollaistersen
Oyle yapayim canim msj atiyim, bende 10nunda tedaviye gidicemde basa yazdm kendimi :KK43: hakkini helal et Rabbim gonlumuze gore versin

DUALARIMIZIN KABULU ICIN, ÖLMÜSLERIMIZIN RUHLARI ICIN, HASTALIKLARIMIZA SIFA ICIN 70.000 KELIMEI TEVHID OKUYORUZ RABBIM KABUL ETSIN
La İlahe İllallah Muhammedun Resullullah

Kızlar benim niyetim hayirli saglikli salih bi evlat sahibi olmak icin Rabbim hepinizden razı olsun
1. Zeyneb21 Zeyneb21 ---
2. S Sakura07 ---
3. N nebahat_1990 ---
4. @ikaross ---
5. M mersin mk ---
6. damla_22 damla_22 ---

7. pozitifhatun pozitifhatun ---

Allah Dualarımızı Kabul Etsin (Amin)
Aminnn Allah kabul etsin o zaman beni de niyetim aynı Haydi Bismillahirrahmanirrahim o zaman

Aminnn Allah kabul etsin o zaman beni de niyetim aynı Haydi Bismillahirrahmanirrahim o zaman
Amin canimm Allah razi olsun haftayada sana okuyoruz insallah canim benim Rabbim gonlune gore versin bebek hasretimizi sona ersin

Canım son durumne kaç günde kaç tane okunacak nasıl karar verildi yazarmisin .benim dileğim hayırlısıyla sağlıklı evlat sahibi olmak 5 yıldır. Listede en sonda olsam da farketmez hepimiz için dua ediyoruz. Hem başkası için ne kadar çok dua edersek kendimize etmiş gibi sevap yazilir

Canım son durumne kaç günde kaç tane okunacak nasıl karar verildi yazarmisin .benim dileğim hayırlısıyla sağlıklı evlat sahibi olmak 5 yıldır. Listede en sonda olsam da farketmez hepimiz için dua ediyoruz. Hem başkası için ne kadar çok dua edersek kendimize etmiş gibi sevap yazilir
Sure en fazla 1 hafta ama daha kisa bitersede super olur mesela suan benim icin okuyoruzya ben cumartesi gunu bunun bagiskanmasini yaptircam o gune kadar bitmeli daha once biterse hemen baska bi arkadasa baslariz cumartesi bagislanmasi olur bu sekilde canim ama dedimya en fazla ctesiya kadar... D Debusi sagolsun oda aramiza katildi 8 kisi olduk o yuzden kisi basi 8, 750 dusuyor ama fazla okunursada kumbaraya koyariz mesela okunamadigi zaman ne bilim mesela birinin acil isi vardir giremez o kisiye kumbaradan aliriz olmazmi??
Bu sekild3 canim durum... Rabbim tez zamanda sana bana tum isteyenler hayirli evlat nasip etsin dualarim sizinle canlarim
tamam....:KK52: kaç tane okunacağını yazarsanız okurum...:KK19:
hosgeldinn canim 8, 750 oluyor kisi basi toplam 70 bin okunmali ama fazla okusanda onu kenara koyariz zarari olmaz :) suremiz en son ctesi ama daha once bitersede hemen siradakine gecicez canim suan benim icin okuyoruz bende hayirli saglikli evlat sahibi olmak icin dua istiyorum sizlerden Rabbim razi olsun

DUALARIMIZIN KABULU ICIN, ÖLMÜSLERIMIZIN RUHLARI ICIN, HASTALIKLARIMIZA SIFA ICIN 70.000 KELIMEI TEVHID OKUYORUZ RABBIM KABUL ETSIN

Kızlar benim niyetim hayirli saglikli salih bi evlat sahibi olmak icin Rabbim hepinizden razı olsun

1. Zeyneb21 Zeyneb21 ---
2. S Sakura07 ---
3. N nebahat_1990 ---
4. @ikaross ---
5. M mersin mk ---
6. damla_22 damla_22 ---

7. pozitifhatun pozitifhatun ---
8. D Debusi ---
Herkese toplam 70 bin okunuyor, kisi başı 8,750 düsüyor ama daha fazla okunursada onu kenara koyarız, ilerde okuyamayan olursa o arkadasımız icin kenardakinden faydalanırız. Rabbim hepinizden razı olsun dualarımızı kabul etsin..♥♥

1. Zeyneb21 Zeyneb21 --- 8, 750 (1000 okundu)
2. S Sakura07 --- 8, 750
3. N nebahat_1990 --- 8, 750
4. @ikaross --- 8, 750
5. M mersin mk --- 8, 750
6. damla_22 damla_22 --- 8, 750

7. pozitifhatun pozitifhatun --- 8, 750 (1000 okundu)
8. D Debusi --- 8, 750

Herkese toplam 70 bin okunuyor, kisi başı 8,750 düsüyor ama daha fazla okunursada onu kenara koyarız, ilerde okuyamayan olursa o arkadasımız icin kenardakinden faydalanırız. Son gun cumartesi.Rabbim hepinizden razı olsun dualarımızı kabul etsin..♥♥

2. S Sakura07 --- 8, 750
4. @ikaross --- 8, 750

8. D Debusi --- 8, 750

Herkese toplam 70 bin okunuyor, kisi başı 8,750 düsüyor ama daha fazla okunursada onu kenara koyarız, ilerde okuyamayan olursa o arkadasımız icin kenardakinden faydalanırız. Son gun cumartesi.Rabbim hepinizden razı olsun dualarımızı kabul etsin..♥♥
TAMAM CANIM BENDE BAŞLADIM....BİTİNCE YAZARIM...:KK69:

2. S Sakura07 --- 8, 750
4. @ikaross --- 8, 750

8. D Debusi --- 8, 750

zeynep21 isimli arkadaşımız için, 5.750 adet la ilahe illallah okudum.

X