Kzlar test yaptm ama....:(

• Konu Sahibi barbie0101
Konuyu acan arkadaŞ sonuucn ıyı ÇıkmıŞ bnce endıseleınpte kendını sıkıntıya sokma haftayı bekleme yarın kan testını yenıle.
DeĞerde artma varsa hamıleık devam edıyodr canım dualrımz senınle guzel hberlerını beklıyoruz

• Konu Sahibi barbie0101
ay canımm yaa hemen başka bi doktora görünsen kan testi sonucunla beraber... inşallah bebeğine hiç birşey olmamıştır...

yarın zaten gidicez canım ama ben eminim artık bebeğin gittiğine ama bakalıö hayırlısı artık yarın bakıcam saol canım insşş dediğin gibi bişi olmamıştırsenağlama

• Konu Sahibi barbie0101

bilmiorumki canım ya aklım karma karışık çokta üzgünüm ama bakalım dediğiniz gibi yarın tekrarlayacam inşş vardır..

• Konu Sahibi barbie0101
sağol ama dinlensemde ne olacakki artık bebek yok işte doktor bi hafta sonra tekrar gel dedi bakalım ama bu kanamadan sonra bebek mi olur bakalım artık herşeyin hayırlısı canım sağol

canım endişelenmekte haklısın ..arkadaşım 3 aylık gebe olduğu halde ..her ay adet dönemlerinde kanaması oldu böyle durumlar olabiliyor yani..okişş kenidni üzüp yıpratma bence..inşş bebeğin seninleee

• Konu Sahibi barbie0101
inş.hamilesindir bende çok istiyorum ama eşimle sorunlarımız var onları halletmeden yapmayı düşünmüyorum zaten eşimde pek istekli değil bu konuda ama ben bu adet dönemimde çalışmalara başlıcam kendi kendime eşim pek bilmez böyle konuları ona çaktırmadan artık naparsam kardır

• Konu Sahibi barbie0101

cnımm inşş en kısa sürede halledersiniz sorunlarınızıda bebeişine kavuşursunn:Saruboceq:

• Konu Sahibi barbie0101
selam canım bende adetimi 2 gün geçtikten sonra test yapım ve silik çıktı şu an 5 aylık hamileyim yani sende hamişsin tebrikler Allah kucağına almayı nasip etsin inş..a.s.:teytey:

cnımm keşke dediğin gibi olsaa bebeişin hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısıs başıma şimdilik kanamam bitti benimde bakalım inşş vardır

• Konu Sahibi barbie0101

aminnn cnımm aminnnn yaa öle olsunnn başka bişi istemiorumm hepinizi çok öpüorum ve çok seviyorummmopuyorumnanaktan

• Konu Sahibi barbie0101
valla daha kahvaltı masasındayım merakla açtım pc yi.. inşallah bebeğin sizinledir.... haberlerini bekliyorum canım...

• Konu Sahibi barbie0101
valla daha kahvaltı masasındayım merakla açtım pc yi.. inşallah bebeğin sizinledir.... haberlerini bekliyorum canım...

ayyy canım benim sağol bi tanem bilmiorumki bebiş varmı kanamam kesildi akşamdan beri sadece kahverengi leke gelio oluo geliyorla gelmio arası şimdide öle bakalım inşş vardır haber vericem ben sizlere opuyorumnanaktan

• Konu Sahibi barbie0101
kıslarrr merak ettiğim şey şu bilen varsa yazsın ltfn 77,3 bir haftalık gecikme için ii bi değermi birde dün çok kanamam var demiştim ya sabah akşam olmadan o kanama kesildi çok afedersiniz ama:kedi: kahverengi leke gelio şimdi oda çok az yani regl olmuş olsaydım böle olmazdı değilmi acaba kullandığım progestan mı kesti kanamayı :uhm:

• Konu Sahibi barbie0101
Kanaman yoksa sorun etme canım kanamayla birlikte pıhtı gelirse işte ozaman yapacak birşey yok ama ilaç alıyorsan yat dinlen birşey olmaz inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına bence uzan mecbur olmadıkca kaklma...

• Konu Sahibi barbie0101
az önce eczaneden test aldırdım yaptım ama sonuç negatif anlamıorumm ne oluo böle kanamada bitti artık ama test negatiff senağlamasenağlamasenağlama

• Konu Sahibi barbie0101
canım hemen doktorunu ara yarına randevu al tahlil falan yapsın bence..böle olmaz yoksa sen sıkıntıdan ve meraktan ölürsün..sakin olmaya çalış lütfen..gönlüni ferah tut inş seninle bebişin..

• Konu Sahibi barbie0101
canım hemen doktorunu ara yarına randevu al tahlil falan yapsın bence..böle olmaz yoksa sen sıkıntıdan ve meraktan ölürsün..sakin olmaya çalış lütfen..gönlüni ferah tut inş seninle bebişin..

valla canım aynen öle deli olacam öle böle değil ya kafayı yedim doktorum 10 gün sonra gel bakalım dedi anlamıorum neler oluo die varmı yokmu die düşünmekten yatamıorum bile artık inşşş benimledir ama :sinifsinif: bilmiorum ki..........:uhm::uhm::uhm:

• Konu Sahibi barbie0101
77 sonucu hamıle oldugunu gosterır ama deger dusuk... bu deger her gun kendını ıkıye katlaması lazımkı hamılelıgının sorunsuz oldugunu gostersın gec dollenme olmus olabılır ultrasonda gozukmesı ıcın en az uc haftalık olman lazım benım gebelıgımde gec dollenme oldu 63 tu 1 hafta sonra 2000 lerdeydı sonrada kese gozuktu benımde kanamam oldu bende pregesteron hormonu aldım 4 ay..ınsallah hamılesındır ıyı haberler alırsın ınsallah

• Konu Sahibi barbie0101
barbie canım durum ne şim di bebeğinle birlikte uyuyosundur umarım opuyorumnanaktan

• Konu Sahibi barbie0101
slmm canlarımm hiç bilmiorum durumum ne? lekeler devam ediyor yarın doktora gidecem herşey yarın belli olacak zaten kafam allak bullak eğer bebeğim varsa altı haftalık olması gerekio geçen hafta kese görememişti doktor daha erken zaten demişti sonra zaten kanamam başlamıştı ilaca devam ediyorum kanamam aynı gün kesildi ilaca başladım diye galiba ama lekeler hala devam ediyor ve zaten hamileliğie ilişkin hiç beilrtim yok ne yazıkki yani kısaca umudum yok olmadığını hissediyorumsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

• Konu Sahibi barbie0101
bencede gebelik belirtilerinden biri ...gözlemlediğim kadarıyla silik çizgi çıkan arkadaşlar hamile haberleriyke geri geldii...inşallahh beklediğin cevabı alırsın en kısa sürede..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…