kzlar ltfen bir baknn ??

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
bu ay doğum kontrol hağı içmeye karar vermiştim kendi fikrimce başka bi başlık altında anlatmıştım size canlarım belki hatırlarsınız ??benim mide bulantısı ve sinirlilik olduğu için dr sordum hemen kes dedi...kestim bende toplam 10 tane falan içmişimdir şimdi yarıda kesince adetim gelirmi kızlarrr ????

cnm benm saol cvbın için ama merak ettiğimden değil yani gelsn diye uğraşmıyorum demek istediğim hapın ortasında patt die bıraktım şimdi zamansız gelirmi diycektim yoksa tabiki gelirde gelirse 1 ayda 2 kez adet görmüş olcam ben bunu demek istedim ama inş. gelmezzz şuanda

kızlar korktuğum başıma geldi sanırım kahverengi bi akıntı gelmiş adetim geliyor sanırım çünkü doğum kontrol hapını yarıda bırakmıştım dengesiz geleceği belliydii offffff iyi bişey olsun istersen daha kötüye gitti herşeyyy

ılacı kesınce otomatıkman adet dongusu baslar ne zaman kesersen kes boyle olur..
kahve rengı akıntının olması acaba adetmı olmalıyım yoksa ılac ıcılmeyı unuttum ara kanamımı dıye hormonların karar vermeye calısıyor... yakında adetın baslar ama ıkıncı kez olmazsın merak etme normal dongu devam edecektır sonrakı adetın bır sonrakı ay olarak devam edecektır...hıc korkmaaaa

Canım bir arkadasım bu sekilde hamile kaldı yani hapı kesince. Ben yine de korunmanı tavsiye ederim korunmanın tek yöntemi hap değil sonucta. Umarım dilediğin gibi olur hersey...

kızlar kahverengi tortu şeklinde akıntı geliyor adet gelmedi neden acaba ya hamile asla olamam değilmi hapı sadece 10 gün muhakkak korumuştur herhalde :uhm:kafamçokkarıştı

kızlar korktuğum başıma geldi sanırım kahverengi bi akıntı gelmiş adetim geliyor sanırım çünkü doğum kontrol hapını yarıda bırakmıştım dengesiz geleceği belliydii offffff iyi bişey olsun istersen daha kötüye gitti herşeyyy

aysecim canini sikma en fazla 2 gun gelir oda asiri olmaz 1 gun cok gelir 2 gun kucuk kucuk leke seklinde gelir emin ol sikma canini

Kusura bakma asya ayse demisim bugun bir tuaflik var herkezs her yerde siteye girilmiyo

kızlar adetim siyah geliyorrrr ben ilk kez böyle bişey görüyorum bu hapı içmekte bi dertmiş kesmekte yaaa !!!..bi hastalık işaretimi bu nedir arkadaşlar sizce bu arada korunmasız olarak ilişkilerimde oluyorr bu ay zaten hiç beklemem adetten kurtulamadım zaten daha adetim tam anlamıyla bitmemişti hapı bıraktım bırakınca 2 gün sonra geldi bu ay sürekli bu şekilde geçtii offfff ama bu siyah gelişi korkuttu beni açıkcası

asyacim eger ilk defa kullaniyorsan ilaci ilk ay koruma ihtimali biraz dusuk. bir de yarida kesmissin. oyuzden hamile kalmis olma ihtimalin var. dogum kontrol haplarinda bir gun bile unutunca kanama olabiliyor.oyuzden normal.

kızlar hepinize merhaba hap kullananlar 21 günde bırakınca ertesi günü hemen adet olurmu merak ettim hiç kullanmadım da bilgim yok ve unutulursa 2 gün o zamanda kanama gelirmi

Gelir canım, benimde adetlerimi düzene sokmak için daha okuyorken doğum kontrol hapı verdi doktor,ama adetim bitmek bilmedi 11 gün oldu hala geliyordu,kestim ben,sonraki ay geldi yine,ama gün oynaması oldumu inan hatırlamıyorum,baya zaman geçti çünkü

:nazar:

Son düzenleme:
X