Kzlar test yaptm ama....:(

B

barbie0101

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi barbie0101
slm kıslar ya gerçekten bu üstümdeki tereddütten kurtulmak için fikirlerinize ihtiyacım var senelerdir bebek istiyorum ama olmuodu bu kez oldumu bilmiorum test yaptım 2 gün önce ikinci çizgi silik çıktı az önce yine yaptım yine aynısı oldu daha günüm 3 gün geçti normalde benim günüm hiç geçmezdi sizce bebek varmıı kafam karıştı doktorada gidemiorum hafta sınu olduğu için kardeşim ısrarla var diyor ama silik çıktığı için çizgi aklım karıştı... sizce ????:uhm::uhm:

• Konu Sahibi barbie0101
Insallah hamilesindir :Saruboceq: eger günün gectiyse ve hatta 2 cizgide silik cikiyorsa gebelik vardir demek. Istersen pozitif idrar örneklerine bak orada bir sürü test var belki onlari görürsen icin rahatlar tereddütün biraz olsada azalir. Umarim bu sefer gönlündeki gelmistir hihoyyyt

• Konu Sahibi barbie0101
inşallah hamilesindir canım ama en garantı kan testi yap yarın ve bızı pozitif haberini ver inşallah.....

• Konu Sahibi barbie0101
selam canım bende adetimi 2 gün geçtikten sonra test yapım ve silik çıktı şu an 5 aylık hamileyim yani sende hamişsin tebrikler Allah kucağına almayı nasip etsin inş..a.s.:teytey:

• Konu Sahibi barbie0101
QUOTE=barbie0101;8157376]slm kıslar ya gerçekten bu üstümdeki tereddütten kurtulmak için fikirlerinize ihtiyacım var senelerdir bebek istiyorum ama olmuodu bu kez oldumu bilmiorum test yaptım 2 gün önce ikinci çizgi silik çıktı az önce yine yaptım yine aynısı oldu daha günüm 3 gün geçti normalde benim günüm hiç geçmezdi sizce bebek varmıı kafam karıştı doktorada gidemiorum hafta sınu olduğu için kardeşim ısrarla var diyor ama silik çıktığı için çizgi aklım karıştı... sizce ????:uhm::uhm:[/QUOTE]

hamilesin canım benimde öyle 2.çizgi silik çıkmıştı ve şuan hamileyim

• Konu Sahibi barbie0101
bencede hamilesin canım opuyorumnanaktan

• Konu Sahibi barbie0101
a.s.slmm kıslarr yaa çok sağolun valla içim rahatladı azda olsa bugün doktorumu aradım ama oda yoktu yarına randevu aldım sabahtan gidecem bakalım test sonucunu mutlaka sizlere yazarımm ALLAH benim gibi isteyen herkese nasip etsin inşş.... :Saruboceq: pozitif idrar test sonuçlarına baktım az önce benim de aynı ordakiler gibi çıkmış ve iki sefer test yaptım ikiside silik çıktıı.. umarımm vardır yarın nasıl olacak bilmiorum hepinizi kaydirigubbakcemile3 öpüorumm

• Konu Sahibi barbie0101
güzel haberlerini beklioruz inşallah Allahın izniyle hadi hayırlısı canım..

• Konu Sahibi barbie0101
hayırlısı tatlımm yaa olsun artık .... o kadar dua ediyorum ediorumki her anım duayla geçio umarım bu kez de hayal kırıklığı yaşamam...

• Konu Sahibi barbie0101
canım bence de kesinlikle hamilesin çünkü idrarında hcg hormonu olmasaydı o testte değil silik ikinci çizgi asla çıkmazdı. inşallah herşey yoludadır ve rabbim kucağına almayı da nasip eder sana. adına çok sevindim darısı başımıza inşallah.

• Konu Sahibi barbie0101

canımmm çok sağol gerçekten çok moral oldunuz bana umarım dediğin gibidir yarını bekliorum kan testi yaptırmak çin allah herkese nasip etsin canım sana bana ve tüm isteyenlereopuyorumnanaktan

• Konu Sahibi barbie0101
inşşş canımm inşşşş...:Saruboceq::Saruboceq:

• Konu Sahibi barbie0101
barbie ne kadar sonra 2. çizgi çıktı :uhm:
süre açısından soruyorum

• Konu Sahibi barbie0101
1 dk canım fazla sürmedi neden sordun tatlım

• Konu Sahibi barbie0101
yaaa senin şu açtığın konu süper yaa ordan baktımda idrar test sonuçlarının görüntüleri içim birazda olsa rahatladı... süpersinn

• Konu Sahibi barbie0101
saol canıma.s.
hah tamam o zaman
kimisinde 2 saat sonra 2. çizgi belirir ve bu renklenme yapan testtir
sonuç negatifdir ama 1 dk içindeyse :asigim:
çekilsin halaylar hey hey :teytey::dance::dance::dance:

• Konu Sahibi barbie0101
ayyyy gerçektenmii bak gerçekten şimdi daha çok umutlandım umarım dediğin gibidir yarın tam kesin sonucu öğrenecem bakalım ne olcak yarın yazıcam buraya sonucuu inşş vardırr çokk sağollopuyorumnanaktan:dance::dance:

• Konu Sahibi barbie0101

inşallah canımopuyorumnanaktan
banada özelden yaz olur mu merak ettim:lepi:
hoş sonuç belli ama değer kaç çıkacak diye merak ettimsositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…