Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

türküyü bulmaya çalışıyodum netten :teytey: muratgilin damından atlayamadım liralarım döküldü toplayamadım :teytey:

ya kızlar ben robot değilim küçük bir kız çocuğu hiç değilim amcam geldi neymiş efendim nie ona zamanında işi ila ilgili şeyleri sölememişim azarladı ya ben bunları hak etmiyorum senağlama ya yeter yaa bende insanım yaa senağlamasenağlama

opuyorumnanaktanben gidiyorum belim ağrıdı yemek yapıcam yine görş.kendinize dikkat edin olurmuopuyorumnanaktangörüşmek üzere

esra yıpratma kendini olur hee de geç üzülmeye değmez bizler neler yaşıyoz işyerinde her işte olur böle şeyler idareyi bilceksin bende çıktım kızlar burayı kimsesiz bırakmayalım olarmı öpüyorum sizi muckssss

iyiyim canım bende, aynen çok sıcak.Nisanda çok huysuz bu aralar. diş yerleri bembeyaz. erkenden diş çıkarıcak sanırım. hep beni yanında istiyor.

inanmıyorum ya esra ve esengül hamilemiiii bana çabuk bilgi verin kaçar aylık hatunlar çatlarım yoksa :))))))))

Allah sağlıklı ve sıhhatli olarak kucağınızda görmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsunlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…