Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

allah sizi kahretmesinn ay 3 kişi topic döndürüyoz, kapancak yakında ilgisizlikten burası...akannehir.

niye ilgi göstermiyosunuz topice? :))) ben de geldim aranıza.nöbetleşe gelelim en azından :))) gece boyu ben takılırım burda.gelen olursa hoş peş ederim.geyikte sınır tanımam.merak etmeyin :))

ayy nasıl geyik yapasım var ya.yok mu kimse? geyiğe gel geyiğe gel....ay bi fıkra vardı o aklıma geldi.yine kk da okumuştum.evde 1 dul 1 bekar 1 de anne varmış.adamın birinin o eve yolu düşmüş.hepsi aynı yatakta yatmak zorunda kalmışlar.gece olmuş.dul seslenmiş adama dula gel dula gel.bunun üzerine bekar bolu bırak dara gel... adam annenin üzerinden atlayıp gidecekken bu sefer de anne: adamı deli etme sırayla gell....:)))))çok mu müstehcen oldu?? gece gece...

günaydın kızlar biz dr dan geldik, herşeyimiz çok güzel maşallah suyumuz iyi, gelişimimiz normal, kıpır kıpırdık. 2 hafta sonra şeker yüklememiz yapılacak. balık yağı verdi ek olarak dr umuz. ha birde karın çatlağı olmasın diye krem.. sırt üstü yatmanın bi sakıncası yok şu an dedi. 28. haftadan sonra yatmazsın dedi. erken doğum riskimiz yok çok şükür. ha bide kızım 404 gr..

maşallah canım kızına.allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

davul olun allah ne etmeye sizi tüüühhhh topiğe bak daha davosa gelmem ben:)))))

naber millet? napıyonuz? ay ben iki gündür giremiyom fazla .. misafirlerim vardı. ne var ne yok bakim sizde?

slm şekerler bugün yine dr gittik kontrole kızım olacağı kesinleşti geçen gidişimde muallakta bırakmıştı dr çok şükür

yine terk edilmiş buralar bende ne zamdır yoktum başımdan bir sürü şey geçti....
hepinizi çok özledim kızlar nerelerdesiniz bilmiyorum ama toparlanalım artık...size çok ihtiyacım var hemde çooooooooooooooooooook................................

kızlaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrr
tülay hamile
hamile hamile hamile hamile hamile yuppiiiiiiiiiiii
ben dedim ama kısırlar hamamında senin kar5nında dedim ama yuppiiiii:))))))))))))

amiiinnn inşallah kırdı canım arkadaşım şeytanını bizde gelioz inşallah....

süper ozaman bozom

nabe4rsin neler oluyo ateş basıyomu acı varmı acı
sarı kız minik buzağıyı süyyen kestimi anlat:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…