La İlahe İllallah Muhammedun Resulullah

Sadece 70000 kelimeI Tevhid mi çekicem 70000 herkes mi peki
Pzt basliycaz canim listeye belki daha eklenmek isteyen olur diye.. sirayla herkes icin 70 bin kelimei tevhid okuncak 3 gunde tamamlariz diye dusunuyorum yada 2 gunde o sekilde sonra da ben Kuran sohbetlerinde hocaya bagislaticam... Rabbim dualarimizi kabul etsin

Selam kizlar, listemizde 7 kisi olduk simdilik daha artar insallah.. 70 bin zikir okuycaz kisi basina suan 10 bin dusuyor 2 gunde tamamlariz diye dusunuyorum. Herkes sirasi gelmeden 1 gun once ne icin okunmak istedigini yazarsa niyetimizi ona gore yapariz,Allah in izniylede kabul olur dualarimiz.. Okumalar her kisi icin bittikten sonrada bagislanmasini ben yaptircam sohbet hocasina.
Sorular yada fikirler varsa buyrun kizlar :KK36::KK36::KK36:
pozitifhatun pozitifhatun M mersin mk @BabamIn_KIzIyIm @ikaross S Sakura07 damla_22 damla_22

Canim benim cok okumam var yetistiremem bu nedenle sureyi biraz daha uzun tutarsak iyi olur yada dedigim gibi toplu olarak hepimizin adina okursak da olur

Canim benim cok okumam var yetistiremem bu nedenle sureyi biraz daha uzun tutarsak iyi olur yada dedigim gibi toplu olarak hepimizin adina okursak da olur
Toplu olarak okursak topik bosuna acilmis olmazmiki... surede 3 gun olsun madem 10bin 3gunde bitmezmi?

Canim toplu okursak da hergune sayi belirleriz mesela hergun 500 okunup bildirilecek diye..tek tek okuyalim diyirsanizda gun sayisini uzatalim..
Sadece kk de hergun iki topic icin tevhid diger topiclerde de hergun fatiha, ayetel kursi,ya latif,el mucib,es semi ya Allah ..okuyorum.calisiyorum ustelik bu yuzden ben zorlanirim..

Canim toplu okursak da hergune sayi belirleriz mesela hergun 500 okunup bildirilecek diye..tek tek okuyalim diyirsanizda gun sayisini uzatalim..
Sadece kk de hergun iki topic icin tevhid diger topiclerde de hergun fatiha, ayetel kursi,ya latif,el mucib,es semi ya Allah ..okuyorum.calisiyorum ustelik bu yuzden ben zorlanirim..
Gun sayisi kac gun olmali peki canim 3 sana uygun degil sanirim... biliyorum baska topiklerde var Allah kabul etsin ama 3 gunde 10bin bana cok gelmedi ama baska zorlanan varsa yazsin ortak bi gun belirleyelim @BabamIn_KIzIyIm S Sakura07 M mersin mk damla_22 damla_22 @ikaross

Günaydın canlarım
Bende çalışıyorum ve vardiyalı çalışırken de çekebileceğimiz bir işim yok malesef
Yani 10000 i 3 günde biraz zor çekerIm:KK43:

Günaydın canlarım
Bende çalışıyorum ve vardiyalı çalışırken de çekebileceğimiz bir işim yok malesef
Yani 10000 i 3 günde biraz zor çekerIm:KK43:
Gunaydin canim kac gunde okuyalim size kacgun uygun

bende katılmak isterim...

Beni de eklermisin

Benide eklermisin

Beni de ekleyin canim

Gunaydin kizlar, yarin basliycaz insallah toplam 70bin okuncagi icin 10 bin dusuyor herkese 3 gunde tamamlanir diye dusunmstm ama iki arkadasimiz sureyi uzatmak istedi, sizler kac gunde tamamlarsiniz fikirlerinizi yazin ortak bi gun belirleyelim canlar

Gunaydin canim kac gunde okuyalim size kacgun uygun
Aslında zorlasam çekerim ama herseferinfr zor olur sizin toplantılar herhafta mı oluyor mesala siİn toplantıya kadar bir kişi için soraki toplantıya kadar diğer kişi için çekeriz nasıl olur

Aslında zorlasam çekerim ama herseferinfr zor olur sizin toplantılar herhafta mı oluyor mesala siİn toplantıya kadar bir kişi için soraki toplantıya kadar diğer kişi için çekeriz nasıl olur
Oyle yapalim ama bi haftadan daha fazlada uzamasin bi duzen olsun canim

Kizlar iyi aksamlar yarinn basliyoruz 10bin okunucak tamamlayan haber versin ilk kendimi yazmistim ama okunmasi acil olan varsa onun icinde okuyabiliriz ilk olarak
Egerki sira devam etsin diyosaniz benim okutma sebebim hayirli saglikli salih bir evlat icin.. Rabbim hepinizden razi olsun suremizde 1 hafta ama daha once biterse hemen 2.kisiye geceriz hayirli geceler
pozitifhatun pozitifhatun M mersin mk
damla_22 damla_22 S Sakura07

@BabamIn_KIzIyIm
@ikaross

Benim Şubat 18 de tedavim başlayacak ilk olmasam bile ikinci olursam sevinirim 3 gün içinde mi olavak Çarşamba gününüze kadar 10000 yani sadece La ilâhe illah mı Devamında Muhammed'in Resullulah mı diyecegiz

Benim Şubat 18 de tedavim başlayacak ilk olmasam bile ikinci olursam sevinirim 3 gün içinde mi olavak Çarşamba gününüze kadar 10000 yani sadece La ilâhe illah mı Devamında Muhammed'in Resullulah mı diyecegiz
Canim sanirim ben ikinci siradayim öne gecebilirsin benim icin sakinca yok..
Bir hafta sure dendi

Tamam canim 2. Ol tam tedavi oncesine denk gelmis olur insallah guzel sonuc alirsin pozitifhatun pozitifhatun arkadasimizda musade etmis yer degismis oldunuz .. 3 gunde bitsede guzel olur ama sen demistinya 1 haftada okusak yani toplantdan toplantiya demistin sure en fazla bir olsun ama kisa bitersede ne ala sizce??
Birde ben her 100 okumada Muhammedun Resullullah diyorum yani 99 tane La ilahe illallah okuyorum 100.de la ilahe illallah Muhammedun Resullullah diyorum
Canim sanirim ben ikinci siradayim öne gecebilirsin benim icin sakinca yok..
Bir hafta sure dendi

Tamam canim 2. Ol tam tedavi oncesine denk gelmis olur insallah guzel sonuc alirsin pozitifhatun pozitifhatun arkadasimizda musade etmis yer degismis oldunuz .. 3 gunde bitsede guzel olur ama sen demistinya 1 haftada okusak yani toplantdan toplantiya demistin sure en fazla bir olsun ama kisa bitersede ne ala sizce??
Birde ben her 100 okumada Muhammedun Resullullah diyorum yani 99 tane La ilahe illallah okuyorum 100.de la ilahe illallah Muhammedun Resullullah diyorum
Ben 1000 tane okudum simdilik.uzun olarak okudum..ama dedigin gibi yapsak daha hizli ilerleriz

DUALARIMIZIN KABULU ICIN, ÖLMÜSLERIMIZIN RUHLARI ICIN, HASTALIKLARIMIZA SIFA ICIN 70.000 KELIMEI TEVHID OKUYORUZ RABBIM KABUL ETSIN
La İlahe İllallah Muhammedun Resullullah

Kızlar benim niyetim hayirli saglikli salih bi evlat sahibi olmak icin Rabbim hepinizden razı olsun
1. Zeyneb21 Zeyneb21 ---
2. S Sakura07 ---
3. @BabamIn_KIzIyIm ---
4. @ikaross ---
5. M mersin mk ---
6. damla_22 damla_22 ---

7. pozitifhatun pozitifhatun ---

Allah Dualarımızı Kabul Etsin (Amin)

Son düzenleme:
Ben 1000 tane okudum simdilik.uzun olarak okudum..ama dedigin gibi yapsak daha hizli ilerleriz
Kitaptada yazyo canim 100. De Ilave etmekte uygundur diye... 1 hafta iyi dimi senin diger katildigin topikleri aksatmaz

X